چگونه بر اضطراب هنگام جستجوی کار غلبه کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه بر اضطراب شغلی غلبه کنیم

عکس: Rawpixel.com (Shutterstock)

متوجه شدیم. جستجوی شغل می تواند یک تجربه استرس زا و ناراحت کننده باشد. صدها آگهی استخدام را مرور کنید s شرایط غیر واقعی و LinkedIn با مهربانی دعوت می کند شما ، برای اینکه “ببینید چگونه خود را با 34 نامزد دیگر مقایسه می کنید” می توانید حتی مطمئن ترین روح را خسته کنید.

ایجاد پنج نسخه مختلف از رزومه شما و شخصی سازی هر یک از نامه های جلد برای مطابقت با فعل در شرح کار – در حالی که از اشتباهات املایی جلوگیری می کنید – کار ساده ای نیست. و او انجام می دهد روز به روز ، در حالی که جستجوی کار خود را از رئیس خود پنهان می کنید یا نگران این باشید که مزایای بیکاری شما چقدر طول خواهد کشید ، می تواند تجربه سختی باشد اگر متوجه شدید که از این روند خسته شده اید ، نحوه برخورد با آن را در اینجا آورده ایم.

ابتدا ، پدرجستجوی خود را بهتر سازماندهی کنید

یکی از بهترین راه ها برای مقابله با اضطراب و مقابله این است که قسمت های متحرک را به خوبی سازماندهی کنید و این شامل می شود سازماندهی جستجوی کاربه پوشه ای با جزئیات مشاغلی که درخواست کرده اید نگه دارید (و در صورت نیاز HR برای مصاحبه به لیست مراجعه کنید). نسخه های رزومه را چاپ و برچسب گذاری کنید تا آنها را اشتباه نگیرید. یک صفحه گسترده برنامه کاربردی ایجاد کنید که شامل شرکت ، تاریخ درخواست ، اطلاعات تماس و موارد دیگر است پیگیری هایی که انجام داده اید-که اگر به درستی انجام شود ، تقریباً همیشه به نفع شماستبه

ایجاد یک برنامه جستجوی کار

اگر در حال حاضر مشغول هستید ، هر روز زمانی را برای جستجوی کار تعیین کنید. اگر بدنبال کار هستید است کار کنید ، برنامه ای برای روز ایجاد کنید که شامل زمان خاصی برای خواندن آگهی های استخدام ، ارسال برنامه ها و کار آنلاین باشد. (توجه به افراد درون گرا: وب فقط با مردم ارتباط برقرار می کند. هرگونه ایمیل ، پیامک ، پیام های پیام رسانی یا ویکی های بزرگ که ایجاد می کنید ، به طور کامل شمردن.)

اهداف مشخص و قابل اندازه گیری را برای فرصت های شغلی تعیین کنید

وقتی همه چیز نامشخص است ، اهداف قابل کنترل و مبتنی بر زمان را تعیین کنید می تواند به شما در کنترل حس کنترل کمک کند. مثلا: روز سه شنبه برای شش شغل درخواست دهید. تکمیل به روز رسانی حساب LinkedIn تا ساعت 4 بعد از ظهر به سه گزارش بالقوه قبل از ظهر برسید. هنگام بررسی موارد موجود در لیست خود ، هرگز تقویت خودخواهی را دست کم نگیرید.

یک استراحت کوتاه داشته باشید وقتی تقاضای کار زیاد است

اگرچه تثبیت جستجوی کار آسان است ، به ویژه هنگامی که نتایج و خود را نمی بینید من واقعا “میخوام (مثل حالا)،، مطمئن شوید که آن را خاموش کرده و به خود یادآوری کنید که زندگی خارج از حباب شما وجود دارد. به جای اینکه مثل گلوم از محل کار بیرون بروید ، یک بار در روز یک شکارگاه برای دستشویی رفتن بروید، یک تایمر تنظیم کنید تا بتوانید از جا بلند شوید ، راه بروید ، با مردم ارتباط برقرار کنید و هوای تازه بگیرید.

راه دیگری برای احساس بهره وری پیدا کنید

اگر در محل کار زیاد گاز نگیرید ، ممکن است احساس کنید پیشرفت نمی کنید. این زمانی است که به درخواست پروژه کوچک دیگر کمک می کند تا احساس بهره وری بیشتری داشته باشید. (کلید واژه در اینجا این است کم اهمیتبه ما در مورد سازماندهی مجدد کشو یا کمد صحبت می کنیم ، نه این که کل خانه شما را رنگ آمیزی کنیم.)

از مراقبت از خود غافل نشوید

لازم نیست یک روز کامل باشد ، بگاهی اوقات وقتی بیش از حد بر روی یک هدف تمرکز کرده اید ، به خاطر سپردن انجام کارهای اساسی مانند صبحانه ، نوشیدن آب ، کار دشواری است. یا ورزش کنید در برنامه روزانه خود وقت بگذارید تا از بدن و وضعیت روحی خود مراقبت کنید.

عادی کنید تا به نتایج فوری نرسید

بعد از من تکرار کن: من یک شبه کار پیدا نمی کنم. و این خوب است. در واقع ، بسته به صنعت شما ، سازماندهی کنسرت بعدی شما می تواند تا پنج ماه طول بکشدبه بنابراین ، به جای ترس از اینکه شش هفته گذشته است ، اعتراف کنید که همه چیز زیر شش ماه هنوز در زمان متوسط ​​است. (و اگر این چیزی است ، زمان انتخاب شخصی خود را حتماً در نظر بگیرید. صادق باشید.)

موفقیت های کوچک را در جستجوی شغل خود جشن بگیرید

آیا وب سایت جدید خود را پر کرده اید یا نمونه کارها را به روز می کنید؟ آیا برای این شغل درخواست می کنید ، که شما را ترساند (و نگران کننده س questionsالات بیشتری پرسید)؟ به خودت فیلم ، نوشیدنی ، یا اینها ضربات جدیدی که تماشا کرده اید پاداش دادن به خود برای پیروزی ها در طول مسیر می تواند مخزن احساسی شما را پر کرده و انگیزه شما را برای حرکت رو به جلو حفظ کند.

روحیه مناسب را بدست آورید پشتیبانی جستجوی کار

وقتی احساس کردید گیر کرده اید ، در مورد آن صحبت کنید (در واقع بهترین زمان برای صحبت با مردم این است قبل از این اتفاق می افتد ، اما گاهی اوقات زندگی برای کنترل آسیب است). با دوستان ، گروه های تحصیل کرده تماس بگیرید ، یا این چت WhatApp را که نادیده گرفته اید. آنها می توانند منبع بزرگی از شبکه ها ، مشاغل غیر منتظره ، و همدردی (زیرا فقط کنار گذاشتن و شنیدن اینکه گاهی در دعوا تنها نیستید خوب نیست؟ بله. بله ، درست است.) اگر به موارد بیشتری نیاز دارید ، با یک مربی حرفه ای یا درمانگر تماس بگیرید.

به یاد داشته باشید که تغییرات مثبت در راه است

در حالی که تمرکز بر جنبه های کمتر سرگرم کننده در جستجوی کار آسان است ، به خاطر داشته باشید که شما از چیزهای جدید و بالقوه عالی برخوردار هستید. سعی کنید بخشی از این نگرانی را به ارزیابی فرصت جدید تغییر دهید.

اگرچه ممکن است از احساس نامشخصی که تغییر ایجاد می کند خوشتان نیاید ، اما در آستانه ملاقات با افراد جدید ، توسعه مهارت های خود و تسلط بر چالش های جدیدی باشید که شما را در آینده با اعتماد به نفس بیشتر و قابل فروش بیشتر می کند. وقتی اینطور فکر می کنید ، در واقع بسیار هیجان انگیز است.

به هر حال لعنت به این کار قدیمی مورد جدیدی که پیدا می کنید خواهد بود زوج بهتربه حالا بلند شوید و کشش دهید. برو بیرون. به این مسابقه فوتبال یا Paint ‘n Sip بروید. همه اینها فردا اینجا خواهد بود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes