[ad_1]

غیر معمول اشکال در حال حاضر است شکستن آیفون اتصالات فای خوشبختانه ، به اندازه کافی آسان است برای جلوگیری از – و اگر تلفن شما آسیب دیده است – درست کنید ، اما ترس ، آیا عجیب است. به طور خلاصه ، fیا به دلایلی اگر شما باشید iPhone متصل می شود به فای شبکه به نام ‘٪ p٪ s٪ s٪ s٪ s٪ n ، فای دستگاه کار نمی کند. پس این کار را نکن

کارل شاو ، محقق امنیتی ابتدا این اشکال را شناسایی کرد و این کشف را در توییتر خود منتشر کرد. چندین کاربر دیگر برای تأیید مشکل به آزمایشات خود ادامه دادند. در هر صورت فقط نام شبکه است ویژگی های wifi آیفون خود را شکست و از اتصال آنها به شبکه های دیگر جلوگیری کرد. بدتر از این ، آزمایش کنندگان دریافتند که این خطا حتی پس از راه اندازی مجدد آیفون آسیب دیده نیز وجود دارد.

عجیب ، این اشتباه است بر دیگر ویژگیهای شبکه ، مانند بلوتوث یا داده تلفن همراه تأثیر نمی گذارد. به اصطلاح wifi متصل شوید شبکه آندروید نیز هیچ تاثیری ندارد. تیبه نظر می رسد او اشکال دارد ریشه در یا سیستم عامل iOS یا سخت افزار آیفون ، اما هنوز هیچ کس نباید تشخیص دهد چرا این SSID خاص عملکردهای Wi-Fi آیفون را مختل می کند.

خوشبختانه در صورت مواجه شدن با آیفون شما می توانید به راحتی این مشکل را برطرف کنید سپس: فقط برو تنظیمات> عمومی> بازنشانی و انتخاب کنید تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگردانید. با این کار تمام اطلاعات اتصال wifi ذخیره شده حذف می شود ، بنابراین دفعه دیگر که به یک شبکه امن متصل شدید باید اتصال جدیدی را تنظیم کنید بلافاصله خطا را معکوس می کند.

در حالی که رفع اشکال در فای آسان است ، اما از مشارکت بیشتر جلوگیری می کند.

بدیهی است که اجتناب کنید ارتباط به شبکه ها یا خانه خود را wifi بنامید “٪ p٪ s٪ s٪ s٪ s٪ nو اگر متوجه شدید به دیگران هشدار دهید سایت های فای عمومی با استفاده از این به طور خاص SSID با این حال ، همانطور که دوستان ما در گیزمودو اشاره می کنم، ممکن است دیگران شناسه های به ظاهر خوش خیم شبکه می توانند باعث بروز همین سو عملکرد شوند. این باعث می شود دارندگان آیفون به روی ترول ها ، بازیگران مخرب یا حتی کاربران بی اعتنایی که به طور تصادفی به نام اتصال اشتباه wifi عمومی خود هستند ، باز باشد. بنابراین به طور کلی ، الفشبکه های نامعتبر با بسیاری از نویسه های “٪” در نام و در صورت مواجه شدن با خطا پس از اتصال به یک شبکه عمومی ، مدیر شبکه را مطلع کنید.

اگر خطا به اندازه کافی رایج باشد ، احتمالاً اپل برای رفع آن رفع اشکال می کند. البته ، این مشکل ممکن است برطرف نشود – و حتی اگر بتواند ، در این بین مسئولیت ایمن نگه داشتن دستگاه های خود به عهده هر کاربر است.

[9to5Mac]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir