[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان چگونه می توان بعد از یک تغییر بزرگ در زندگی (یا همیشه) دوست پیدا کرد

عکس: تصاویر تجاری میمون (شاتر استوک)

آیا دوستان شما در طی همه گیر شدن دور شدند؟ آیا شغل جدیدی پیدا کردید و خود را در میان همکاران مرموزی یافتید که فقط از طریق Slack و Zoom می شناسید؟ آیا اخیراً به شهری ناشناخته نقل مکان کرده اید؟ آیا فقط می خواهید گروه دوستان فعلی خود را اصلاح کنید یا آن را اضافه کنید؟ بله ، در مهد کودک راحت تر است ، اما بزرگسالان حتی در شرایط ناآشنا یا ناخوشایند هنوز می توانند دوست جدید پیدا کنند. این چگونه است.

اول ، پذیرای دوستی های جدید باشید

نه برای رفتن به همه راز بر شما باد ، اما اگر در زندگی خود برای دوستی های جدید باز باشید ، آنها می آیند.

بابی اسپارنرافت ، 30 ساله ، از کوئینز گفت: “سعی کنید” یک فرد بله “باشید. “در امتحان چیزهای جدید و مکان های جدید باز باشید.”

وی افزود که اگر – و این سخنان وی است – حتی خوش شانس تر خواهی بود ، “صورتت سیاه نیست.” اسپارنرافت همچنین خاطر نشان كرد كه باید سعی كنید “آرام” باشید و بفهمید هرکسی را ملاقات می کنید ، از همکاران تا مشتری ، یک دوست بالقوه است. در هر صورت ، شما در حال حاضر با آنها رابطه برقرار می کنید.

لورین تی ، پیوند 33 ساله از لس آنجلس به آستین که به محل کار خود نقل مکان کرد و از اشتراک نام خانوادگی خود امتناع ورزید ، موافقت کرد ، هرچند وقتی گفت: “اگر می خواهید دوستی پیدا کنید ، کمی تندتر صحبت کرد” دوستانه باش. !! من می دانم که به نظر واضح است ، اما بسیاری از افراد به مکان جدیدی نقل مکان می کنند و چیز جدیدی را امتحان نمی کنند یا خود را به روشی جدید معرفی می کنند و هرگز دوست نمی شوند. توصیه من این است که دوستانه رفتار کنید (اما تشنه نباشید!). با افرادی که روزانه با آنها ارتباط دارید صحبت کنید. در کافه محلی با باریستا دوست باشید. ذکر کنید که تازه وارد شهر شده اید ، از آنها درباره کارهایی که دوست دارند انجام دهند سال کنید. از آنها بپرسید شهر جالب چیست؟ به توصیه ها گوش فرا دهید و موارد را بررسی کنید. “

به مکانهایی که دوست دارید بروید

حق با لورین است: به مسائل نگاه کنید. آسان است ، اما اگر هنر و تاریخ را دوست دارید ، به یک موزه بروید. اگر تناسب اندام را دوست دارید ، به کلاس چرخش بروید. اگر از مطالعه لذت می برید ، به یک کتابفروشی بروید. مردم آنجا احتمالاً همان کارهایی را که شما انجام می دهید دوست دارند. اکنون یک چیز مشترک دارید ، بنابراین به کسی متوسل شوید که همهچای یک، مقرون به صرفه به نظر می رسد.

لورین که شب گذشته پس از این که مشتری در محل کارش به او گفت که در یک گروه قرار دارد ، با برخی از بهترین دوستانش ملاقات کرد ، توصیه کرد: “به سراغ چیزها بروید”.

“شخصاً فعالیت های اجتماعی مورد علاقه من نمایش های کمدی و عصرهای کنجکاو است. به خصوص هنگامی که شب های عجیب و غریب هفته ای یک بار اتفاق می افتد بسیار زیبا است ، زیرا شما می توانید مردم را به یک دعوت معمولی به روشی کاملاً معمولی دعوت کنید “. آنی راووردا ، دانشجوی 21 ساله از دانشگاه میشیگان که فرصتی را برای مهاجرت دید نیویورک وقتی کلاسهای او از راه دور به همه گیری منتقل شد. “یکی دیگر از راه های عالی برای ملاقات با مردم ، داشتن گروه های تناسب اندام است. در سراسر شهر تعداد زیادی باشگاه دویدن و دوچرخه سواری وجود دارد و بسیاری از آنها برای مهارت های مختلف می توانند عضو شوند و از آنها استقبال کنند. به علاوه این یک انگیزه تمرین است. یک تیر و دو نشان! “

Rauwerda همچنین یک صفحه اینستاگرام ایجاد کرد ، depthsofwikipedia، که به سرعت 288،000 پیرو پیدا کرد ، بنابراین او توانست با بسیاری از افرادی که علاقه منحصر به فرد او برای سایت مرجع رایگان و مشترک را دارند ، ارتباط برقرار کند. به یاد داشته باشید که دوستان آنلاین نیز به همین ترتیب دوست هستند.

شما به دنبال یافتن دوستانی در زندگی واقعی هستید ، بنابراین Sparnroft می گوید سرکوبی اینترنت سرعت آن را کم نمی کند: “شما قرار نیست با افرادی که در خانه نشسته اند ملاقات کنید. همه ما به دلیل COVID به آن عادت کرده ایم ، اما در واقع تنها راه دوست یابی بیرون رفتن و ملاقات با افراد جدید است. ” خلاصه شجاع باشید

دوستان جستجوی دیگر را جستجو کنید

باشگاه های اجتماعی وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید دانستن شما با همه افراد آنجا علاقه مشترک دارید ، و این علاقه دوست داشتن است. احتمالاً تبلیغاتی را برای آن شنیده اید تقویم اجتماعی من رادیو کلوپ ، اما آیا می دانید حتی برنامه هایی برای دوست یابی وجود دارد؟

Bumble ، یک برنامه دوست یابی ، عکاسی به نام Bumble BFF دارد که شما را با دوستان جدید بالقوه متصل می کند. شما همچنین می توانید با وارد کردن رزومه Tinder یا Hinge خود که دوست دارید ، از یک برنامه دوست یابی برای دوست سازی استفاده کنید ، این مزایا را حفظ کنید. برنامه های دیگری مانند Meetup و Hey! VINA ، به طور خاص برای مطابقت با دوستی ایجاد شده است. اگر از رفتن به یک جلسه با Tinder راحت هستید ، رفتن به Bumble BFF را در نظر بگیرید. اینقدر متفاوت نیست

کسی باشید که دوست دارید با او معاشرت کنید

این یک دوره انتقالی در زندگی شما است ، چه شما تازه منتقل شده اید ، چه می خواهید تأثیرات جدیدی را کشف کنید یا مدت زیادی در همه گیر گیر کرده اید. شما این قدرت را دارید که زندگی خود را به هر آنچه می خواهید تبدیل کنید.

نه تنها باید به رویدادها و مکانهایی بروید که متناسب با علایق شما باشد ، بلکه باید چند سرگرمی جدید نیز پرورش دهید. اگر همیشه دوست داشتید کلاس سفالگری را امتحان کنید ، بروید و یک دوست پیدا کنید. اگر هرگز ورزش نکرده اید ، اما می خواهید یک بازی بسکتبال ببینید ، بروید و یک دوست پیدا کنید.

دوست دارید با چه نوع افرادی دوست باشید؟ در مورد ویژگی هایی که برای دوست جدید ارزشش را قائل هستید یا به دنبال آنها هستید ، فکر کنید ، سپس روی ایجاد همین ویژگی ها در شخصیت خودتان کار کنید. چرا در حالی که در این سفر هستید ، کمی پرورش را به ترکیب نمی اندازید؟

“نکته اصلی این است که اگر می خواهید دوست شوید ، جالب و مهمتر باشید ، علاقه مند شوید در افرادی که با آنها روبرو می شوید ، “لورین توصیه کرد. “همه دوست نخواهند شد ، اما اگر فعال باشید و خود را به روشی مهربان و باز در آنجا قرار دهید ، سرانجام قبیله خود را پیدا خواهید کرد.”[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir