چگونه با یک احمق خیانتکار که تیم شما را ترک می کند کاملا منطقی رفتار کنید ، لعنت به او ، او به هر حال آنقدرها هم خوب نیست ، من تلخ نیستم ، هرچه باشد ، او بیش از حد ارزیابی شده است


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه برخورد با یک احمق خیانتکار که تیم شما را به طرز کاملاً منطقی ترک می کند ، لعنت بر او ، او به هر حال آنقدرها هم خوب نیست ، من تلخ نیستم ، هرچه باشد ، او بیش از حد ارزیابی شده است

تصویر: آنجلیکا آلزونا (عکس ها: گتی)

صحنه های بیرون ورزشگاه فوتبال نیوکمپ بارسلونا گویای همه چیز است: الف پیرمردی که با پیراهن لیونل مسی گریه می کردزیرا فوق ستاره نسل سابق تابستان امسال بعد از نزدیک به 20 سال به دلیل بن بست با تمدید قرارداد ، باشگاه را ترک می کند.

رفتن مسی به معنای اندوه و ناامیدی برای هواداران این تیم است که برخی از آنها چنین کرده اند صورت یک آرژانتینی روی بدن آنها خالکوبی شده است. اما غم از دست دادن یک قهرمان واقعیت عجیب باشگاه بارسلونا را بدون مسی تغییر نخواهد داد و همچنین برای هواداران وحشت زده کمی دلجویی نخواهد کرد.

به طور مشابه ، هر چند در مقیاس کوچکتر در NBA و NFL ، دو بازیکن بلندپایه دیگر-بن سیمونز از فیلادلفیا 76ers و جولیو جونز از تنسی تیتانز-یا در حال نزدیک شدن به معاملات پرفروش تابستانی هستند ، یا قبلاً به مراتع اعزام شده اند. به آرزوی طرفدارانبه اما مهم نیست که طرفداران در شبکه های اجتماعی چه پست هایی می گذارند یا چه تعداد پیراهنی می توانند بسوزانند ، حقیقت اجتناب ناپذیر باقی می ماند که بازیکنان – و کسانی که قدرت تصمیم گیری در مورد آینده خود را دارند – به طور معمول قلب را می شکنند.

چگونه هویت شخصی را از ورزش جدا کنیم

مردم با نسب با تیم های ورزشی مورد علاقه خود همذات پنداری می کنند. مطالعه ای توسط دانشگاه ساسکس انگلستان یادداشت می کند که هواداران معمولاً بر اساس وفاداری قبیله ای بر اساس “احساساتی که هویت تیم احساس تعلق ، معنا و تداوم را ایجاد می کند” سقوط می کنند. این شگفت انگیز مردم را دیوانه می کند و برخی رفتارهای بی ادبانه را تحریک می کند که می تواند به شکل خشونت بجوشد و برخی را مجبور به انجام یک بازی عجیب می کند-آیین های روزانه ، یا لباس نژادپرستانه نپوشید

در هر صورت ، ممکن است طرفداران خود را به سطوح نامناسب شخصی سازی برسانید ، تا جایی که هویت شما با تیمی که از آن حمایت می کنید درگیر می شود. این در نهایت بد است ، زیرا تحقیقات زیادی نشان داده است حداقلهای معمولی معمولاً بسیار عمیق تر از قله های زودگذر احساس می شوند.

در سطح عملی ، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای خلاص شدن از چرخ فلک سمی تظاهرات قلب خون انجام دهید. برای مثال ، می توانید دنبال کردن تیمی در رسانه های اجتماعی را متوقف کنید ، بررسی نتایج را متوقف کنید یا شاید سرگرمی جدیدی داشته باشید (پروفسور ارتباطات David C. Heinemann مفصل نوشت مقاله ای در مورد چگونگی و دلیل جدایی او از طرفداران ورزش این می تواند آموزنده باشد)

اما در نهایت ، دانستن اینکه ورزشکاران همیشه تصمیمات خود را می گیرند – که بسیاری از آنها را دوست ندارید – بهترین خدمت را به شما می رساند. شما قادر نیستید جلوی معامله گرامی خود در زیر بینی خود را بگیرید و مخالفت عمومی با این وضعیت ضربه را کمتر از این نخواهد کرد. البته ، ورزشکاران می توانند با طرفداران خود روابط برقرار کنند ، اما موفق ترین افراد به ندرت در طول زندگی حرفه ای خود در یک شهر می مانند. انگیزه آنها چالش ها (و بیشتر اوقات پول) و جستجوی شهرت است. لیونل مسی ، به نوبه خود ، احتمالاً هنگام اعلام تصمیم برای جدایی به مردی که به پیراهن خود چسبیده بود فکر نمی کرد.

حکمت غالب در قالب یک چشم انداز به وجود می آید ، یعنی این که چند س yourselfال از خود بپرسید: آیا برای واقعیت مادی زندگی شما مهم است که تیم مورد علاقه شما بهترین بازیکن خود را از دست می دهد یا وقتی که بد می بازد؟ ززندگی شما بدتر می شودیا حتی متفاوت ، در نتیجه این نتایج؟

تقریباً همیشه پاسخ منفی است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes