[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه اولین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را انجام دهیم

عکس: Rawpixel.com (شاتر استوک)

بنابراین، منوقت آن است که اولین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را انجام دهید. چه بخواهید یک آپارتمان یا خانه بخرید و چه بخواهید آن را به سود تبدیل کنید ، یک قدم بزرگ برمی دارید. ما به دنبال مشاوره تخصصی هستیم.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را به تنهایی شروع نکنید

شما می توانید باشید زنده به تنهایی ، اما نباید به تنهایی به این کار نزدیک شوید. مهارت افراد شما باید در این مورد تیز باشد ، زیرا شما با دلالان ، صاحبان خانه ، بانکداران و حتی حتی وکلا و پیمانکاران صحبت خواهید کرد. زمان خجالتی بودن نیست ، به این دلیل که هنگام ارائه پیشنهادات باید شجاع و قاطع باشید.

انتخاب کنید نماینده ای که دوست دارید که در منطقه ای که می خواهید در آن زندگی کنید تجربه دارد. از آنها در مورد تاریخچه و تعداد مکانهایی که در سالهای اخیر به آنجا آمده اند س Askال کنید. درمورد اینکه کی هستید واضح باشید باید شما ، خواه یک گاراژ باشد یا یک فروشگاه راحتی در فاصله پیاده روی ، و آنچه شما دارید میتوانست زندگی بدون. مشخص کنید که به کدام مناطق علاقه دارید ، به آنها دسترسی نخواهید داشت و اگر تصادفاً ملک در آنجا باشد ، می توانید آنها را در نظر بگیرید. اگر نماینده به شما بازخوردی داد که شما آن را دوست ندارید یا سعی می کند انتظارات شما را کمی نرم کند ، آنها را به کلی رد نکنید این یک فرایند یادگیری است و شما باید به افرادی که می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند گوش فرا دهید.

“برای خریدار مهم است که تیم قدرتمندی پشت سر خود داشته باشد. آنها باید یک نماینده از خریدار مورد اعتماد خود داشته باشند تا راهنمایی کند ، همه پرچم های قرمز را برجسته کند و در مورد ارزیابی و قیمت صحیح پیشنهاد به آنها مشاوره دهد. ” و درآمد ناخالص کمیسیون از سال 2011. .

با نماینده خود اعتماد کنید ، و اگر به آنها قول دادید که به هیچ یک از رقبای آنها نگاه نخواهید کرد ، به دنبال هیچ یک از رقبای آنها نباشید. نسبت به همه افراد درگیر در این فرآیند احترام بگذارید ، زیرا هر شخصی که با او روبرو می شوید تا حدی قدرت دارد که آیا مکان را بدست می آورید یا نه

شان الیوت ، مدیرعامل Nest Seekers International گفت: “سعی نکنید عاقل باشید وگرنه خانه را از دست خواهید داد.” “با بهترین پا به جلو بیایید.”

برای ناامیدی آماده باشید

این اتفاق مدام رخ می دهد: بسیاری از افراد خانه را دوست دارند. افراد زیادی این کار را می کنند پیشنهاد از خانه فقط یک نفر می تواند خانه را بدست آورد. بقیه ناامید خواهند شد.

لوین گفت: “جنگ های مناقصه در بازار امروز رایج است ، بنابراین استراتژی و رویکرد و زمان بندی می تواند بسیار مهم باشد.”

الیوت افزود: این بازار فروشنده است. در بازار فروشندگان ، خانه ها تمایل به تقاضا یا تقاضای بیشتر دارند. در بازار فروشنده ، وقتی نرخ بهره در سطح تاریخی پایین است ، شما وارد نمی شوید یا این کار را نمی کنید. اگر وارد شوید ، باید با سلاح گرم وارد شوید ، زیرا 10 خانواده دیگر در پشت سر شما هستند که همان را می خواهند. این در هر بازار است: نیویورک ، همپتون ، فلوریدا جنوبی. “

انتظار نداشته باشید اولین جایگاه خود را بدست آورید اما اگر چنین کاری کردید خوشحال باشید. انتظارات خود را مدیریت کنید ، به خودتان فرصت دهید جایی پیدا کنید و در هر مرحله از راه با نماینده خود ارتباط برقرار کنید. از آنها س Askال کنید – س manyالات زیادی. در پایان ، اگر واجد شرایط باشید ، به جایی خواهید رسید ، اما این معمولاً یک معامله یک بار نیست.

شانس خود را برای خرید نوع مکان مورد نظر خود افزایش دهید

الیوت گفت: “اگر می دانید که دارای اعتبار و سودآوری هستید ، باید به عنوان یک خریدار وام از رهن خود صرف نظر کنید ، در واقع به این معنی است که ظاهر بهتری دارید زیرا شرایط شما از افرادی که با آنها رقابت می کنید بهتر است.” “یک نامه از قبل واجد شرایط از بانک شما نیز به شما ارائه می دهد ، همراه با تخمین فروشنده برای تاریخ پایان.”

لوین خاطرنشان کرد: “پیشنهادی که” مستقل از بودجه “باشد از نظر یک پیشنهاد تمام پول تقریباً معادل است. همچنین خریدار باید اطمینان حاصل کند که وام موردنظر خود و محصولات و گزینه های مختلف موجود در بازار را درک می کند. این به شما کمک می کند در حد بودجه باشید و در صورت جنگ پیشنهادات ، به خریدار اجازه می دهد با افزایش قیمت احساس راحتی کند. این می تواند به خریدار کمک کند تا در بازاری که در حال حاضر بزرگ است ، یک مزیت رقابتی کسب کند. “

اگر هیچکدام از اینها برای شما منطقی نیست ، قدم به عقب بردارید. آن را از نمایندگی خود اجرا کنید. یک خریدار خانه را کاوش کنید واژه نامه اصطلاحات و انجمن ها برای اولین بار خریداران مسکن. هرچه اطلاعات بیشتری بخوانید و سوال بپرسید ، آمادگی بیشتری برای ارائه پیشنهاد برای خانه اول خود دارید. حالا به آنجا بروید و چند بازدید از املاک بالقوه را برنامه ریزی کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir