چگونه با نظرات منفی در مورد پست های تمرین خود کنار بیاییم


زنی با لباس یوگا جلوی لپ تاپ خوشبخت به نظر می رسد

عکس: insta_photos (شاتر استوک)

هرگز انتقاد از بدن شخص در پست خود در شبکه های اجتماعی خوب نیست ، و همچنین چنین نیست به آنها بگویید که آنها تمرین اشتباهی انجام می دهند (حتی اگر شما واقعاً فکر می کنم حق با شماست). برای مردان ، نظرات منفی مانند این ها آزار دهنده های تصادفی است. برای بسیاری از زنان ، آنها دائمی هستند. بنابراین بیایید در مورد آنچه می توانید با آنها انجام دهید صحبت کنیم.

چگونه یک نظر الاغ را تشخیص دهیم

قبل از اینکه به نکات مفید بپردازیم ، می خواهم یک دقیقه وقت بگذارم و منطقه مشکل را توصیف کنم. نظر الاغ تفسیری است که برای ایجاد احساس وحشتناک یا ممکن است نیت مبهمی داشته باشد ، اما قطعاً احساس وحشتناکی را در شما ایجاد می کند. اینها می تواند نظراتی باشد که می گوید شما زشت هستید یا نباید کاری را که می کنید انجام دهید. آنها می توانند خوب باشند بی توجهی یا توهین صریح یا سخنان نفرت انگیز. در اصل ، با دیدن آن خواهید شناخت.

من مطمئن هستم که هم اکنون تعدادی از بچه ها برای پاسخگویی به نظرات مسابقه می دهند اینکه من هیچ کاری انجام نمی دهم و اینکه چند پاسخ در الاغ مسئله بزرگی نیست و هر کسی نگران باشد باید پوست ضخیم تری پیدا کند بله ، خوب است اگر این یک مشکل کوچک باشد ، حل آن آسان باشد. اما اینطور نیست

نظرات منفی و تعارفات کثیف با عقب فراوان است برخط. اگر آنها را ندیده اید ، ممکن است به این دلیل باشد که وسایل خود را فقط برای چند دوست معتمد قابل مشاهده می کنید – یک انتخاب معتبر. یا شاید به این دلیل است که آنچه شما ارسال می کنید مردم را عصبانی نمی کند. اگر شما زنی هستید که وزنه های سنگین می کشید ، یا یک مرد چاق هستید که ورزش می کند ، واقعیت وجود شما مردم را عصبانی خواهد کرد. آنها ممکن است با توهین های صریح پاسخ دهند یا تحقیر خود را به عنوان نگرانی مبنی بر اینکه شما رنج می برید و یا هرگز شریک زندگی نخواهید یافت ، پنهان کنند.

و اینها فقط نظرات جنسیتی نیستند: پبسیاری از مزخرفات نژادپرستانه ، debelophobic ، ترنسفوبیک و دیگران وجود دارد. من در این بخش به جنسیت گراها می پردازم ، اما بگذارید روشن شویم: خوببسیار شایسته است که از بدن او به هر روشی که بخواهد استفاده کند ، از جملهورزش کردن یا ورزش کردن هر کس سزاوار آن است که کم یا کمترین چیزی را که می خواهد با مخاطب انتخاب شده تقسیم کند. و هیچ کس در پاسخ های خود سزاوار زباله های سمی نیست. از آنچه می بینید خوشتان نمی آید؟ اسکرول را ادامه دهید.

تصور نکنید که آنها می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند

توهین های صریح به راحتی قابل تشخیص است ، اما اغلب منفی نگری به صورت نظر درباره آنچه واقعاً انجام می دهید ، است. آنها می گویند این مسابقه مطبوعاتی کلاهبرداری است. یا اشتباه چمباتمه می زنید.

اگر کسی آن را به شما بدهد مشاوره ناخواسته، لازم نیست به آنها گوش دهید. حتی لازم نیست بحث کنید ، اما در یک دقیقه بیشتر در مورد آن بحث کنید. اول ، سعی کنید توصیه های وظیفه شناسانه ، در واقع مفید را از مزخرفاتی که مبدل به چنین مواردی است تشخیص دهید. (به عنوان یک قاعده کلی: حسن نیت ، مشاوره واقعاً مفید از طرف شخصی که واقعاً درخواست کرده اید ، خواهد بود.)

به خصوص هنگامی که تازه در لیفتینگ تازه وارد هستید و اگر این فرض را که اهمیت فرم مهم را پذیرفته اید بپذیرید ، ممکن است وسوسه شوید که یک اظهار نظر انتقادی را به عنوان احتمال ضربه زدن به حقیقت مشاهده کنید. اگر کسی به شما بگوید که در حال انجام آسانسور هستید ، ممکن است به طور خودکار فکر کنید ، “اوهh ، دمار از روزگارمان ، من بهتر می فهمم که چگونه آن را درست کنم ”

ببین ، حتی برای من هم اتفاق می افتد. من قصد دارم یک بن بست ایجاد کنم و برخی از ترول های نگران کننده در مورد گرد کردن پشت من و بررسی فیلم من ، سعی می کنند آنچه را که می بینند کشف کنند. می دانم که کمرم را محکم نگه داشته امبه خودم می گویم اما آیا آنها چیزی را دیدند که من ندیدم؟

این یک پاسخ طبیعی است ، اما سعی کنید وقتی اینگونه واکنش نشان می دهید خود را گیر بیاورید. اگر نظری به شما وارد شد ، دو سوال از خود بپرسید:

  1. آیا این شخصی است که به دنبال تجربه خود می گردم؟ اگر از Random No Public Pictures مشاوره او را نپرسیده بودید ، چرا وقتی این توصیه به صورت ناخواسته داده شد از آن بهره می گیرید؟
  2. آیا واقعاً می خواهم فرم بررسی کنم؟ بیشتر ما از قبل می دانیم که روی چه چیزی کار می کنیم. مربی من بیش از یک سال است که به من کمک می کند تا توانایی هایم را بهبود بخشم ، یک خط به من می دهد تا کار کنم ، یک خط دیگر ، سپس یک خط دیگر. این یک روند است و کار می کند. حتی اگر می خواهید یک فرم را از طریق آنلاین افراد بررسی کنید ، اینگونه است درخواست می شود متفکرانه.

حتی اگر مربی ندارید ، باز هم این حق را دارید که آموزش های شخصی خود را بگذرانید و تصمیم بگیرید که روی چه چیزی کار می کنید و می خواهید از چه کسی مشاوره بگیرید. اگر نظر یک ترول واقعاً شما را مرعوب کرده است ، به یاد داشته باشید که می توانید فیلم را برای مربی یا دوست معتمد خود بفرستید تا از او بپرسد: “سلام ، من اینجا پشتم را گرد می کنم؟”

اما لطفا فراموش نکنید همه نکات هستند نصیحت مفید. در واقع ، یکی از قوی ترین هاست جواب بچه ها من بدترین توصیه را دارم. من هرگز بر سهولتی که برادران تناسب اندام گاه به گاه به یک وزنه بردار زن نخبه می گویند که اگر پشتش قوس داشته باشد یا سومو “تقلب” می کند ، نیمکت “واقعی” نمی سازد. متاسف احمقانه ، هر دو طبق قوانین مجاز هستند و هنگامی که یک رقیب از راهی که بیشتر به نفع او است بلند می شود بدن ، احمقانه خواهند بود که این کار را نکنند شما بر اساس میزان وزنی که وارد کرده اید امتیاز کسب می کنید و نه اینکه پسری با عکس نمایه تار فکر می کند بالابر شما خوب به نظر می رسد.

راستش را بخواهید ، بسیاری از این نظرات ناشی از حسادت است. بچه های عصبانی (و آنها هم هستند) نه همیشه dudes ، اما صادقانه بگویم: معمولاً dudes) یک شخصیت قابل احترام را از شخصی مشاهده می کند که شبیه بلند کننده “واقعی” نیست ، و به جای زیر سوال بردن تعصبات خود ، آنها به دنبال راه هایی برای احساس برتری هستند. اگر آنها به شما بگویند که شما این کار را اشتباه انجام داده اید ، این فقط روش آنها است که شما را پایین می آورند و احساس خوبی به شما می دهند. لازم نیست با هم بازی کنید.

لازم نیست بحث کنید

خوب ، بنابراین شما یک نظر احمقانه دارید و می دانید که این مزخرف است. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که بگویید چرا این ترول فقط اشتباه می کند ، اما این تنها گزینه شما نیست.

آیا دوست دارید با آنها بحث کنید؟ آیا ارزش وقت گذاشتن را خواهد داشت؟ پرداخت چیست؟ گاهی اوقات ، اگر نظر آزار دهنده بر روی پستی باشد که متعلق به شما نباشد ، پاسخ به حاضران پیامی می دهد که نظرات غیرقابل قبول با دافعه روبرو خواهد شد. این یک چیز کوچک است ، اما کمک می کند. (مراقب باشید ، بسته به زمینه ای که ممکن است افراد در آن جمع شوند) شما. دنیا عادلانه نیست.)

بنابراین بیایید در مورد برخی از گزینه های دیگر صحبت کنیم.

حذف ، گزارش ، مسدود کردن

اگر نظر توهین آمیز یا بی فایده در قلمرو شماست ، مانند یک نظر در مورد پست اینستاگرامی که شما ارسال کرده اید ، به سادگی حذف آن را در نظر بگیرید.

ترول با عصبانیت کردن شما ، خواه از طرف دیگران و هم از طرف شما مورد توجه قرار می گیرد. حذف نظر این رضایت را برای آنها انکار می کند. همچنین از صفحه شما به عنوان منطقه ممنوع پشتیبانی می کند ، که ممکن است به همان روشی باشد که دوست دارید.

در یک انجمن مانند توییتر ، شما نمی توانید توییت های دیگران را حذف کنید ، اما می توانید پاسخ های آنها را پنهان کنید. همچنین می توانید آنها را مسدود کنید ، در نتیجه فالوورهای شما دیدن آنچه را که گفته اند و آنها از دیدن شما مشکل می کنند.

من دوست ندارم وقتی احمق هستند مردم را ساکت یا پنهان کنم. سکوت و پنهان کاری زمانی است که شما راضی باشید که چیزی وجود داشته باشد ، فقط نمی خواهید شخصاً آن را ببینید. اما اگر الاغ کسی روی چمن من باشد ، من می خواهم که او از بین برود یا حداقل از من کنار گذاشته شود. حذف. مسدود کردن.

اگر سخنان نفرت یا چیزی وجود دارد که فکر می کنید سیستم گزارش این سیستم عامل در کنار شما خواهد بود ، آن را گزارش دهید.

و اگر موضوعی از نظرات وجود دارد که در آن پاسخ ها همچنان ادامه دارند ، اما شما تصمیم گرفته اید که سهم خود را ترک کنید ، به دنبال تنظیماتی (مانند “توقف پیگیری پاسخ ها” در فیس بوک) باشید که حداقل اطلاع رسانی در مورد آنها را متوقف کند.

آنها را بپزید

بعضی اوقات از ترول عصبانی می شوم و بعد از عصبانیت از خودم عصبانی می شوم. چرا این شخص باید بدون اجاره در سر من زندگی کند؟ در این حالت ممکن است کاتارسیس مفید باشد.

لازم نیست فرد وحشتناک را درگیر هیچ کاری کنید. فقط یک اسکرین شات بگیرید و سپس آن را به حمایت کننده ترین متن گروه ببرید تا شما و دوستانتان بتوانید شخص را بصورت خصوصی بپزید. حمایت اجتماعی به عنوان یک استراتژی مقابله ای بسیار عظیم است. کمتر احساس تنهایی می کنید و این می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس خود را بدست آورید.

در اینستاگرام همیشه می توانید نشانه گذاری کنید @ you.look.like.a.man برای نظرات جنسیتی. زن قدرتمند جسیکا فیتن ، که حساب را مدیریت می کند ، آنها را دوباره به اشتراک می گذارد و گاهی اوقات نظر می دهد. وقتی برای اولین بار متوجه شدم از پیگیری حساب خود پرهیز کردم زیرا ممکن است پر از مواد سمی باشد. اما هرچه بیشتر با او تعامل داشته باشم ، قدر او را بیشتر می دانم جامعه ای از زنان قدرتمند در آنجا که مردم را به انجام مزخرف فرا می خوانند. فیتن تخمین می زند که حدود 90٪ “اظهارنظرهای نفرت انگیز و غیرضروری” که وی بیان کرده از مردان است. او در اینجا یک پست وبلاگ نوشت برای آنچه او از یک سال و نیم رهبری صفحه آموخته است.

اگر من آن مرد را بشناسم چه؟

Eهر از گاهی مردم نظراتی را می گذارند که واقعاً مضر نیستند. بعضی اوقات نظرات ناخواسته برای بررسی فرم ها در این گروه قرار می گیرند. بعضی اوقات تعارفات بیش از حد جنسی ناشی از جاهلیت است.

اگر آن شخص را می شناسید و می خواهید دوستی را نجات دهید – این یک مرحله کاملاً اختیاری است – به این نکته توجه کنید که آیا او چه کاری انجام می دهد و چرا این کار مضر است.

من یک بار کسی را در مورد من نظر دادم عمق چمباتمه زدن این “اروتیک” بود. گروس ، اما با توجه به متن می توانم بگویم که این باید یک تعارف واقعی باشد. این به درد او نمی خورداما در غیر این صورت او اساساً پسر خوبی به نظر می رسید و ما دوستان مشترک داشتیم. بلاک نکردم اما وقتی بار دوم این کار را کرد ، از او خواستم تا از او بپرسد که آیا فهمیده بود ترسناک است. او بلافاصله عذرخواهی کرد و گفت که او چنین فکری نمی کند و هرگز چنین نکرده است.

به طور کامل ، کاملاً واضح: Yشما چنین شانس دیگری را به کسی مدیون نیستید. در صورت احساس سخاوت ، این هدیه ای است که می توانید انتخاب کنید. در غیر این صورت ، یک ابزار کافی برای حذف ، مسدود کردن ، گزارش دادن ، نادیده گرفتن و سوزاندن وجود دارد.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>