[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: آنتونیو گیلم (شاتر استوک)

رایانه نمی تواند به همه س questionsالات پاسخ دهد –مخصوصاً وقتی صحبت از مالیات شما می شود. اما وقتی با IRS تماس می گیرید ممکن است واقعی بودن غیرممکن باشد شخصی برای پاسخگویی به تماس شما

این شرایط تشدید شده طی سال گذشته، مانند پاندمی بیشتر خسته آژانس معروف کمبود کارکنان ، که همچنین با اشباع بیش از حد سوالات پس از آن سرو کار دارد سال مالیاتی پیچیده غیر معمول و در برابر سردرگمی احتمالی تغییر در اعتبار مالیات برای کودکان ، جایی که پرداخت ها ماهانه توزیع می شود. با این حال ، گاهی اوقات ساده است من باید با یک نفر صحبت کنم. در اینجا چگونگی برقراری ارتباط سریع با کسی توضیح داده شده است.

چه مدت باید منتظر بمانید تا با شخصی در IRS صحبت کنید؟

سال گذشته ، سازمان امور مالیاتی بیش از 100 میلیون تماس دریافت کرده است ، اما در پایان ، طبق گفته وکیل اخیر مالیات دهندگان ملی ، از هر 4 تماس گیرنده فقط 1 نفر با یک کارمند IRS تماس گرفته است. گزارش. بیشتر تماس گیرنده ها از انتظار طولانی ناامید می شوند یا از درخت پیچیده تلفن که فقط از یک پیام خودکار به پیام دیگر می رسد سیر می شوند ، بنابراین آنها فقط تلفن را قطع می کنند.

به هر حال اگر آن را ترک کنید ، سازمان امور مالیاتی می گوید هنگام تماس می توانید انتظار متوسط ​​انتظار 27 دقیقه ای را داشته باشید بین ماه مه و دسامبر ، s طولانی ترین انتظار معمولاً دوشنبه و سه شنبه است. با این حال، بسیاری در شبکه های اجتماعی ادعا می کنند اگر بیشتر از این نیست ، مکالمه تا 2-3 ساعت نیز ادامه دارد. در سال 2017 ، بزرگ است enQ، Inc. یک مطالعه نشان داد که بهترین ساعات روز برای تماس تلفنی است قبل از ساعت 9 صبح در ساحل شرقی و بعد از 5 بعدازظهر در ساحل غربی.

قبل از تماس با IRS چه کاری باید انجام دهید

سازمان امور مالیاتی به شما توصیه می کند قبل از تماس ، منابع آنلاین خود را بررسی کنید. این دارد لیست مشکلات رایج این ممکن است به سوال شما در مورد اظهارنامه مالیاتی ، پرداخت ها یا نگرانی در مورد سرقت هویت پاسخ دهد.

نحوه تماس با یک شخص واقعی در سازمان امور مالیاتی

هنگامی که با IRS تماس می گیرید شخصی حلقه دوم را قبول نمی کند. برای یافتن نمایندگی برای مشکل خود ، در صورت وجود ، باید از یک منو استفاده کنید تا به آن بروید.

شماره تلفن IRS 1-800-829-1040 است، و از ساعت 07:00 تا 19:00 به وقت محلی ، دوشنبه تا جمعه در دسترس هستند. حسابدار امی نورثارد این تقلب را برای حرکت در فهرست وب IRS در وبلاگ شما ارائه می دهد:

اولین سوالی که سیستم اتوماتیک از شما می پرسد این است که زبان خود را انتخاب کنید.

پس از تنظیم زبان خود ، انجام ندهید گزینه 1 (برای اطلاعات بازیابی) را انتخاب کنید.

2 را فشار دهید به جای “برای پاسخ در مورد مالیات بر درآمد شخصی شما …”.

بعدی، 1 را فشار دهید برای “برای س questionsال در مورد فرم شما قبلاً ارسال کرده اید …”

بعدی، 3 را فشار دهید برای همه مسائل دیگر

بعدی، 2 را فشار دهید برای همه مسائل دیگر

وقتی سیستم از شما می خواهد SSN یا EIN خود را وارد کنید تا به اطلاعات حساب خود دسترسی پیدا کنید ، انجام ندهید هر چیزی را وارد کنید

پس از دو بار پرسیدن ، منوی دیگری از شما خواسته می شود.

بعدی، 2 را فشار دهید برای “امور مالیاتی شخصی یا فردی”

و در نهایت، 4 را فشار دهید برای همه سوالات دیگر سپس سیستم باید شما را به یک نماینده منتقل کند.

(Lifehacker چندین بار این کار را انجام داد ، هم صبح زود و هم اواخر بعد از ظهر ، و ما تقریباً در مدت زمان 30 دقیقه توانستیم به یک عامل برسیم).

اطمینان حاصل کنید که قبل از تماس با IRS با س withالات آماده باشید

قبل از تماس ، اطمینان حاصل کنید که هنگام مصرف آن با نماینده ، هر آنچه را که ممکن است لازم داشته باشید جمع کرده اید. IRS توصیه شده داشتن موارد زیر در حالت آماده به کار:

  • شماره های تأمین اجتماعی (SSN) و تاریخ تولد
  • شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) برای مودیان فاقد شماره تأمین اجتماعی
  • وضعیت ارسال – مجرد ، سرپرست خانوار ، بایگانی متاهل یا پرونده جداگانه
  • اظهارنامه مالیاتی سال قبل
  • اظهارنامه مالیاتی که شما خواهان آن هستید
  • هرگونه مکاتبه ای که توسط سازمان امور مالیاتی برای شما ارسال شده است

اگر نتوانید با شخص دیگری در IRS تماس بگیرید ، چه کاری باید انجام دهید

اگر در نزدیکی محلی زندگی می کنید دفتر امور مالیاتی این تکرار می شودباز کردن ارتفاع از همه گیری ، ممکن است بخواهید از خط تلفن اصلی بگذرید و مستقیماً با او تماس بگیرید. آنها احتمالاً نمی توانند از طریق تلفن به سوالات شما پاسخ دهند ، اما به مرکز راهنمایی مالیات دهندگان شما (به فهرست ایالتی مراجعه کنید) اینجا) می تواند یک جلسه شخصی ترتیب دهد (البته با فاصله اجتماعی) بنابراین می توانید از یک نماینده کمک بگیرید.

اگر هنوز هم می توانید از یک فرد زنده واقعی کمک بگیرید ، سعی کنید تماس بگیرید دفتر حقوقی مودیان. این یک دفتر مستقل در IRS است که برای کمک به افراد با مشکلات مالیاتی فعلی آنها وجود دارد.

این داستان در ابتدا در سال 2020 منتشر شد و در تاریخ 9 فوریه 2021 با اطلاعات جدید به روز شد. برای مطابقت با سبک فعلی Lifehacker ، بار دیگر در 10 ژوئن 2021 به روز شد.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir