[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه با درختان بونسای بدون از بین بردن آنها شروع کنیم

عکس: TONG2519 (شاتر استوک)

وقتی جمله “درخت بونسای “ احتمالاً فکر می کنید این کوچولوها درختان زینتی که مردم اغلب آنها را مانند تزئین میز نگهداری می کنند. اما مندر واقع ، بونسای اصلاً نوعی درخت نیست – کلمه “B”.onsai “ اشاره به هنر دارد شکل و روش باغبانی در پرورش مناظر کوچک. هنر بونسای سرچشمه گرفته از چین و در زمان ژاپن تکامل یافت تنگ شد تکنیک روی درختان مینیاتور تمرکز کنید ، نه اهداف باغها

بونسای در حال رشد تبدیل شدن به روند که توزیع در ایالات متحده در سالهای پس از جنگ جهانی دوم و اکنون در خانه های سراسر جهان. روش کشت نیاز به دقت دارد هرس و خواستار از گیاهان مراقبت کنید تا درختان ظریف را حفظ کنید زنده و بله ساختار کوچک خود را حفظ کنند. برای تولید کنندگان برای اولین بار این فرآیند شامل می شود کمی منحنی یادگیری اما مزایای بهداشت روان می تواند باشد عمیق در اینجا سه ​​نوع گیاه وجود دارد که به مبتدیان کمک می کند در هنر بونسای تسلط داشته باشند.

باغبانی بونسای چه مزایایی دارد؟

گیاهان بونسای به عنوان “درخت زندگی” نیز شناخته می شوند. مراقبت از آنها نامیده می شود کاهش فشار، ارتقا focus تمرکز ، و کمک به تسکین علائم افسردگی. برخی از آنها ملموس تر است من معتقدم که درختان مینیاتور اشغال می کنند آ خواص جادویی در خانه و مراقبت از آنها می تواند فراهم شود سعادت و موفق باشید. این یک سرگرمی تعجب آور عمیق است که می توانید شروع کنید سرمایه گذاری اولیه اندک“فقط یک گیاه و یک جفت گیاه کوچک.” قیچی باعث می شود شما بروید. (البته ، مانند هر مورد دیگرزمان ، شما نیز برای زیاد از پول در هنر.)

چگونه از انواع مختلف درختان بونسای مراقبت کنیم

تفکر جادویی کنار ، tگیاهان خود نیازی به مراقبت غیرمعمول سنگین ندارند. بسته به تنوع ، tبااو نیاز دارد نور بسیار کمی که همراه با آن اندازه کوچک آنها به معنای آنها را تقریباً در هر جای خانه خود قرار می دهید. با مراقبت مناسب ، درختان منحصر به فرد به عنوان گیاهان آپارتمانی شکوفا می شوند.

در همه گیاهان ، برخی پیچیده تر از گیاهان هستند. از آنجا که بونسای نوعی هنر است ، گیاهان با سبک های مختلف نیاز به مراقبت ویژه دارند. شما به عنوان یک مبتدی ، در درجه اول می خواهید که گیاه هنگام مطالعه طناب ها زنده بماند.

چگونه بونسای فیکوس را زنده نگه داریم

فیکوس بونسای یک سبک ایستاده است درختی با برگهای صاف و سبز روشن. در حالی که گیاهان بونسای می توانند در نور کم زنده بمانند ، این کار باید انجام شود نزدیک یک منطقه روشن در خانه خود که حداقل می توانید آنجا را بدست آورید لحظه های آفتابی گاه به گاه. Ficus معمولاً t استگیاهان گرمسیری که هستند برای آب و هوای مرطوب استفاده می شود ، اما این نمونه های مقاوم است فقط یک بار در هفته نیاز به آبیاری دارید ، و گاه گاه لذت ببرید تیرگی جزئی بیشتر گیاهان بونسای نیاز دارند انواع مشابه خاک ، شامل سنگ گدازه ، پوکه ، یا کمپوست آلی برای کاشت. این خاکها امکان زهکشی مناسب و حفظ رطوبت را دارند. خاک بونسای را حداکثر می توان خریداری کرد مغازه های باغ و جایی در این بین هزینه خواهد داشت 9 دلار و 15 دلار یا کیف (بسته به نوع آن)

هرس بعد از رسیدن به رشد جدید نیاز به هرس برگهای مسن تر دارد 7 تا 10 دیدن. خواهی کرد می خواهم قطع کنم قدیمی ترها زرد شدن برگها قبل از ریزش برای ایجاد فضای رشد جدید و سالم نگه داشتن رشد و شکل مینیاتور گیاه. آ ficus معمولاً کار خواهد کرد شما 20 دلار به 60 دلار، به فروشنده و اصل بستگی دارد اندازه. فیکوس کاملا خودکفاست و صادقانه خواهد ماند کوچک (متفاوت با اندازه گلدان آنها)که آنها را برای مبتدیان ایده آل می کند هنوز در حال توسعه بونسای خود هستند مهارت ها.

نحوه پرورش نارون چینی Bگفتن

نارون چینی Bonsai از نظر شکل منحصر به فرد است ، با یک تنه پیچ خورده که قائم رشد کرده و کوچک می دهد برگهای سبز تیره. اینها آهسته. تدریجی-گیاهان در حال رشد به کاشت تازه کار وقت کافی بدهید تا تکنیک خود را امتحان کند. نارون های چینی عاشق نور مستقیم خورشید در بهار هستند ، اما خورشید تابستان غیر قابل مقاومت است ، بنابراین kآنها را روشن نگه دارید در قسمت خانه خود ، اما حتماً در ماههای تابستان به آنها سایه بزنید. آبیاری کاملاً ساده است – tسلام به رطوبت زیادی احتیاج ندارد ، بنابراین سرریز می تواند منجر به پوسیدگی ریشه شود. سایت باغبان درخت بونسای توصیه می کند: “هر چند روز یک بار آن را بررسی کنید ، [and] وقتی لبه زمین خشک است ، لمس کنید. “

هرس فقط لازم است در ماه های بهار ، ترویج کردن در فصل رشد جوانه زده است و به درخت کمک کن شکل کوچک خود را حفظ کنید نارون چینی کمی نیاز دارد سیم کشی (نام فرآیند مورد استفاده برای تشکیل گیاهان بونسای) ؛ پدویدن خود شکل خود را حفظ خواهد کرد. زیرا این درختان به دلیل منحصر به فرد بودن محبوب هستند ببینید ، آنها می توانند کمی گران تر باشند ، از 35 تا 100 دلار به بالا کار می کند. با کمتر از 100 دلار ، بمبتدیان می توانند خرید یک بسته استارتر با هر چیز ، از هرس هرس تا کود برای شروع خود مسافرت رفتن.

چگونه مراقبت کنیم برای بونسای یشم

یکی از ساده ترین Bonsai برای مراقبت از است انواع یشم از آنجا که درختان یشم ساکولنت هستند ، به توجه بسیار کمی نیاز دارند ، اما یک چیز غیر معمول و نگاه و احساس جذاب. آنها به صورت قائم و رشد می کنند کم اهمیت، برگهای سبز کامل رشد کنید روی ساقه با آنها می توان به همان اندازه آبدار ، طاقت فرسا برخورد کرد آب بسیار کمی ، اما عالی است سیستم زهکشی. آنها را به اطراف آب دهید هر 10 تا 20 روزها. بر خلاف انواع دیگر از بونسای ، یشما باید آنها را در یک منطقه خشک و گرم با آفتاب زیاد قرار دهید تا از شرایط شبه کویری که در آن رشد می کنند تقلید کند.

هرس گیاه یشم سرگرم کننده است زیرا واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. می توانید بدون اینکه آن را از بین ببرید ، آن را به ساقه های آن ببرید. هرس اندازه کوچکتر گیاه را حفظ می کند ، باعث رشد جدید و تنه خود را ضخیم می کند. گیاهان یشم به راحتی به سیم کشی متصل می شوند ، که به شما امکان می دهد گیاهان کوچک را در هر جهتی که دوست دارید شکل دهید. آنها یکی از با دوام ترین بونسای برای مبتدیان.

گیاهان یشم نیستند ارزانترین نوع بونسای ، اما آنها هستند مترسنگ معدن ارزان قیمت از نارون چینی. جید بیonsai همه جا برای شما هزینه خواهد داشت 45 دلار به 80 دلار، بسته به اندازه می توانید هرس را تا سیری تمرین کنید و اگر آبیاری آنها را فراموش کردید ، این درست است – tهی به راحتی با کمی احیا می شود اب.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir