[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما می توانید اندروید خود را فقط با حالت چهره کنترل کنید

عکس: دین دروبوت (Shutterstock)

آیا از استفاده از کنترل های لمسی خسته کننده برای تعامل با تلفن خود خسته شده اید؟ به هر حال ، این شیوه ای است که تقریباً در همه گوشی های هوشمند در یک و نیم دهه گذشته انجام شده است. اگرچه در گذشته برخی از تلفن ها دارای کنترل های مختلف مبتنی بر حرکت بوده اند ، اما هیچ کس واقعاً از آن استفاده نکرده است. شاید گوگل آن را تغییر دهد ، زیرا در حال حاضر این شرکت به شما اجازه می دهد تلفن خود را فقط با حالت چهره خود کنترل کنید.

چگونه می توان تلفن را فقط با صورت کنترل کرد؟

Android این گزینه را به عنوان بخشی از قابلیت دسترس پذیری اعمال می کند ، تغییر دسترسی دسترسی قابل تعویض یک صفحه انتخاب آبی به صفحه شما اضافه می کند و به شما امکان می دهد از سوئیچ ها ، صفحه کلید یا دکمه های خارجی در Android خود استفاده کنید تا این پنجره انتخاب را از طریق عناصر مختلف صفحه خود منتقل کنید. تا زمانی که روی موردی که می خواهید انتخاب کنید فرود بیایید.

به روز رسانی بزرگ برای Switch Access این است که باعث ایجاد حرکات صورت شود که پنجره انتخاب را روی صفحه شما منتقل می کند. این ویژگی جدید بخشی از نسخه بتا 12.0.0 Android Accessibility Suite است که در آخرین نسخه بتا اندروید 12 (بتا 4 ، برای اینکه دقیق باشیم). اگر از نسخه بتا دستگاه اندرویدی خود استفاده نمی کنید ، تا زمانی که Google اندروید 12 را به عموم مردم معرفی نکند ، نمی توانید از این ویژگی فوق العاده جدید استفاده کنید.به

با این حال ، اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، می توانید به سادگی دستگاه خود را در برنامه بتا Android 12 ثبت کنید ، سپس نرم افزار مربوط به عملکرد فعلی را در تلفن خود بارگیری و نصب کنید. راهنمای ما را اینجا دنبال کنید تنظیم کردن

نحوه تنظیم حرکات صورت در Android 12

برای شروع کار با دستگاه Android 12 beta 4 ، به این قسمت بروید تنظیمات> دسترس پذیری> تغییر دسترسی، سپس روی کلید کنار ضربه بزنید از دسترسی ضامن استفاده کنیدبه شما باید کنترل کامل دستگاه را از جمله مشاهده و مدیریت صفحه نمایش و همچنین بررسی و انجام اقدامات به این ویژگی بدهید. ضربه زدن اجازه می دهد برای تایید.

اولین بار که این کار را انجام می دهید ، Android به طور خودکار باز می شود راهنمای راه اندازی دسترسی سوئیچبه اینجا ضربه بزنید سوئیچ دوربین، سپس ضربه بزنید مورد بعدیبه در صفحه بعد ، بین سوئیچ یکی را انتخاب کنید یا دو سوئیچ ، که آخرین آنها Android توصیه می کند. با یک سوئیچ ، از همان حرکت برای برجسته کردن موارد روی صفحه که برای انتخاب یک مورد خاص استفاده می کنید ، استفاده می کنید. با دو سوئیچ یک حرکت را برای شروع علامت گذاری و یک حرکت جداگانه برای انتخاب تنظیم می کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان شما می توانید اندروید خود را تنها با حالت چهره کنترل کنید

اسکرین شات: جیک پترسون

ما دستورالعمل های انتخاب را نشان خواهیم داد دو سوئیچبه در صفحه بعدی ، نحوه اسکن Android را در یک صفحه گزینه های خاص انتخاب کنید:

  • اسکن خطی (به جز صفحه کلید): دوشنبهبین عناصر یک به یک اگر از صفحه کلید استفاده می کنید ، به ترتیب اسکن می شود.
  • اسکن به سطر ستون ها: جمی تواند یک خط در یک زمان پس از انتخاب سطر ، موارد موجود در این لیست را پیمایش کنید.
  • انتخاب گروه (پیشرفته): آهمه موارد رنگی خواهند بود. شما یک حرکت صورت انجام می دهید که با رنگ موردی که می خواهید انتخاب کنید مطابقت دارد. اندازه گروه را تا رسیدن به انتخاب خود محدود کنید.

انتخاب خواهیم کرد اسکن خطی برای این راهنما پس از انتخاب خود ، انتخاب کنید مورد بعدی، سپس یک ژست را برای اختصاص دادن به عمل انتخاب کنید مورد بعدی (که به پنجره آبی انتخاب می گوید که روی صفحه حرکت کند). شما می توانید از بین انتخاب کنید دهان باز،، لبخند،، ابرو هایت را بالا بیانداز،، به چپ نگاه کنید،، به سمت راست نگاه کنید، و جستجو، و می تواند به تعداد دلخواه از این حرکات اختصاص دهد. فقط بدانید که وقتی یک حرکت را به یک عمل اختصاص می دهید ، نمی توانید از آن با یک عمل دیگر استفاده کنید. وقتی کارتان تمام شد ، روی ضربه بزنید مورد بعدیبه

تصویر مقاله ای با عنوان شما می توانید اندروید خود را فقط با حالت چهره کنترل کنید

اسکرین شات: جیک پترسون

اکنون یک حرکت را برای عمل انتخاب کنید انتخاب کنید (که مواردی را انتخاب می کند که پنجره انتخاب آبی روی آنها حرکت می کند). شما می توانید از بین همان لیست قبلی ، بدون در نظر گرفتن همه حرکاتی که تعیین کرده اید را انتخاب کنید مورد بعدیبه پس از انتخاب خود ، می توانید برای ادامه کار از این حرکات استفاده کنید ، زیرا می توانید از اولین ژست خود برای پیمایش گزینه ها و از ژست دوم خود برای انتخاب استفاده کنید.

در نهایت ، یک حرکت را برای مکث یا توقف تعویض دوربین انتخاب کنید. نیازی به استفاده از این ویژگی ندارید ، اما Android این کار را توصیه می کند. ژست یا اشاره خود را انتخاب کنید ، سپس انتخاب کنید مورد بعدیبه پس از انجام ، راه اندازی کامل شده و Yاکنون می توانید از حرکات صورت خود برای حرکت در Android استفاده کنید.

یک حرکت دیگر صورت تنظیمات و گزینه ها

پس از اتمام راه اندازی ، تعدادی تنظیمات اضافی پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها عبور کنید. زیر تنظیمات اشاره چهره، همه گزینه های اشاره و اقدامات آنها را خواهید یافت. برای امتحان کردن روی یکی ضربه بزنید ، اندازه حرکت را تنظیم کنید ، مدت زمان حرکت را تنظیم کنید و تخصیص حرکت را ویرایش کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان شما می توانید اندروید خود را فقط با حالت چهره کنترل کنید

اسکرین شات: جیک پترسون

در زیر تنظیمات اضافی برای سوئیچ های دوربین، چهار گزینه دیگر را برای انتخاب پیدا خواهید کرد:

  • بهبود بازخورد بصری: جچگونه نشانگر بصری مدت زمانی است که یک ژست را نگه داشته اید.
  • بهبود بازخورد صوتی: پهنگامی که چیزی در صفحه در پاسخ به یک حرکت تغییر می کند ، صدایی را منتشر می کند.
  • صفحه را روشن نگه دارید: کوقتی دوربین روشن است صفحه را روشن بگذارید. سوئیچ های دوربین در صورت خاموش بودن نمی توانند قفل صفحه را باز کنند.
  • نادیده گرفتن عوامل تکراری سوئیچ دوربین: Yمی توانید مدتی را انتخاب کنید که طی آن سیستم چندین ماشه سوئیچ دوربین را به عنوان یک ماشه تفسیر کند.

نحوه خاموش کردن حرکات صورت (سوئیچ دوربین)

اگر متوجه شدید که کنترل تلفن خود با حرکات صورت فقط برای شما مناسب نیست ، نگران نباشید. این است عملکرد خاموش کردن آسان فقط برگرد به تنظیمات> دسترس پذیری> تغییر دسترسی، سپس انتخاب کنید تنظیماتبه ضربه زدن حرکات تغییر دوربین، سپس روی نوار لغزنده کنار ضربه بزنید از کلیدهای دوربین استفاده کنیدبه با حفظ این تنظیمات ، کل ویژگی غیرفعال می شود. اگر می خواهید عملکرد را دوباره فعال کنید ، فقط در هر زمان به این صفحه برگردید و دوباره روی کلید ضربه بزنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir