چگونه با روابط شریک زندگی خود کنار بیایید


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه برخورد با اتصال شریک خود به مشعل یدکی

عکس: عکس OKAVA (Shutterstock)

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید ، شریک زندگی شما باید اولویت اول شما باشد – اما نه شما فقط اولویت. حفظ دوستی سالم و حمایتی متقابل با افرادی که با آنها رابطه جنسی ندارید ، برای سلامت روحی و روانی شما بسیار مفید است ، چه برسد به رابطه شما.

با این حال ، برخی افراد این را می پذیرند و کمی با آن فرار می کنند. اگر احساس می کنید شریک زندگی شما آنقدر پیام های خود را به یک دوست قدیمی ارسال می کند که دیگر به سختی متوجه شما می شود ، ممکن است شخصی در پس زمینه وجود داشته باشد.

رابطه داغ چیست؟

“سوزاندن پشت” یا “پشت سر گذاشتن کسی” دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: شما در تماس با یک دوست یا سابق خود هستید تا او را به رابطه ای فرضی در آینده علاقه مند کنید ، فقط در صورتی که همه چیز با کسی که در حال حاضر می بینید پیش نرود. (همچنین به نام نرم شدن یا نیمکت.)

انجام این کار در مراحل اولیه رابطه ، زمانی که هنوز با فردی که با او صحبت نکرده اید ، مشکلی ندارد مانند (یا فقط تلاش برای کمی بازی در زمین). اما در زمینه یک رابطه اختصاصی ، فرسودگی شغلی بسیار دردناک است-حتی وقتی که هرگز به یک رابطه کامل تبدیل نشود.

درک دلیل آن دشوار نیست. که در مقاله جهان شناسی درباره “نرم شدن” جاستین ناز، یک مشاور بهداشت روانی دارای مجوز در وایت پلینز ، نیویورک ، توضیح می دهد که رفتار مردم “در هر صورت” عدم قطعیت جدی را نشان می دهد: “شما در حال حاضر پیش بینی خرابی رابطه خود را دارید ، که باید برای شما پرچم قرمز باشد.” این یک بدبختی بزرگ برای همه شرکت کنندگان است. شریک حریق احساس خیانت می کند ، مرد پشتی احساس می کند که پشتیبان است و همه اینها به این دلیل است که فرد در مرکز به شدت ناامن است و نمی تواند – یا نمی خواهد – با او برخورد کند.

نحوه حرکت در موقعیت پس زمینه

مشکل احتراق معکوس در آن است من میتوانم بی ضرر باشد حفظ دوستان در خارج از رابطه عاشقانه شما سالم است و از بیرون معمولاً چنین به نظر می رسد. به عبارت دیگر ، سوزاندن معکوس نسبت به یک رابطه فیزیکی یا احساسی انکار محتمل تری را ارائه می دهد ، که تأیید شبهات در مورد این اتفاق را دشوار می کند.

اگر مشکوک هستید که شریک زندگی شما شخصی را می سوزاند ، تنها شانس شما این است که در مورد آن صحبت کنید. مستقیم و خاص باشید: کارشناس روابط و جنسیت استر پرل توصیه می کند از سوالات “کارآگاهی” اجتناب کنید، که بر “جزئیات رنج آور و خونین” ماجرا تمرکز می کند ، نه بر روی مسائل اساسی احساسی. درخواست از شما برای خواندن مکالمات شریک زندگی خود با بایگانی خود – و سپس در واقع خواندن آنها – یک راه عالی برای آسیب رساندن عمدی به خود است. از آنها بخواهید توضیح دهند که چرا این کار را کرده اند (یا چرا این کار را می کنند من فکر می کنم آنها این کار را کردند) و آنچه از آن به دست آمد در واقع می تواند به شما در شناسایی بخشهایی از رابطه شما که نیاز به کار دارند کمک کند.

انتظار معجزه نداشته باشید مهم نیست که چقدر با آرامش در مورد موضوع بحث می کنید یا چقدر مراقب هستید که از اتهامات اجتناب کنید ، شریک شما به احتمال زیاد از خود دفاع کرده و ناراحت می شود. (آنها می گویند هیچ اشتباهی نکرده اند – اینطور نیست که آنها خیانت کرده اند ، اینطور نیست؟) اگر صحبت کردن جواب نمی دهد ، ممکن است کمی به انتخاب ، به جز پایان دادن به اتصال.

از تجربه درس بگیرید

این که آیا رابطه شما دوام آورده است یا خیر ، غلبه بر این تجربه آسان نخواهد بود. در هر دو مورد ، شما مدیون خود هستید که با شریک خود (یا خودتان) بنشینید و تعریف خود را پراکنده کنید از “خیانت” خط کجاست – و اگر شخصی از آن عبور کند چه اتفاقی می افتد؟ دانستن مرزهای خود و انتقال آنها به وضوح اولین گام برای ایجاد یک رابطه سالم و عاشقانه است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes