چگونه بدون کلمات بیهوده رزومه بهتری بنویسیم


تصویری برای مقاله ای با عنوان

عکس: فیزیکی (شاتر استوک)

با چنین اصطلاحات اصطلاحات شرکتی گسترده و شرکتهای بزرگی که استفاده از “یوگا، “به راحتی می توان در تله های افراد تأثیرگذار در LinkedIn و موارد مشابه قرار گرفت– به خصوص هنگام نوشتن رزومه یا نامه جلدی.

اگر آنها از افراد کافی با اعتماد ظاهری استفاده کنند عبارات وزوز، یک حرفه ای در ابتدای کار خود ممکن است فکر کند CV ها و حروف جلدی با همان نوع زبان را فلفل بزنید. با این حال حقیقت این است شما بدون مارک کردن خود به عنوان آگاهی بیشتر به نظر خواهید رسید “به خوبی با کمپین های بازاریابی با انعطاف پذیری بالا “یا به عنوان” یک رهبر چشم انداز که می خواهد مبتدیان مبتنی بر داده را مقیاس بندی کند “.

اما در ابتدا به شما کمک می کند بفهمید که کلمات وزوز چیست و چگونه می توانند به راحتی در مطالب کاربرد شغلی شما گنجانده شوند.

کلمات وزوز چیست؟

تیدر اینجا برخی از کلمات وزوز وجود دارد که به دلیل استفاده بیش از حد بسیار ساده می شوند – نه به این دلیل که لزوما بی معنی هستند. در زبان شغلی ، شما احتمالاً با اشاره به برخی از جنبه های معاملات شرکت مانند “اکوسیستم” یا وسواس آن در “نقاط تأثیر” و “لمس” مداوم آشنا هستید. نکته ها. این اصطلاحات لزوماً بی فایده نیستند ، اگرچه دنیای کار با آنها بیش از حد اشباع شده است ، بنابراین باید سعی کنید از شر آنها خلاص شوید زبان شرکتی از فرهنگ لغت شما در تلاش برای به نظر می رسد انسانی تر است.

“هدف CV دریافت درخواست مصاحبه است. شما می خواهید شخصی که آن را می خواند احساس کند در آن طرف رزومه شخصی واقعی وجود دارد ، نه برخی از هواپیماهای بدون سرنشین غیرشخصی. ” بنیانگذار رزومه های Leetمی گوید لایف هاکر. “مهم است که جملاتی بنویسید که به نظر یک شخص واقعی برسد.”

درخشانترین مثال در مورد buzzwords زمانی به وجود می آید که معنای کمی وجود داشته باشد که به راحتی از کلماتی که در تنظیمات شرکت ها به کار رفته اند ، حاصل شود. این اصطلاحات برای قرار دادن هر کسی که آنها را به عنوان نوعی متخصص خود منصوب یا خودی آشنا به زبانی که فقط تعداد معدودی از افراد متخصص دارای صلاحیت می توانند از آنها استفاده کنند ، وجود دارد.

با احترام از واقعاً، در اینجا ده اصطلاح بیش از حد تلفظ شده وجود دارد که به راحتی به قلمرو کلمه مد می روند:

  1. بازگشت سرمایه گذاری
  2. هم افزایی
  3. مسافرت مشتری
  4. غواصی عمیق
  5. تأثیر
  6. توپ
  7. صلاحیت اساسی
  8. دید
  9. دارم شروع می کنم
  10. پایداری

چیزهای فراتر از اینها هم هست، بنابراین بهتر است بدانید که هنگام استفاده از این اصطلاحات به چه معناست و چگونه می توانید آنها را با زبان بهتر ، منسجم و مستقیم تر جایگزین کنید. در غیاب لفاظی های توخالی ، با انسانیت بیشتری روبرو خواهید شد.

چگونه کلمات مد را با بیشتر جایگزین کنیم زبان معنی دار

بسیاری از نامزدها – به ویژه نامزدهای سبزتر ، شاید تازه از آنها نامزد شده باشد برنامه کسب و کار – تمایل دارند فراموش کنند که آنها نه تنها مهارت های خود بلکه خود را به عنوان افرادی که هستند نیز به بازار عرضه می کنند ناز و قابل حمل همانطور که سندلا می گوید ، تعدادی مترادف معقول و منطقی برای جایگزینی نثر اغراق آمیز و کلیشه ای وجود دارد که می توانید از آنها در نامه ای استفاده کنید.

او می نویسد:

نگویید “من متعهد به هم افزایی محتوای شرکت های مختلف برای بهینه سازی ماتریس رشد متمرکز بر مصرف کننده خود شدم” در حالی که منظور شما این است “من استخدام شدم تا رسانه های اجتماعی خود را تبدیل کنم و موفق شدم”.

در اصل ، yشما می خواهید تلاش برای سادگی. سیندلا این خانه را با یک مثال خوب ادامه می دهد: “یک قانون خوب این است که اگر با همکاران در آبجو اینطور صحبت نمی کنید ، نباید آن را در رزومه خود بنویسید.” اگر می خواهید دستاوردهای خود را نشان دهید ، در این کار دریغ نکنید ، اما با صدای بلند تداخل نکنید.

مهمتر از همه، شما مارک نیستید، بنابراین نیازی به تظاهر به یک بودن یا پایبندی به طرح کلمه مد مورد استفاده برخی از افراد و شرکت ها نیست. اگر همه اصطلاحات را پاک کنید و صادقانه در مورد نقاط قوت و موفقیت خود صحبت کنید ، خود را برای موفقیت آماده خواهید کرد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes