چگونه با یک هم اتاقی تماس بگیرید بدون اینکه همه چیز را خراب کنید


شما به مکان جدیدی نقل مکان می کنید و کشف می کنید اینکه یکی از هم اتاقی های شما خوش تیپ است: به نظر می رسد که یک فیلم بزرگسال تنظیم کنید ، اما این من میتوانم در زندگی واقعی اتفاق بیفتد مانند ارتباط با یک همکاربا توجه به همه چیز می توانید با توجه به جذابیت خود به یک هم اتاقی در نظر بگیرید ، اما هیجان جایگزین عقل می شود. بنابراین ، اگر متوجه شدید که نمی توانید از خیالپردازی درباره اینکه در اتاق خود ملاقات با شما چگونه است – و چقدر پول خود را پس انداز کنید اگر به یک آپارتمان یک اتاق منتقل شوید – صرف نظر کنید ، در اینجا نکاتی در مورد چگونگی ناخواسته زندگی خانه خود را در این روند خراب کنید

اگر هم اتاقی شما هم همین احساس را دارد قضاوت کنید

مانند هر موقعیت دیگری که در آن عاشق کسی می شوید ، ابتدا باید بفهمید که آیا او در مقابل شما را دوست دارد یا خیر. این ممکن است کمی سخت تر از آنچه قبلاً به آن عادت کرده اید باشد ، زیرا هم اتاقی شما ممکن است از تمام راههای ایجاد ارتباط احتمالی آگاهتر (یا ترسیده) باشد. حتی اگر آنها را دوست داشته باشید ، آنها ممکن است آن را نشان ندهند.

این بدان معنا نیست که شما باید موضوع را مطرح کنید یا خود را فریب دهید که اگر آنها با شما معاشقه نکنند ، آنها فقط احساسات واقعی خود را سرکوب می کنند. باهوش باشید و قدم های کودکانه بردارید. از آنها دعوت کنید تا بیرون از خانه شما با هم معاشرت کنند. این به شما این ایده را می دهد که آیا آنها به عنوان یک دوست ، نه فقط به عنوان یک هم اتاقی ، به شما علاقه مند هستند یا خیر و به شما این فرصت را می دهد تا ببینید آیا بیشتر از آدرس آدرس مشترک دارید یا خیر. اگر آنها امتناع کردند ، موضوع را فشار ندهید. این همیشه به معنای نه است ، اما این بسیار بد است که باعث شود کسی در خانه خود احساس قلدری و ناراحتی کند.

برای این دستورالعمل ، ما به دو نفر مراجعه کردیم که از قبل می دانند چگونه ارتباط یک هم اتاقی بر کل خانواده تأثیر می گذارد: یک مرد بروکلینی به نام پاتریک که با هم اتاقی خود سام رابطه داشته و سه سال و نیم است که با او رابطه دارد. و زنی به نام کیتلین ، که قبل از انتقال پاتریک و سم به محل زندگی خود ، سومین هم اتاقی این زوج تازه کار بود. پاتریک نگرانی خود را بیان می کند که اقدامی برای جذب او نامناسب است ، با توجه به اینکه زنی که در آن احساس می کند در همان آپارتمانی که در آن زندگی می کند احساس می کند.

او می گوید: “من تصور داشتم که قبل از مهاجرت او را بیشتر از یک دوست دوست دارم ، اما می ترسیدم که اعتراف کنم چون هم اتاقی بودیم.” او قصد داشت به دنبال یک هم اتاقی سوم باشد. “من در ابتدا بسیار خجالتی بودم ، اما به مرور زمان با یکدیگر راحت تر شدیم.”

در مورد آن با اشخاص ثالث بحث کنید

کیتلین به لایف هکر گفت که وقتی همه آنها با هم اتاقی اش دوست بودند ، دوست بودند فقط هم خانه ای هر سه آنها زیاد دور هم می چرخیدند ، اما کیتلین به سام نزدیکتر بود. وقتی سم شروع به گفتن کیتلین کرد که عاشق پاتریک است ، کیتلین بلافاصله سعی کرد به او پاسخ دهد تا به احساساتش عمل نکند.

“من فکر می کردم این فقط مدتی همدردی بود! فکر می کرد هم اتاقی من به شوخی اشاره می کند که او پاتریک را خرد کرده است. من همیشه می گفتم: “خوب ، اما می دانی هیچ اتفاقی نمی افتد ، درست است؟” و او همیشه می گفت: “بله ، بله ، البته” ، اما نظراتش برای من شدیدتر می شود. با این حال ، من فکر نمی کردم این اتفاق واقعاً بیفتد تا اینکه یک روز صبح در خانه مرا زد و گفت: “ما دیشب با هم تماس گرفتیم.”

بله ، کیتلین اشتباه کرده است ، با توجه به اینکه این زوج سالها قوی بوده اند. اما در آن زمان ، او راهی نداشت که بداند آنها با یکدیگر سازگار هستند و با دعوا یا جدایی ، فضای مثبت خانه مشترک این سه دوست را منفجر نمی کند. برای او مهم بود که قبل از تماس این زوج به این نکته توجه داشته باشد: اگر می توانید سر را به سایر هم اتاقی ها بدهید و توصیه های آنها را جدی بگیرید. شخص ثالث معمولاً بینش هایی دارد که شما ندارید ، به ویژه اگر آنها به موقعیت نزدیک باشند. چه کسی می داند ، آنها ممکن است متوجه شده باشند که شما و هم اتاقی داغ شباهت های زیادی با هم دارید. آنها حتی می توانند شما را تشویق کنند! اما باید این فرصت را به آنها بدهید. فقط عادلانه است.

حرکتی انجام دهید

اگر شما واقعا فکر کنید هم اتاقی شما این کار را انجام می دهد و شما قبلاً از منابع خارجی مشاوره گرفته اید ، ممکن است این کار را انجام دهید. این می تواند در حین کار مدتی طول بکشد: پاتریک گفت که یک سال و نیم طول کشید تا بتواند روی دوست دختر فعلی خود حرکت کند. با آرامش و هماهنگی وضعیت زندگی خود ، می توانید (و باید) وقت بگذارید.

برای پاتریک و سم ، همه چیز به طور طبیعی در یک شب زمانی که در اتاق نشیمن قرار می گرفتند مرتب شد. ما معمولاً توصیه می کنیم که از خانه خارج شوید ، زیرا اگر همه چیز اشتباه پیش برود ، نمی خواهید حافظه ناخوشایند را با یکی از اتاق های خانه خود مرتبط کنید.

مقدماتی و صادق باشید. به جای خم شدن برای بوسه بدون هشدار ، احساسات خود را بیان کنید. این احتمال وجود دارد که هم اتاقی شما این آینده را نبیند ، بنابراین هر چقدر که می خواهید با اولین بوسه خود این صحنه کامل فیلم را تماشا کنید ، مراقب باشید. و با این وجود فقط شما ارتعاشات واقعی موقعیت را می دانید. اگر واقعاً احساس می کنید می توانید این کار را انجام دهید ، پیش بروید ، اما تنها در صورتی که کاملاً مطمئن باشید که هر دوی شما می خواهید این اتفاق بیفتد.

ببینید آیا دیگر هم اتاقی ها ناراضی هستند یا خیر

کیتلین نحوه پذیرش اتحادیه جدید هم اتاقی های خود را چنین خلاصه کرد: “خوب نیست.

او گفت: “صادقانه بگویم من دیوانه بودم.” “ما همه واقعاً دوستان صمیمی بودیم [suddenly] احساس رها شدن کردم. به نحوی منفجر شدم و چند روز سکوت برقرار شد ، وقتی دو نفر از شما و یکی از شما وجود دارد ، جالب نیست. ما واقعاً گروهی صمیمی از دوستان بودیم و من آنقدر ناراحت بودم که پویایی در حال تغییر بود. ”

در نهایت ، البته ، او متوجه شد که دلبستگی هم اتاقی ها به یکدیگر واقعی است.

خاطرات پاتریک از آن زمان یکسان است: “این دشوار بود زیرا کیتلین هنگام ملاقات ما به سرعت گم شد. ما هنوز اتاق خواب های جداگانه داشتیم ، اما اتاق خواب های متناوب داشتیم و همیشه با هم می خوابیدیم. “

وی افزود که او و سام حداکثر احترام خود را نشان دادند ، ح.ک.چ را در “حداقل مطلق” نگه داشته و به محض اولین ملاقات با کیتلین به او گفت. اگر در خانه ای با افراد زیادی زندگی می کنید و با یکی از آنها ارتباط برقرار می کنید ، کاری را که آنها انجام دادند انجام دهید و با دیگر هم اتاقی های خود صادق باشید. به یاد داشته باشید که آنها سزاوار شفافیت در مورد آنچه در خانه خودشان اتفاق می افتد هستند. شما می خواهید از هر چیزی که می تواند باعث دعوا شود ، مانند دراز کشیدن یا راحتی زیاد در فضاهای مشترک ، اجتناب کنید ، زیرا این کار اوضاع را بدتر می کند.

کیتلین از رویکرد صادقانه آنها سپاسگزار بود … به هر حال.

او گفت: “به هر حال ، این دو بزرگسال هستند که تصمیمات خود را می گیرند و حق تصمیم گیری را دارند ، حتی اگر نگران نتیجه نهایی باشید.” خوشبختانه آنها واقعاً به این نکته احترام گذاشتند که در فضاهای مشترک بسیار صمیمی نیستند ، بنابراین مشکلی ایجاد نشد. “

برنامه اضطراری داشته باشید

شما هنوز باید به عنوان هم اتاقی و همچنین عاشقان عمل کنید تا بدانید. اطمینان حاصل کنید که هنوز مسئولیت ها و امور مالی را به طور عادی تقسیم می کنید یا حداقل در مورد هرگونه تغییر در محیط با دقت صحبت کنید تا هیچ کس ناراحت نشود. اکثر زوج ها مدتی منتظر می مانند تا با هم حرکت کنند ، اما شما این فرصت را نخواهید داشت. شما در حال حاضر با شکایات شخصی در مورد نظم و ترتیب دیگران یا در مورد عادات فردی که اکثر مردم تا زمانی که ممکن است از شرکای خود حفظ می کنند وارد شده اید. همدیگر را بشناسیم که خوب از ابتدا اشکالاتی دارد ، اما می تواند مشارکت شما را فوراً قوی تر و معتبرتر کند. همیشه ارتباط برقرار کنید ، صادق باشید و به این که به عنوان یک زوج عمل می کنید احترام بگذارید و به عنوان سرپرستان معمولی خانه.

و آماده باشید: اگر جدا شوید ، عجیب خواهد بود. خواهد بود بنابراین عجیب ، حتی عجیب تر از هر جدایی دیگری که داشته اید. حداقل برای مدتی ، شما باید هر شب به خانه بروید تا شخصی را که به تازگی از او جدا شده اید ، ببینید. خواهید فهمید که آیا آنها در خانه شخص دیگری خوابیده اند یا – بدتر – یک رابطه جدید ایجاد خواهد شد.

پاتریک در مورد اینکه اگر او و سام در حالی که هنوز قرارداد قبلی خود را حفظ کرده بودند از هم جدا شوند ، چه اتفاقی می افتد ، می گوید: “من فکر می کنم یکی از ما باید ترک کند.” “یا هر دو.”

خوش بگذره

اگر در نهایت با هم اتاقی خود تماس بگیرید یا ملاقات کنید ، رسیدن به آنجا مدتی (و احتمالاً چند لحظه ناخوشایند) طول می کشد. هنگامی که هر دو متوجه شدید که یکدیگر را دوست دارید و از آن مراقبت می کنید ، آرامش و تفریح ​​را فراموش نکنید. شما یک جلسه عالی دارید-شیرین و از قبل احساس خوبی در مورد وضعیت آن دارید زندگی مشترک است، بنابراین حداقل برای شما اشکالی ندارد.

مراقب باشید چقدر شیرین و معمولی است! تا آنجا که می دانید ، می توانید مدت زیادی پس از پایان قرارداد اجاره با هم بمانید.

کیتلین گفت: “بعد از شوک اولیه همه چیز ، من صادقانه احساس کردم که برای آنها خوشحالم.” “و آنها هنوز چند سال بعد با هم هستند.”


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes