یا اگر هنوز روشی برای لاغر شدن نیافته اید ذهن شما بهترین روش را برایتان خواهد یافت. گرچه شاید باورش برایتان مشکل باشد اما طرز فکر شما می تواند به طور مستقیم بر متابولیسم بدن شما موثر باشد. در صورتی که چیزی در درون شما نخواهد شما لاغر شوید، ( هرچند که آن دلیل این باشد که مثلا در کودکی به خاطر تپل بودنتان مورد توجه و محبت بوده اید) ذهن شما به صورت ناخودآگاه چاقی را برابر با یک امتیاز می داند. نتایجی که با همین دو کار ساده از رژیم های لاغری تان می گیرید شگفت زده تان می کند. کار فیزیکی شما تغییری نکرده اما چون ذهن و افکار شما تغییر کرده ، روند لاغری شما به حتم تسریع می شود. با ادامه این کار شما هربار که می خواهید رژیم تان را بشکنید و یا ورزشتان را پشت گوش بیاندازید، ضمیر ناخود آگاهتان که در حال تربیت است به شما گوشزد کرده و تصویر صفحه اهرم رنج و لذتتان و دلایلتان برای لاغری را به یادتان می آورد. در حالت ایده آل ، فواصل استراحت شما باید دو برابر فواصل با شدت زیاد باشد.

تردمیل خانگی دست دوم
وی تصریح کرد: همچنین در شرایطی که فرد آسیب دیدگی زانو یا سابقه جراحی داشته باشد یا آسیب دیدگی های درمان نشده در رباط های صلیبی زانو داشته باشد استفاده از تردمیل مناسب نیست. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش میشوند. یک روش دیگر برای تربیت ضمیر ناخود آگاهتان در جهت همراهی برای لاغری شما استفاده از اهرم رنج و لذت است. مجدداً كتف­ها و مفاصل بال­ها ماساژ داده می شود و با حرکت بالا و پایین و باز و بستن بال ها و حرکات چرخشی آن را تمرین می دهند و در پایان ۷ دقیقه کتف و مفاصل بال و مهره های گردن را ماساژ می­دهند. 4. با سرعت 4 مایل در ساعت به مدت 1 دقیقه راه بروید. پیادهروی و دویدن روی بتون یا آسفالت در صورت ابتلا به زانو درد، بد است زیرا این سطوح ضربات را جذب نمیکنند، چمن یک گزینه خوب است زیرا ضربه را جذب میکند اما ممکن است ناهموار باشد. تردمیل خانگی tiger-sport-ts-70s توانایی تحمل وزن کاربر تا 130 کیلوگرم را دارا می باشد ؛ عرض تسمه این دستگاه 52 سانتی متر است که فضایی مناسب را برای دویدن فراهم می کند. 6) در هنگام دویدن از گرفتن دستگیره خودداری کنید چراکه باعث افزایش شانس آسیب دیدگی شما می شود ودر صورتی که نمی توانید بدون گرفتن آن بدوید سرعت شما نامناسب است.

من دوستانی را می خواهم که مرا به خاطر شخصیتم دوست بدارند. اگر لاغر شوم لباس های زیبا تری خواهم پوشید. تازه اگر لاغر شوم قطعا به جای بامزگی جذاب تر خواهم شد. اگر لاغر شوم به خودم احساس بهتری دارم. اگر لاغر شوم احساس سلامتی بیشتری دارم. من ابعاد شخصیتی جذابی دارم. مثلا، چون من چاق بوده ام خیلی وقت ها از خیلی از وظایف و مسئولیت ها معافم کردند. سعی کنید در نوشتن لذت ها بیشتر وقت بگذارید تا رنج ها. در این زمان ها ذهن شما به حالت آلفا نزدیک است و ضمیر ناخودآگاه تاثیر پذیری بالایی دارد. این برنامه را ۶ بار تکرار کنید تا زمان ۳۰ دقیقه کامل شود. نخستین نکتهای که در زمان خرید تردمیل باید به آن توجه کرد، بدنه تردمیل است. سپس، به مدت ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه بین سرعت ۵/۴ تا ۵/۵ کیلومتر در ساعت، آهسته راه بروید. در این مواقع بهجای اینکه به مدت ۳۰ دقیقه تمرین کنید، زمانتان را به ۴۵ دقیقه افزایش دهید و ۵۰ درصد تردمیل خانگی تایگر اسپرت کالری بیشتری بسوزانید. و در طرف دیگر لذت هایی که از لاغری خواهید برد را بنویسید.

تردمیل حرفه ای باشگاهی
این در حالی است که مطمئن هستید باور محدود کننده ندارید و صرفا مشکل تان کم اراده بودن است. اگر در حال گرفتن یک رژیم باشید روند کاهش وزن تان تسریع می شود. بعد از آنکه متوجه شدید آرتروز زانو شما از کدام نوع می باشد با مشورت پزشک و متخصص مربوطه میتوانید ورزش هوازی برای آرتروز زانو را انجام داده و روند بهبودی را سرعت دهید. در ادامه با دو روش تربیت ذهنی برای کمک به لاغری، شما معجزه ی تاثیر ذهنتان بر روند لاغر شدنتان را در خواهید یافت. در کل ۱۵ دقیقه این تمرین ادامه دهید . 1. آیا به حال پزشک به شما گفته که دارای وضعیت قلبی خاص هستید و باید فعالیت های بدنی را که او توصیه می کند، انجام دهید؟ این می شود که علی رغم رعایت رژیم و هزار تدبیر دیگر برای لاغری شما لاغر نمی شوید. ولی اگر در قسمت زیر گوش و یا دو طرف گردن یعنی بالای گردن پر کنده یا خالی باشد معلوم می شود که این حیوان بالا جنگه و به گردن حیوان حریف می چسبد و خطرناک است. در وسط یک صفحه ی کاغذ خطی بکشید مانند تصویر زیر.