چگونه با یک قلدر کار مقابله کنیم


تصویر مقاله با عنوان

عکس: هیکل (شاتر استوک)

آیا شما یک قلدر کار می کنید؟ اگر این کار را انجام دادید خجالت نکشید. هم سن و سال های غیرضرور متوسط ​​و پرخاشگر معمولاً با دبیرستان در ارتباط هستند ، اما اشتباه نکنید: بزرگسالان خشن نیز در آنجا هستند و به راحتی می توانید با یکی کار کنید.

اگر دارید ، جنیفر مک کلور ، مدیر عامل ، و جمطرح شده excitement oدر مورد استعداد افسارگسیخته و DisruptHR ، نکاتی وجود دارد.

شما تنها کسی نیستید که با یک گاو نر مشغول کار هستید

هر نوع فرد آزرده ای ، از یک شریک زندگی صمیمی گرفته تا یک زورگو که مشغول کار است ، برای شکنجه هدف خود به یک زرادخانه استاندارد کلاهبرداری اعتماد می کند. یکی از آنها این احساس را به قربانی می دهد که گویی کاملاً تنهاست و کسی را ندارد که به او مراجعه کند.

آزار و اذیت کاری زیادی وجود دارد بیشتر از آنچه فکر می کنید و شما کسی دارید که به او مراجعه کنید شما یک واحد منابع انسانی دارید! و اگر این کار را نکنید ، شما یک رئیس دارید. نگذارید ترس از اینکه شما به نوعی تنها شخصی هستید که این مسئله را تجربه می کند مانع صحبت شما شود. این دقیقاً همان چیزی است که قلدر کار می خواهد.

آیا به اثبات اینکه تنها نیستید نیاز دارید؟ خود مک کلور در گذشته با یک زورگو کار کرده است.

او گفت: “بله ،” من در سازمانی کار کردم که معاون رئیس جمهور ما ، پدرperations یک قلدر بود. او یک نیرو عالی رتبه بود با جابجایی گران ، او همچنین عملکرد خوبی در سازمان داشت ، بنابراین مدیرعامل در حل مشکلاتی که کارمندان – از جمله سایر مدیران – به او نشان دادند ، ترسو بود. “

مدیرعامل ممکن است در آنجا “خجالتی” باشد –و رئیس شما نیز می تواند باشد –اما این بدان معنا نیست که به هر حال نباید با آنها رفتار کنید. کار آنها کمک به شما است.

هر اتفاقی که می افتد را مستند کنید

اگر قلدر شما پیام یا نامه الکترونیکی ناخوشایند Slack ، عکس صفحه ای برای شما ارسال کند و آن را در جایی ارسال کند ، می توانید دوباره آن را پیدا کنید – به خصوص اگر شرکت شما هزینه ذخیره سازی طولانی مدت Slack و ایمیل را پرداخت نکند. اگر آنها در راهرو چیز بی ادبی به شما گفتند ، با تمبرهای واضح روی رایانه خود یادداشت کنید. اگر شاهد وجود دارد ، از آنها بخواهید که یادداشت کنند. هرچه شواهد بیشتری در مورد آنچه اتفاق می افتد داشته باشید ، HR به طور م effectivelyثرتری می تواند شرایط را اداره کند – و احتمال اینکه قلدر هنگام حرکت به جلو شما را خاموش کند ، کمتر است.

یک بار کارمند شغل قدیمی مک کلور شرکتی را تأسیس کردوی گفت که یک قانون گسترده که هیچ کس بدون دبیرستان را نمی تواند استخدام شود ، استخدام استعدادهای جدید را برای او دشوارتر می کند. وی با جستجو در سوابق شرکت متوجه شد که تعداد قابل توجهی از کارمندان – از جمله همکاران ارشد پست های مدیریتی – فاقد دیپلم دبیرستان.

وی گفت: “من این اطلاعات را در یک جلسه فردی به وی ارائه دادم ، اما رئیس خود را نیز در جلسه گنجاندم.”من توصیه کردم که روش فعلی خود را تغییر ندهیم تا نیازی به تحصیلات متوسطه کامل نباشد ، زیرا داده ها به وضوح نشان می دهد که این عامل تعیین کننده ای برای موفقیت کارمند در مشاغل مورد نظر نیست. در مواجهه با داده ها و در شرایطی که نه تنها او مخالف من است … او پذیرفت که نیازی به مدرک دبیرستان ایده خوبی نخواهد بود. “

این مستندات کار می کند ، خواه توسط شما یا اسلاف شما جمع آوری شده باشد. همیشه با ادعای حقوق بشر یا رئیس خود در حد استدلال و شواهد در مورد استدلال های خود ملاقات کنید.

اجازه ندهید که قلدر به شما برسد

این ساده تر از گفتن است ، wمیدانم. اگر کسی دائماً شما را آزار می دهد ، کار شما را سخت می کند ، شخصاً به شما توهین می کند و یا به طور ناعادلانه از کار شما انتقاد می کند ، سخت است که این احساس غم و اندوه را با خود به خانه نبرید. اما سعی کنید به یاد داشته باشید که این فرد شما را نمی شناسد – شما واقعی نیستید و کاملاً از خط خارج است. همانطور که معلمان دبیرستان شما همیشه گفته اند ، رفتار بی ادبانه کسی بیشتر از او با شما صحبت می کند. آن زمان درست بود (اما پذیرش آن دشوار بود) و اکنون نیز درست است (اما پذیرش آن هنوز هم دشوار است).

لازم نیست جاده اصلی را طی کنید یا فرد مسن باشید ، اما اگر به نظر می رسد شرایط از این روش سود می برد ، ادامه دهید. کمی ادب کنید یا سعی کنید با مشکلات خود یکی یکی صحبت کنید.

“سعی کنید آن را شخصی نگیرید – اگرچه اغلب شخصی است” مک کلور گفت. وی افزود: اگرچه همیشه اینطور نیست ، اما رفتار قلدر به چیزی كه برای او اتفاق افتاده مربوط می شود ، چیزی كه سعی می كنند بر آن غلبه كنند یا جبران كنند یا چیزی كه از شخص دیگری آموخته اند.

وی افزود: “در صورت لزوم و اگر توانایی انجام چنین کاری را دارید ، مربیگری و مشاوره ارائه دهید. اگر آنها علاقه ای به کمک ندارند یا می خواهند مربیگری را بپذیرند ، مستقیماً از طریق مربیگری با رئیس خود کار کنید تا با رفتارهای منفی به عنوان جنبه ای از عملکرد آنها کنار بیاید. اگر هیچ یک از این دو گزینه جواب نداد یا رئیس درگیر ماجرا نشد ، وقت آن است که خود تصمیم بگیرید. “

از آنجا دور شوید

اگر از HR و رئیس خود شکایت کرده اید ، اما هیچ تغییری در آن صورت نگرفته است ، این به شما چیزی در مورد فرهنگ کلی محل کار شما می گوید – و این این ممکن است فقط نشانه این باشد که شرکت فعلی شما محل مناسبی برای شما نیست.

مک کلور گفت: “رهبران خوب برمی گردند و رفتار قلدر را اصلاح یا از بین می برند.”. “همه برای یک رهبر خوب کار نمی کنند. اما همه ما این آزادی را داریم که استعدادهای خود را به یک شغل / شرکتی که در آن وجود دارد ببریم. گرد و غبار از رزومه خود. شما لیاقت این را دارید که جایی کار کنید که روح شما را خرد نکند. و مهم نیست که قلدرتان چه می گوید ، مهارت های شما هزینه ای دارد –و یک کارفرمای دیگر این را می بیند


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes