[ad_1]

من آماده ام

من آماده ام
عکس: کلر لاور

هفته بعد می روم شکار ماهی. این اولین بار است که به نوعی شکار می کنم – و برای اولین بار از کودکی به اردو می زنم – و نمی دانستم که این برنامه ریزی زیادی را شامل می شود (یا اینقدر خرج کنید پول) می دانستم که شامل می شود مقداری بدیهی است ، برنامه ریزی ، اما تعدادی از جزئیات کوچک را باید به خاطر بسپارم (و 20 دلار اقلام برای خرید) واقعا چیزی است

علاوه بر خرید چیزها ، من همچنین چیزهایی می خوانم یا از پدرم (که او نیز می رود) درباره چیزهایی که خوانده است می پرسم ، زیرا در واقع بسیار بهتر است خواندن من مطمئن هستم که هیچکس تعجب نمی کند وقتی بفهمد که در مورد زندگی در فضای باز هک های زیادی وجود دارد. (من فقط امیدوار بودم که بدون “تبدیل آن به محتوا” زنده بمانم ، اما به آن علاقه دارمقادر به انجام این کار است.)

خوشبختانه ، من تنها کسی نبودم که در خانواده مراقب هک های زندگی بودم. پدرم گفت: “یک کاری که خر گریلز انجام داد ، که ایده خوبی است ، این است که با چراغ جلوی مچ خود بخوابید.” او به من گفت در حالی که به تمام وسایلمان خیره شده بودیم. “به این ترتیب در صورت نیاز مجبور نخواهید بود در تاریکی آن را جستجو کنید.”

گرچه من تازه فهمیده بودم چگونه چراغ جلو را روی سرم بگذارم – تسمه ها بودند گیج کننده! – مجبور شدم t را اعتراف کنمایده اش عالی بود شب تاریک و مملو از خرس است و وقتی وحشت زده و گیج می شوم ، من وحشت زده می شوم. پیچاندن چراغ جلو به مچ تضمین می کند که می توانم در لحظه ای که احساس تهدید ، سردرگمی یا حتی ترس لحظه ای از تاریکی می کنم ، چراغی را روشن کنم. (من می دانم که یک فانوس دریایی از من در برابر خرس محافظت نمی کند ، اما به من شانس بیشتری می دهد اجتناب خرس. کسی نمی تواند از چیزی که نمی بیند دوری کند.)

حتی اگر در منطقه ای پر از خرس اردو نمی زنید ، این توصیه می تواند بسیار مفید باشد. من شنیده ام که کودکان دوست دارند در حیاط چادر بزنند که شب نیز تاریک می شود و یک چراغ کوچک در اطراف مچ کوچک آنها قرار می گیرد. کل تجربه را کمی ترسناک تر کنید (برای شما و آنها – آخرین چیزی که می خواهید این است که فرزند شما در تاریکی تاب بخورد و آسیب ببیند.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir