[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه باغ برش خود را برای دسته گلهای بی پایان ایجاد کنیم

عکس: استودیو فیوژن (شاتر استوک)

مراقبت از گیاهان آپارتمانی و تماشای تغییر و رویش گیاهان به همان اندازه پاداش آور است ، اما نکته خاصی در مورد چگونگی روشنایی یک دسته گل تازه وجود دارد. و در حالی که ترتیب گل های شاخه بریده معمولاً برای مواقع خاص داده می شود ، گاهی اوقات خوب است که خود را با چنین مواردی غرق کنید برخی از شکوفه های مورد علاقه شما با این حال ، عادت کردن به آن خیلی سریع گران می شود.

یکی از راههای (احتمالاً) کاهش هزینه دسته گلهای دائمی ، پرورش باغ خود برای قلمه زدن است. مانند هر نوع باغ ، تنظیمات اولیه یک سرمایه گذاری است و مقداری تلاش می کند ، اما هنگامی که شروع به کار کرد ، سهام مورد علاقه خود را خواهید داشت. گل ها.

آه – و آیا ما ذکر کردیم که این نوعی باغبانی است که می توان در ظروف انجام داد؟ بنابراین حتی اگر حیاط وسیع (یا حیاطی) ندارید ، این یک گزینه است. آنچه شما باید در مورد ایجاد یک باغ برش ، با مجوز از Ema Lowe ، در اینجا بدانید مقاله ای که او در مورد mindbodygreen نوشت.

چگونه یک باغ برای برش ایجاد کنیم

اگر فضای بیرونی برای استفاده به عنوان باغ دارید ، با انتخاب محلی که تابش مستقیم نور خورشید کافی باشد (حداقل شش ساعت در روز) شروع کنید ، سپس با برداشتن علف های هرز و قرار دادن آن در خاکی که باعث زهکشی می شود ، منطقه را آماده کنید. باغبانان جدید ممکن است بخواهند با وصله کوچکتر شروع به کار کنند تا به آنها در درک روند کار کمک کند.

کسانی که حیاط ندارند می توانند از ظروف بزرگ با حفره های زهکشی استفاده کنند و همچنین باید به مقدار تابش مستقیم خورشید که بذر گیرها دریافت می کنند بسیار توجه کنند (هرچه بیشتر ، بهتر). به همین دلیل ، بهتر است مکان هایی را پیدا کنید که رو به جنوب ، شرق یا غرب قرار داشته باشند.

نحوه انتخاب گل برای کاشت در باغ برای قلمه زدن

در حالی که می توانید با نهال شروع کنید و رشد آنها را تماشا کنید ، شروع آن قطعاً ارزان تر است به جای دانه. اگر چنین کنی ، لو می گوید که بهتر است کاشت آنها را از اواخر زمستان یا اوایل بهار ، چند هفته قبل از آخرین سرما به منطقه شما آغاز کنید.

در مورد اینکه چه چیزی بکارید ، این به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد – اگرچه ممکن است در نظر گرفتن برنامه های گل مفید باشد ، Loewe توضیح می دهد:

کاشتن چیزهایی را در نظر بگیرید که برنامه رشد متفاوتی دارند ، به طوری که همیشه چیزهایی برای مشاهده وجود دارد ، اولویت گلهایی را که بیش از یک بار در سال شکوفا می شوند و می توانند تا پاییز رشد کنند ، در نظر بگیرید.

گیاهانی که در یک قطعه قرار دارند باید نیاز مشابهی به آب و نور خورشید داشته باشند. تولیدکنندگان میوه مانند نعناع (همچنین یک گیاه گل دهنده!) باید در ظروف مخصوص خودشان دور از گروه قرار بگیرند تا ریشه آنها از بقیه قطعات سبقت نگیرد.

به گفته یک باغبان بیولوژیکی آلیسون والین کوستوویک، گلهای زیر نگهداری نسبتاً کمی دارند ، جوانه می زنند و به سرعت رشد می کنند و دارای ساقه های طولانی هستند ، برای دسته گل ایده آل است:

  • گل همیشه بهار
  • سلوسیا
  • گلهای آرایشی (که به آن دکمه های کارشناسی نیز می گویند)
  • فضا
  • فراموشی
  • گل همیشه بهار
  • نسترن
  • آفتابگردان
  • زینیا

از اینجا به تعمیر و نگهداری منظم می رسد – که شامل هرس مکرر ، جمع آوری گلها در زمان آماده شدن و آبیاری مکرر گیاهان است. لو نکات و جزئیات اضافی را ارائه می دهد در مقاله[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir