چگونه باران خود را بسازیم


مزرعه پایدار من در حال تکامل است – و یک مورد جدید اضافه شده در پروژه همیشه در حال رشد شامل استفاده از بشکه های باران برای تأمین آب آشامیدنی مرغ های من ، آبیاری باغ من و توده کمپوست من را مرطوب نگه دارید.

خوشبختانه برای من ، جامعه محلی من با همکاری کالج ایالتی ما کلاس ها و مشوق هایی را برای ساکنان ارائه داده است تا به افزایش تلاش ها برای محافظت از جامعه ما کمک کند (شما می توانید با دولت محلی خود مشورت کنید ببینم آیا آنها چنین چیزی را ارائه می دهند). از طریق این برنامه ، من توانستم بشکه ای 55 لیتری را فقط 37 دلار بخرم– چنین معامله خوبی که من خرید آن را انتخاب کردم سه بشکه غذای ایستگاه ها تضمین شده بود ، این بدان معنا بود که من از باقی مانده سمی که می تواند در هر بشکه قدیمی پنهان شود ، جلوگیری می کنم. در عوض ، بشکه من به طور انحصاری برای ذخیره آب استفاده می شد ، بنابراین در واقع برای مقاومت در برابر فشار و وزن 55 گالن مایع که وزن آن کمتر از 500 پوند است ، طراحی شده است.

باقی مانده های آب شیرین به این معنی بود که من مجبور شدم بشکه را با یک محلول تمیز کنم. می توانید از محلول یک اونسی استفاده کنید تا پنج گالن آب سفید کنید یا مانند من یک سرکه و جوش شیرین جایگزین انتخاب کنید. با این وجود ، پس از اتمام کار ، می خواهید قبل از شروع جمع آوری آب در آن ، از تازه و تمیز بودن بشکه اطمینان حاصل کنید.

در اینجا برخی از مواردی است که من در طول مراحل یاد گرفتم:

  • اگر از نیروی جاذبه به نفع خود استفاده می کنید و بشکه را روی پایه برآمده قرار می دهید ، برای تخلیه آب به پمپ آب نیاز ندارید.
  • شما می خواهید پایه شما صاف و متعادل باشد.
  • 55 گالن آب است زیاد سنگین.
  • در هر ورودی که ایجاد می کنید باید از یک مش خوب به عنوان مانع استفاده کنید. در غیر این صورت، باقی مانده ها می توانند همه چیز را مسدود کنند و آب اشکالات را به خود جلب می کند.
  • برای a مهم استبشکه خود را در زیر نور مستقیم خورشید خالی کنید زیرا جلبک ها در داخل آن رشد می کنند. همچنین می توانید بشکه خود را رنگ کنید تا روشن نشود.

خود ساخت و ساز کاملاً ساده است: بشکه های باران ورودی دارندکه منبع آب را به آن هدایت می کنید—ممکنید با تغییر دادن ناودان ، آب را از سیستم ناودان هدایت کنید تا به طور مستقیم به ورودی جریان یابد. سوراخ دیگری به آن اضافه کنید بالای بشکه سرریز و برنامه ریزی برای هدایت که آب دور از پایه خود – یا در بشکه دیگری.

بعدی، خواهی کرد باید یک سوراخ در پایین بشکه بریده و یک نازل نصب کنید. از شیر آب می توانید با استفاده از یک شلنگ باغ آب را به هر کجا که می خواهید هدایت کنید. این که بشکه را با چه بلندی قرار دهید میزان فشار شما را تعیین می کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes