[ad_1]

در طرح بزرگ چیزها ، ملاقات با فردی با ارتفاعات مختلف چندان مهم نیست. و اگر قد شما بسیار کوتاه یا بلند است ، احتمالاً آنجا بوده اید ، این کار را کرده اید. با این حال ، اگر در حال ایجاد رابطه با فردی هستید که بسیار بلندتر یا کوتاهتر از شما است ، باید به چند نکته توجه داشته باشید.

در مورد تفاوت قد عجیب نباشید

“عجیب و غریب نباش” توصیه جامعی است که تقریباً در همه شرایط زندگی صدق می کند ، اما در اینجا ما به طور خاص در مورد دو مورد صحبت می کنیم: با نشان دادن مداوم تاریخ یا قد شریک زندگی عجیب نباشید ، و عجیب نیست که ما در واقع ارتفاع را فریب دهید

کتی جیکوبسون ، هنرمند 29 ساله تجسمی در نزدیکی مینیاپولیس ، توضیح داد: “من می خواهم مردم بدانند این عجیب است. جامعه آن را عجیب می کند. بسیاری از مردان تصور می کنند که من قبلاً آنها را رد کرده ام زیرا از آنها بلندتر هستم. آنها به جای اینکه فقط بپرسند این را از من پرسیدند. “

در 5 فوت 11 ، جیکوبسون هفت اینچ بلندتر از یک آمریکایی معمولی است ، بنابراین او در اینجا تجربه دارد.

او افزود: “من زیاد چیزهای شیطانی ندیده ام ، اما این یک مشکل رایج است که دیگر دختران قد بلندی که من می شناسم به آن می گویند چقدر ترسناک است.” “من حدس می زنم شبیه این است که زنان کوتاه قد چگونه بچه دار می شوند و فتیشیزه می شوند ، اما در عوض ، پسران این فانتزی قوی را دارند که توسط یک زن بلند قامت از آمازون له شوند و این گونه است:” پسر من ، من نیز نمی خواهم این کار را انجام دهم. ‘

اریک دل واله ، اهل نیویورک ، 6 فوت-2 ، گفت که او در جلسات متعددی حضور داشته است که موضوع به قد او تبدیل شد.

او گفت: “آزاردهنده است.” وی گفت: در ابتدا احساس خوبی است ، اما پس از مدتی اینطور به نظر می رسد: “خوب ، واقعاً چیز دیگری وجود ندارد که به آن توجه شود.”

او به دوستان بالقوه توصیه می کند که از افراد قد بلند نپرسند که آیا بسکتبال بازی می کنند یا خیر. این را بنویسید. و حتی اگر تفاوت ارتفاع داخل آن نباشد مال شما روابط ، آن را در دیگران مشخص نکنید.

جیکوبسون می گوید: “همچنین نظراتی از افرادی که در رابطه نیستند وجود دارد.” “من مطمئن هستم که هر گونه اختلاف قد در اکثر زوج ها مشخص خواهد شد ، اما اگر در کنار یک مرد کوتاه قد باشم ، مانند افراد دیگر است. من دارم برای اظهار نظر در مورد آن قد بلند بودن در رابطه چیزی است که مردم مدام به آن توجه می کنند. حتی اگر دو فرد درگیر خوب باشند ، همه کسانی که ملاقات می کنید این کار را انجام می دهند چیزی مورد توجه قرار گرفتن “

دوستانه رفتار کنید – و از کلیشه ها اجتناب کنید

اگر با یک فرد کوتاه قد ملاقات می کنید ، متداول ترین مواد پخت و پز یا ابزار تمیز کننده را در بالاترین قفسه در کمد قرار ندهید. اگر شریک شما با ارتفاع های مختلف با خودروی شما رانندگی می کند ، سعی کنید اگر آنها فراموش کردند صندلی را به موقعیت دلخواه شما منتقل کنند ، اصرار نکنید. قطعاً نحوه رفتار یا لباس آنها را کنترل نمی کند. یک مرد کوتاه قد نمی کند من دارم خجالتی یا شیرین رفتار کنید و یک مرد قد بلند همیشه قاطع نخواهد بود. ایده آل کلیشه ای ایجاد نکنید که بر اساس آن زندگی کنید و چنان در آن غرق شوید که فراموش کنید آنها یک فرد معمولی با شخصیت خاص خود هستند.

جیکوبسون می گوید: “فشار بر عدم پوشیدن کفش پاشنه بلند وجود دارد.” “من در یک فروشگاه کفش کار می کردم و زنان پاشنه نمی پوشیدند زیرا نزدیک یا هم قد شریک زندگی خود بودند. این توجه همیشگی آنها بود. با خودم گفتم: “لعنتی ، من هر چه می خواهم می پوشم” ، اما بعداً این اتفاق می افتد بیانیهگویی من بر چیزی تاکید می کنم یا می گویم ، به جای اینکه آنچه را که می خواهم در یک جلسه بپوشم بپوشم. ”

همچنین به خاطر داشته باشید که ملاقات یا درک شریک زندگی شما بستگی به انتظارات خارج از رابطه شما دارد. این امر به ویژه در مورد نقش های جنسیتی صادق است. همانطور که جیکوبسون خاطرنشان می کند ، یک زن و شوهر دگرجنس گرا با یک زن بلندتر به احتمال زیاد توسط یک زوج دگرجنسگرا که مرد بلندتر است مورد مطالعه قرار می گیرند. وظیفه شما نیست که همه کلیشه های اجتماعی را بشکنید ، اما باید از آنها آگاه باشید ، فقط برای نادیده گرفتن آنها و حمایت از شریک زندگی خود.

انتظارات جنسیتی می تواند برای زنان قد بلند بسیار ناامید کننده باشد ، به ویژه که حتی برای آنها کاربردی وجود دارد. جیمز والادارس ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تاریخ به روز، برنامه دوستیابی خود را به عنوان یکی “با مأموریت ایجاد رابطه بهتر برای زنان قد بلند” توضیح داد.

وی با استناد به بازخورد زنان قد بلند در سال گذشته ، توضیح داد: “زنان بسیار قد بلند ترجیح می دهند با مردان قد بلند قرار ملاقات داشته باشند ، اما بسیاری نیز در صورت اعتماد به نفس با مردان کوتاه قد ملاقات می کنند. و با تفاوت قد راحت هستند. DateUp هیچ کس را بر اساس قد دفع نمی کند ، فقط کسانی که نمی توانند با قد بلندتری ملاقات کنند.

اگر هنوز به این برنامه نگاه می کنید ، به اولین نکته برگردید: عجیب نباشید. فتیشیزاسیون وجود ندارد. فقط به این دلیل که هستی باز کن داشتن ارتفاع مشخص به این معنا نیست که باید باشید ترسناک برای این کار یا به دنبال آن باشید

نگرانش نباش

والادارس در این باره توضیح داد اعتماد به نفس کلید موفقیت یک رابطه چند قدمی است. این درست است ، اما پس از مدتی اگر اصلاً به آن اهمیت دهید ، عادت خواهید کرد.

او می گوید: “برای زوج هایی که تفاوت قد دارند ، مهم این است که از ارزش هایی که در یک رابطه قائل هستیم درک کنند.” اگر بتوانید به ارزشهای مشترک خود اطمینان داشته باشید ، نادیده گرفتن فشارهای عمومی و اجتماعی و تمرکز بر ایجاد روابط قوی و پایدار آسان تر است. “

با هم بخندید. اگر یکی از طرفین برای ورود به کمد مجبور به چمباتمه شود ، کاملاً مسخره است ، دیگری می تواند به راحتی وارد شود یا مجبور است برای کشیدن کابل فن سقفی بپرد. دفعه بعد که شریک بلند قد شما از صندلی های تنگ در هواپیما شکایت می کند یا شریک کوتاه شما منوی بچه ها را دریافت می کند ، به دنبال طنز باشید.

“یک یادداشت سرگرم کننده تر ، من با مرد قد بلندی که داشت رابطه داشتم [6-foot-5]جیکوبسون گفت: “هر دوی ما که در تخت خواب دو نفره خوابگاه او قرار داشتیم ، به بیان ساده ، کمدی بود.”

شریک زندگی شما چیزی بیش از قد او دارد که شما از قبل می شناسید. آلیس مولینا ، یک نیویورکی 5 فوت قد که مدتی با یک فوت 6 فوت 5 قرار گذاشت ، به Lifehacker گفت که تا آنجا که آنچه او را به خود جذب کرده است “این قد او نیست”.

او گفت: “از نظر جسمی ، او از نوع من است ، اما او همچنین بسیار مهربان ، آرام و جذاب بود.” “صحبت با او آسان بود.”

والادارس خلاصه آن را چنین بیان کرد: “برای کسانی که در ملاقات با فردی با ارتفاعات مختلف مردد هستند ، توصیه من این است که باز باشند. گاهی اوقات عشق می تواند در زمانی اتفاق بیفتد که انتظارش را ندارید ، بنابراین می توانید با کسی که انتظارش را نداشتید مطابقت کاملی پیدا کنید. ”

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir