چگونه با ملیندا ونر مویر کودکانی را که احمق نیستند بزرگ کنیم


تصویر Lifehacker EIC Jordan Calhoun ، مگان والبرت ، سردبیر اجرایی Lifehacker و مهمان Melinda Wen در حال ضبط پادکست از طریق Zoom

تصویر: میکائلا هک / النا اسکوتی

چگونه کودکانی را پرورش می دهیم که نژادپرست یا تبعیض طلب نیستند؟ اگر بفهمید کودک شما مورد آزار و اذیت قرار گرفته است چه کاری انجام می دهید همکلاسی؟ چه زمانی باید نگران این باشید که خودخواهی فرزندتان بیش از حد از بین رفته است؟

ما به این موارد و سایر موارد سخت پاسخ می دهیم سوالات والدین در مورد “ارتقا” این هفته با کمک یک نویسنده علوم ملیندا ونر مویر. ملیندا یک روزنامه نگار برنده جایزه است که در مورد علم ، والدین و پزشکی می نویسد و سردبیر در این روزنامه است آمریکایی علمی، نیویورک تایمز، واشنگتن پستو سایر خرده فروشی های ملی. کتاب جدید او ، نحوه پرورش کودکان غیر الاغ: استراتژی های مبتنی بر علم برای فرزندپروری بهتر – از کودکان نوپا تا نوجوانان، پر از تحقیقات جذاب در مورد نحوه تربیت کودکان به روش هایی است که امیدواریم آنها را حفظ کنیم آنها بزرگ می شوند کسی ، هوم ، وحشتناک

به صحبت های ملیندا در مورد برخی از تحقیقات که بهترین روش ها را در مورد موضوعاتی مانند گفتگو در مورد نژاد با فرزندان ، تربیت فرزندان برای داشتن نگرش های جنسیتی کمتر و نحوه برخورد با آنها در هنگام آسیب دیدن فرزندتان به شخص دیگر ، گوش دهید.

به Upgrade بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول ارائه پادکست ، از جمله پیدا کنید پادکست های اپل، Google Play، Spotify، iHeartRadio، و کوک.

نکات برجسته قسمت این هفته

از مصاحبه ملیندا ونر مویر:

درباره اهمیت گفتگو در مورد احساسات با کودکان:

آنچه در مورد حفاری در این مطالعه واقعاً جالب بود این است که به نظر می رسد یکی از مهمترین کارهایی که می توانیم با کودکان انجام دهیم این است که درباره احساسات صحبت کنیم و احساسات خودمان ، احساسات آنها را دوست داشته باشیم ، آنها را تأیید کنیم ، آنها را تأیید کنیم و در شروع من مثل این بود ، چه ارتباطی در اینجا وجود دارد؟ چرا صحبت درباره احساسات اینقدر مهم است؟ اما وقتی به یک کودک سخاوتمند و با ملاحظه و از خودگذشتگی فکر می کنید ، آنها باید توانایی درک احساسات شخص دیگری را داشته باشند ، آنها باید بتوانند تشخیص دهند ، مثل اینکه ، دوست من غمگین است و چرا دوست من می تواند غمگین باشد و آیا می توانم برای کمک به آنها انجام دهم؟ و بنابراین آنها باید واقعاً مانند مایعاتی از زبان احساسات باشند و دقیقاً مانند تشخیص شکل ظاهری و معنای آنها. و هنگامی که والدین درباره آنها زیاد صحبت می کنند و آنها را بزرگ می کنند ، وقتی کتاب می خوانند و مواردی از این قبیل به تقویت آن کمک می کند. و حدس می زنم مهارت او ، مانند صحبت کردن در مورد احساسات واقعاً به سخت شدن کمک می کند ، تئوری ذهن نامیده می شود ، که اساساً توانایی درک دیدگاه های دیگران است.

چرا برای والدین سفیدپوست بسیار مهم است که با فرزندان خود در مورد نژاد و نژادپرستی صحبت کنند:

این ایده وجود دارد که اگر در مورد نژاد صحبت نکنید ، بچه های شما آن را نمی بینند و کارهای زیادی را انجام نمی دهند. و شما می دانید ، بنابراین ، فرزندان شما به نژادپرستی بزرگ نمی شوند. اما تحقیقات به طور مستقیم با این موضوع منافات دارد و این به این ایده برمی گردد که کودکان به دنیا نگاه می کنند و سعی می کنند آنچه مهم است را درک کنند. و آنها ، مانند سلسله مراتب جنسیتی ، بسیاری از سلسله مراتب و قدرت نژادی چشمگیر را می بینند. و اگر این را ببینند و والدین یا معلمان به آنها نگویند که چرا این سلسله مراتب وجود دارد و این به دلیل نژادپرستی و شیوه ساختن جامعه ما از طریق سیاست ها و قوانین است و نه چه ، در این صورت آنها ساده ترین نتیجه را می گیرند ، یعنی خوب ، خوب ، شاید سفیدپوستان بهتر هم باشند [and] باهوش تر بنابراین ، بازهم ، این نتیجه گیری که کودکان انجام می دهند ، مگر اینکه ما واقعاً ، به عنوان والدین ، ​​خود را در برابر آنها فشار دهیم ، این نتیجه گیری می تواند واقعاً خطرناک باشد.

در مورد نحوه برخورد با مکالمه با فرزندان خود وقتی که آنها چیزی نژادپرستانه ، جنسیتی یا مضر گفته اند:

هنگامی که در این مورد با محققان صحبت کردم ، آنها تأکید کردند که در وهله اول ، شما نمی خواهید بلافاصله کودک خود را خجالت زده و فریاد بزنید که چیزی نژادپرستانه گفته اند ، زیرا در این صورت آنها بسیار ناراحت هستند و احساس شرم می کنند و واقعاً نمی توانند گوش فراتر از این. علاوه بر این ، ممکن است آنها چیزی را که می گویند درک نکنند و واقعاً درک نکنند که آنچه گفته اند به همان اندازه افتضاح است که هست. [researchers] بگو ، به عنوان پدر و مادر نفس عمیق بکش و بگو ، “خدای من ، کجا این را شنیدی؟ این برای شما چه معنی دارد؟ “و” چرا این حرف را زدی؟ “و سعی کنید بفهمید که آنها از کجا می آیند. و سپس ، بگویید ،” خوب ، خوب ، در واقع آنچه شما گفتید واقعاً بیمار است ، و بگذارید دلیل آن را توضیح دهم. “از سن آنها ، شما سعی می کنید توضیح دهید ، به عنوان مثال ، چرا آنچه آنها گفتند یک کلمه بد است یا چیزی که واقعاً صدمه دیده است ، و سعی می کنید تأثیر این کلمات را بر روی شخص دیگری توضیح دهید. کل موضوع در مورد نظم و انضباط وقتی من تحقیق را بررسی کردم این است که واقعاً مفید است که همیشه ، مثلاً آنچه کودک شما انجام داده است را با تأثیر آن بر سایر افراد ارتباط دهید.

برای کسب بیشتر نکات مربوط به والدین مبتنی بر تحقیق ، توصیه می کنیم که قسمت کامل را گوش کنید.

متن قسمت:


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes