[ad_1]

وقتی درباره تقلب صحبت می کنیم – و ما انجام می دهیم من در مورد صحبت می کنم ، سپس زیاد– ما معمولاً بر روی دو فرد مشارکت آسیب دیده تمرکز می کنیم. یک فریبکار و یک فریبکار وجود دارد ، بله ، اما اغلب اوقات فریب خورده نادیده گرفته می شود …s، شخص که ممکن است بداند یا نشناسد آنها “دیگران” هستند در یک رابطه شلوغ

اگر متوجه شدید شما شخص ثالث در یک سیستم دوجانبه هستید ، این بستگی به شما دارد که چگونه پیش بروید. می توانید به چیزها پایان دهید ، می توانید به فردی که دوبلور می شود بگویید یا می توانید همانطور که بودید و ادامه دهید ادامه دهید بار اخلاقی فقط برای شخصی که با او در ارتباط هستید منt به شما بستگی دارد – بقبل از تصمیم گیری هر گونه اقدامی باید من میفهمم مطمئناً شما ناخواسته یا غیر از این قلمرو دیگری را نقض می کنید.

اما همه اینها پس از کشف شما رخ می دهد چگونه انجام دادن شما دریابید که آیا با شخصی که قبلاً یک مرد خوش تیپ داشته است ارتباط برقرار می کنید؟

مراقب اشیاء مشکوک باشید

این واضح ترین ترفند است ، بخصوص اگر با شخصی که به تازگی ملاقات کرده اید به خانه بروید هنگامی که به محل آنها رسیدید ، به اطراف خوب نگاه کنید. تصاویر در قاب یک زن و شوهر عاشق یا کفش های کنار در ، که ظاهراً متعلق به آنها نیست ، نشانه های واضح است ، اما یک متقلب باتجربه یا کسی است که کمی به این کلاهبردار فکر کنید احتمالاً چیزهای واقعا وحشتناکی را پنهان خواهد کرد ، بنابراین عمق بیشتری پیدا کنید.

متاسفم که برای شادابی به حمام می روم. احتمالاً شما انجام دادن باید تجدید شود بنابراین خوب است و زنگ خطر ایجاد نمی کند. هنگامی که در را می بندید و قفل می کنید ، مشغول شوید. آیا با مردی کوتاه مو به خانه آمدید که دارای قلم مو و نرم کننده در کشو است؟ یا شاید زنی با اصلاح ریش در پیشخوان روشن شده باشد؟ هنگام ارزیابی وسایل شخصی در مقابل خود از قضاوت و عقل سلیم استفاده کنید. از شنود احساس بدی نداشته باشید ؛ اگر قصد دارید به این شخص اجازه دهید در مورد شما دانش جسمانی کسب کند ، می توانید برخی از دانش را به دست آورید. تابستان آرام بعد از واکس یا نه ، به طور کلی ایده خوبی است که قبل از ضربه زدن به کسی تا آنجا که می توانید بدانید – اما به یاد داشته باشید هم چرت زدن داروها و وسایل شخصی آنها هنوز شخصی است. آنها آن چیزی نیستند که شما به دنبال آن هستید ، بنابراین حتی به آنجا نروید.

من آنجا هستم یا نیستماگر در حمام چیز مشکوکی وجود داشته باشد ، ممکن است هنوز وجود داشته باشد نکات کشف در سایر قسمت های خانه ، اگرچه هنگامی که هم اتاقی احتمالی شما را در فضاهای عمومی بیشتر تماشا می کند ، باید کمی محتاط تر حرکت کنید.

اگر از قبل در این وضعیت قرار دارید مشکوک ، احتمالاً یک مورد دارید دلیل آن این است که آیا درد تقلب در گذشته است یا چیزی که این معشوقه جدید هنگام صحبت با شما گفتبه انجام ندهید حدس می زنم آنها تقلب می کنند ، اما هوشیار باشید بگویید از شما خواسته شده است که Netflix را تماشا کنیدبه این صفحه نگاه کنید ، و پروفایل های بازشو را در نظر بگیرید.

در صورتی که این اولین یا یک بار ارتباط نیست ، از دانش خود در مورد پسندیدن و نپسندیدن شخص به نفع خود استفاده کنید. اگر از غذاهای تند متنفر هستید ، اما یک بطری Frank’s Red Hot را در یخچال پیدا می کنید ، وقتی می خواهید آبجو بخورید ، دقیقاً از خود بپرسید چه کسی این است برای.

ثشواهد در e متفاوت خواهد بودوضعیت بسیاربه آیا در کنار تختخوابی که شریک زندگی شما خواب ندارد ، شارژر تلفن وجود دارد؟ آیا فضای خالی در گنجه وجود دارد که به نظر می رسد یک چمدان می تواند به آنجا برود در صورتی که صاحب آن ، مثلاً در یک سفر کاری جایی نبوده ، در حالی که شریک آنها تنها در خانه برای مراقبت از یک فیلندر باقی مانده است؟ وانمود کنید که یک محقق هستید و به دنبال سرنخ هایی هستید.

اشیاء فیزیکی تنها چیزهایی نیستند که می توانند سوءظن را برانگیزندبه اگر فردی را می بینید که ساعت ها بدون پاسخ دادن به پیام های شما در شب راه می رود یا فقط می تواند در ساعات خاصی با هم معاشرت کند ، ممکن است کار سختی داشته باشد. یا ممکن است دیگری داشته باشد شریک ، آنها وقت خود را صرف می کنند مانند هر چیزی که در درهم تنیدگی عاشقانه است ، به ذهن خود ایمان داشته باشید.

سعی کنید آنها را در شبکه های اجتماعی اضافه کنید

دومین پرچم قرمز بزرگ ناگزیر ظاهر می شود وقتی می خواهید پیوند جدید خود را در رسانه های اجتماعی اضافه کنید. بله ، همه به حریم خصوصی اهمیت می دهند ، اما برای دنبال کنندگان اینستاگرام نیز ارزش قائل هستند. اگر معشوق دسته های خود را به شما نمی گوید ، دلیل دارد. می تواند خوش خیم باشد –بی تفاوتی نسبت به ترکیب کار و بازی –اما همچنین می تواند تلاشی برای پنهان کردن عکسها و عکسهای برچسب خورده با عکسهای معنادار واقعی آنها باشد.

یکبار من مردی که بود را گرفت تقلب می کند با من همینطور او به داستان من در اینستاگرام نگاه کرد ، اما سپس فراموش کرد که من را مسدود کند (که اینطور است کلید اگه میخوای ببینی داستان بدون پوستر آن ، پس آن را ذخیره کنید). وقتی نامی را که نمی شناسم لمس کردم ، تعجب من را تصور کنید ، اما بعد از عکس مردی که اتفاقاً با زنی که این کار را کرده بود ، دیدم. نه به طور کلی با آن بسیار معمولی به نظر می رسد. معلوم شد که او در مورد نام خود ، شغل خود ، محل زندگی و حتی روز تولدش، برای خود شخصی جعلی ایجاد کرد که اتفاقاً دوست دختر نداشت. اما در زندگی واقعی ، وقتی او با من نبود ، این کار را کرد. و او هیچ ایده ای نداشت وقتی او به هویت کاذب خود رسید.

ببینید ، حتی اگر شخصی سعی کند شبکه های اجتماعی خود را از شما پنهان کند ، این موضوع بیش از حد در مورد این است که چه کسی قابل اعتماد است این روزها امکان پذیر است Snapchat ، TikTok و Facebook می توانند مخاطبین تلفن شما را حذف کنند تا لیستی از “افرادی که ممکن است آنها را بشناسید” ارائه دهد. مگر اینکه این شخص اینقدر به خیانت متعهد باشد و شما را از این که بفهمد در هر سکویی شما را به طور پیشگیرانه مسدود می کند ، محافظت کند ، احتمالاً در مقطعی به صفحات او خواهید رسید. اگر این کار را نکنید ، می توانید به دنبال عکس هایی از نمایه دوستیابی آنها باشید یا به دنبال جزئیاتی باشید که آنها در مورد زندگی شما به شما داده اند. این است سخت اختراع یک زندگی کاذب و چسبیدن به هر دروغی ؛ حقیقت همیشه آشکار می شود و شما می توانید کسی باشید که آن را تحمیل می کنید.

پس از انجام این کار ، نحوه مدیریت اطلاعات جدید به شما بستگی دارد. من به نوبه خود پس از جمع آوری یک پرونده بزرگ از شواهد با دوستانم ، یک جلسه جعلی با کلاهبردار ترتیب دادم (و ساخته شده آنها در پشت میله می نشینند در صورت ترسیدن او در هنگام رویارویی)به تقریبا سرگرم شدیم. خیلی زیاد بود جان تاکر باید بمیرداما کمتر سرگرم کننده است زیرا می دانستیم کسی قرار است به طور جدی آسیب ببیند.

در طول جلسه جعلی ، من به کلاهبردار گفتم که او به دوست دخترش می گوید که او چه کار می کند ، یا من این کار را می کنم – و من به آن پایبند بودم. مضحک است که چنین خبری را برای کسی بیاورم که نمی داند دوست پسرش وقتی در آنجا نبود در حال انجام چه کاری است. به خاطر داشته باشید که حتی اگر با فرد متقلب ملاقات نکنید ، او یک انسان واقعی با افکار ، احساسات و احساسات است. اگر تصمیم دارید مدام در حال خیانت شخص باشید ، فراموش نکنید که در اینجا سناریوهای بسیار کمی وجود دارد که همه بتوانند آن را انجام دهند بگیر بیرون بدون هیچ آسیبیاما شما مقصر نیستید که کلاهبردار تقلب می کندبه مگر اینکه شما به طور فعال کلاهبردار را اختراع کنید ، تقصیر سقوط مضاعف به طور کامل کاهش می یابد به آنها. اما یک نکته: یک فرد فریبنده و احساسی ممکن است همیشه آن را اینگونه درک نکند ، بنابراین تمایل خود را برای فریاد کشیدن یا نامیدن عامل تخریب خانه برای تصمیم گیری در مورد زمان و زمان خود رها کنید. خواه به آنها بگویید یا نه

که آوردما طرفدار ارتباط هستیم

سوال درست

اگر ، برای هر چه به همین دلیل ، شما فکر می کنید که با شخصی در ارتباط هستید که قبلاً شخص مهمی داشته است ، فقط می توانید بپرسید. واقعاً می توانید. البته آزاردهنده است ، اما ممکن است متوجه شوید که آنها در یک رابطه باز قرار دارند یا یکی از آن جدایی های آشفته را پشت سر می گذارند ، جایی که هنوز به نوعی عشق قدیمی خود را می بینند و سعی می کنند دوباره به صحنه دوستیابی برسند. صداقت همیشه بهترین سیاست است، برای اطلاع و آگاهی ، هر بار مشکوک می زند و تحت مراقبت قرار می گیرد.

این که آیا زرادخانه ای از شواهد در اختیار دارید یا فقط یک پیش بینی بی اساس دارید ، مستقیم صحبت کنید. درست است، واقعی، من به شما توصیه هایی می کنم که به خاطر تعیین تاریخ جعلی برای مواجهه با کلاهبرداری که گرفتم ، تعیین نکردم ، اما این کار را از سر نگرانی انجام دادم که در صورت ارسال پیامک ، شماره تلفن من را مسدود می کند. به او شواهدی که برای ارسال آماده بودم اوبه (بله ، من شماره او را به صورت آنلاین فعال کردم ، اما این راهنما داستانی برای مقاله دیگری است.) صادقانه بگویم ، من چنین بودم زیاد بلافاصله پس از شروع تاریخ جعلی بعد از اینکه آنها را روبروی شما نشستند ، دور نشوید. همیشه بهتر است همه حقایق را داشته باشید ، حتی اگر آنها باعث ناراحتی شما شوند.

این توصیه سارا ن. ، 29 ساله اهل نیویورک است که از دادن نام خانوادگی خود امتناع کرد. در حالی که چند سال پیش در کنفرانسی شرکت می کرد ، او با سخنران اصلی صحبت کرد و متوجه شد که آنها مشترکات زیادی دارند. یک چیز منجر به دیگری شد و آنها رابطه جنسی داشتند. در سومین روز کنفرانس ، او متوجه انگشتری در انگشت او شد ، اما با خود گفت: “البته ، آنها باید آشکارا ازدواج کنند.

گول نخورید و اگر کسی را گرفتید به سناریوهایی فکر نکنید. باید تکرار شود که اگر شخصی با شما به شریک خود خیانت می کند ، مقصر شما نیستید ، مهم نیست که چقدر پرخاشگرانه معاشقه کرده اید یا چگونه به نظر می رسید. البته به آنها مزیت شک بدهید ، اما وقتی چیزی مشکوک دیدید ، با آنها مقابله کنید. این کاری بود که سارا انجام داد ، و سخنران اصلی به طرز شگفت انگیزی با او صادق بود.

“او در مورد این موضوع کاملاً مرده بود ، گویی او معمولی بود.” “تقریباً منزجر شده بود که من پرسیدم آیا آنها باز هستند. او گفت: “نه ، قطعا” ، بنابراین من پرسیدم ، “تقلب کردی؟” او گفت بله ، بنابراین من پرسیدم که آیا این اولین بار است. سعی کرد وانمود کند که اینطور است و من ناراحت شدم. سپس او اعتراف کرد که نیست و به من درباره زنان دیگر گفت. من فقط نمی خواستم دختری باشم که ازدواجش را خراب کرد. “

بگذارید یک چیز را روشن کنیم: اگر کسی به شما خیانت کند ، اینطور نیست شما که رابطه را خراب کرد اینها هستند ، دوره ، و حتی در آن صورت ممکن است ارتباط قطع نشود. مردم همیشه در مورد خیانت صحبت می کنند. (این چگونه است.) سارا می گوید سخنران اصلی هنوز با همسرش ازدواج کرده است ، اگرچه نمی داند که آیا او تا به حال در مورد چشم سرگردان خود به او گفته است.به مردی که به من خیانت کرد هنوز با دوست دختری است که در آن زمان داشت ، و من شخصاً می توانم این واقعیت را تأیید کنم که او به خوبی می داند چه اتفاقی افتاده است.

باز هم بستگی به شما دارد که وقتی راز بزرگ را درک کردید چه خواهید کرد. اگر در حمام مردی به ظاهر تنها یک جعبه تامپون پیدا کردید ، می توانید یک یادداشت در آنجا بگذارید که به او می گوید کلاهبردار است ، یا فقط می توانید کشو را ببندید. اگر در پیوند رسانه های اجتماعی یک شریک واقعی پیدا کردید ، می توانید برای آنها DM ارسال کنید ، یا شما می توانید برنامه را ببندید هنوز می توانی آن شخص را ببینی ، یا می توانید آنها را مسدود کرده و امیدوار باشید که آنها دوباره به شخص دیگری خیانت نکنند. مهمتر از همه ، آن است شما می داند و می تواند یک تصمیم آگاهانه بگیرد. حالا بیرون بروید و کنجکاو شوید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir