[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه با تلفن هوشمند خود عکس های باشکوهی از غروب آفتاب بگیرید زیرا عکس شما زننده است

عکس: آبیدوس (Shutterstock)

بعضی چیزها (خیلی چیزها) در زندگی واقعی بسیار زیباتر از رسانه های اجتماعی هستند. در ابتدا ، شاید آتش بازی و دوست پسر جدید شما به ذهنم رسید اما امروز ، ما در مورد غروب آفتاب صحبت می کنیمبه بدون عکس غروب خورشید چند وقت به نظر می رسد منعکس می کند چقدر خیره کننده در واقع این دیدگاه بود ، اما هیچگاه مانع از تلاش هیچ یک از ما نشد-دوباره و دوباره. ما روی آن کلیک می کنیم ، آن را به اشتراک می گذاریم ، می گوییم چقدر مایه تاسف است که بقیه نتوانستند آن را ببینند ، زیرا حتی فوق العاده تر است شخصی

اگر شما می خواهم واقعا عکس خوبی از غروب خورشید ، این را می دانید آنچه شما احتمالاً هستید نیاز یک است واقعی دوربین ، از که منظور ما “گوشی هوشمند” نیست. اما مگر اینکه یک عکاس حرفه ای باشید –یا حتی یک عکاس آماتور که مانند یک بشقاب داغ عکس می گیردy – احتمالاً تنها دوربینی که همراه خود دارید هنگامی که این غروب خورشید ساحل را روشن می کند ، در تلفن هوشمند شما زندگی می کند. بنابراین اجازه دهید ادامه دهیم ، زیرا هی ، گوشی های هوشمند من میتوانم این روزها یک عکس جهنمی بگیرید

استفاده کنیدیک گوشی هوشمند باشید مشخصه برای گرفتن عکسهای بهتر از غروب

برای شروع ، باید سعی کنید از آن استفاده کنید ویژگی شبکه در برنامه دوربین شما برای اطمینان از وجود آن خوب باعث می شود خطوط از طریق قاب عبور کنند.

وی گفت: “من فکر می کنم بزرگترین اشتباه مردم این است که افق مناسب نیست.” جره هیروونن، عکاسی در فنلاند که کانال اینستاگرامش پر از عکس های خیره کننده از غروب و طبیعت است. “بزرگنمایی نکنید ، زیرا کیفیت تصویر …بنابراین-خوب پس “

در واقع ، مزیت بزرگی از تلفن ها است دوربین های معمولی دارای قابلیت ویرایش در حال حرکت هستند. با غنا و عمق بازی کنید تا شاهکار غروب شما واقعاً پاپ شود. اجازه ندهید لنز بدرخشد – یا لکه های کوچکی از نور که در اثر این همه خورشید ظاهر می شود – همچنین عکس شما را خراب می کند. ویرایش برنامه ها دارای ابزارهایی برای حذف آن است. به عنوان مثال ، Snapseed دارای یک ابزار Healing است که تشنج را از بین می برد و توجه را جلب می کند هنگام غروب ، بدون هیچ بازتابی

همچنین ، حتماً در بالاترین وضوح تصویر گوشی خود عکس بگیرید. این امر عمق بیشتری ایجاد می کند ، که به خودی خود به اندازه کافی دلپذیر خواهد بود ، اما با ویرایش نیز می توان آن را بهبود بخشید.

غروب آفتاب را به جسم تبدیل نکنید

اگر در دریاچه هستید ، قایق ها را به پیش زمینه ببرید اگر در بازی هستید ، بازیکنان موجود در تصویر را وارد کنید. گل ، یک زمین بازی خالی ، یک دوست را امتحان کنید – به هر حال! هیرونون توصیه می کند که باید از اشیاء برای تأثیرگذاری استفاده کنید ، اما زیاد نگران اشیاء نباشید. یک عکس ساده از غروب خورشید خنک است ، اما لزوماً آسمان نباید در کانون توجه شما باشد. انجام یک کار کوچک یا یک شیء جالب یک حرکت خوب است.

خطوط نیز خوب است. درست همانطور که افق باید مستقیماً از طریق محور x باشد ، یک جاده ، پل یا ساختمان نیز باید در امتداد y برای یک قاب واضح و فریبنده مستقیم باشد.

حتی می توانید با تنظیمات و زوایا بازی کنید تا سوژه های خود را در حالت شبح نگه دارید ، که غروب آفتاب را نمایان کرده و جذابیتی را به عکس اضافه می کند. برای ایجاد شبح ، مطمئن شوید که شی مستقیماً بین شما و منبع نور قرار دارد. سایه ها را در ویرایشگر عکس خود تیره کنید و تقویت کنید – خواه از برنامه ای که در تلفن خود استفاده می کنید یا از برنامه شخص ثالث استفاده کنید – تا جلوه بیشتر را برجسته کنید.

زمانی که از غروب آفتاب عکس می گیرید زمان همه چیز است

عکس گرفته شده به عنوان شروع غروب آشکارا بسیار متفاوت از قبل از غروب کامل خورشید به نظر می رسد.

با زمان آزمایش کنید تا بهترین مورد را برای خود بیابید. هیروونن گفت: “عکس را تا آنجا که ممکن است هنگامی که خورشید تقریباً غروب کرده است بگیرید.”

خیلی زیاد روشنایی زیاد باعث خیره شدن و تضاد کنتراست می شود (همه ما آنجا بودیم ، این کار را کردیم)به اما اگر می توانید بی حوصلگی خود را مهار کنید ، صبر کنید آ وقتی غروب آفتاب کمی عمق و طراوت بیشتری می بخشد ، و این رنگهای بیشتری را برای کار به شما می دهد ، خواه عکس را ویرایش کنید یا نه.

با این زیبایی خلاق باشید!

بگذار غروب آفتاب الهام بخش تو باشد فقط دیدن غروب آفتاب برای توجیه تصویر همیشه کافی نیست. می دانم که شما چنین فکر می کنید! همه ما این کار را می کنیم! اما قبل از شروع به جدایی ، آخودت را اسک کن، “چه می شود تا این را بالا بکشد؟ “

به دنبال گودال یا توده ای آب به اطراف خود بگردید. قاب بازتابنده دو برابر سردتر از غروب مستقیم است ، و اگر آب در حال حرکت است ، می توانید از یک برنامه شاتر آهسته برای تغییر سرعت شاتر با سه برابر سردتر استفاده کنید! سعی کنید از غروب خورشید بین دو ساختمان عکس بگیرید یا در غیر این صورت مکان خود را برنامه ریزی کنید. کمی تلاش اضافی سفر طولانی را در اینجا انجام می دهد و تصویر را به یاد ماندنی می کند.

اگر برنامه دوربین تلفن شما به شما امکان می دهد در حالت پانوراما عکاسی کنید ، می توانید از موقعیت مکانی خود در آنجا ، چه منظره شهری ، چه شیب ، بیشتر استفاده کنید. تلفن خود را ثابت نگه دارید و از حالت برای ثبت عمق و جزئیات بیشتر استفاده کنید.

در پایان روز – به معنای واقعی کلمه – تکرار یا حفظ عظمت تجربه شده در زندگی واقعی دشوار خواهد بود ، که خوب است! از غروب آفتاب لذت ببرید و اجازه دهید عکسبرداری در درجه دوم زندگی در لحظه قرار گیرد.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir