چگونه بفهمید که با یک خودشیفته آسیب پذیر ملاقات می کنید (و در این مورد چه باید بکنید)


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه بفهمیم در حال ملاقات با خودشیفته آسیب پذیر هستیم (و در این مورد چه باید کرد)

عکس: از Photographee.eu (Shutterstock)

تیآنها اینجا هستند سه شخصیت متفاوت که وسیع ترین آنها را پوشش می دهد ویژگی های افراد مبتلا به اختلال شخصیت خودشیفته (NPD). اگرچه می توانید انتظار داشته باشید که فردی با لبخند خلع سلاح کننده و انرژی عفونی چنین فردی باشد یک خودشیفته که از راه شما عبور می کند ، ممکن است فردی که دارای NPD است بیشتر شبیه یک انسان نادر باشد تا مستر ریپلی با استعدادبه

این نوع افراد خودشیفته آسیب پذیر هستند و اگرچه رنج خود را به این شکل از ظاهر بیان نمی کنند – بلکه به درون خود عقب نشینی می کنند و اغلب خود را نادیده می گیرند – اما می توانند به همان اندازه دستکاری کننده و ایجاد یک رابطه عاشقانه پایدار دشوار باشند.

خودشیفته آسیب پذیر چیست؟

برخلاف همتایان دیدنی خود ، خودشیفته آسیب پذیر به جای تابش جذابیت و شخصیت مغناطیسی دیوانه می شود. اما آنها معمولاً موفق به مکیدن آنها می شوند در گرداب منفی گرایی نزدیکترین آنها هستند ، در تلاش برای به دست آوردن کنترل نزدیکترین آنها.

به گفته لیزا رومانو ، مربی معتبر زندگی متخصص در وابستگی و سوء استفاده از خودشیفتگی:

خودشیفته آسیب پذیر خود را قربانی نهایی می داند و پیشنهاد خودشیفته او به شکل توجه شما و توانایی آنها در مراقبت از آنها ، ترحم و یا تبدیل آنها به مرکز جهان شما است.

یک خودشیفته آسیب پذیر ممکن است برای جلب توجه خجالتی باشد یا مردد باشد ، اما در اعماق وجودش به دنبال تأیید و تمجید است. پائولت می گوید: تعدادی ویژگی وجود دارد که نشان دهنده این نوع شخصیت است: “آنها به آسانی آسیب می بینند ، درون گرا تر می شوند ، شرمنده می شوند ، از شکست یا انتقاد خوششان نمی آید ، از بیرون اعتماد به نفس پیدا می کنند ، دیگران را سرزنش می کنند ، می توانند روان رنجور باشند.” شرمن ، روانشناس و نویسنده کتاب حمامهای مقدس و میزبان روانشناس عشق پادکست

چنین شخصی ممکن است برای تمایز آنها از دیگران به مفاهیم سطحی برتری مانند مارک زرق و برق دار لباس یا ماشین لوکس بچسبد. اگرچه در ظاهر آنها ممکن است مردم را در چهره خود تحقیر نکنند ، اما معمولاً در صورت داشتن فرصت از دیگران بد می گویند. موضوعی تکراری برای آنها بیان میزان فداکاری است. رومانو می گوید: “آنها ممکن است هرگز اعتراف نکنند که نسبت به دیگران احساس حقارت می کنند ، اما اگر توجه کنید ، زبان آنها زبان کینه ، خشم و غرور است.”

من چکار کنماگر با یک خودشیفته آسیب پذیر ملاقات کردید

که در ارتباط ، انتقاد سازنده برابر با دوره است ، اما این چیزی است که خودشیفته آسیب پذیر انجام نمی دهد خوب انجام دهید با، حتی در خوش خیم ترین روشها

رومانو در مورد افرادی که با خودشیفته های آسیب پذیر در ارتباط بوده اند می گوید:

شما به احتمال زیاد متهم شدید که عمداً می خواهید به آنها صدمه بزنید ، برای کوچکترین انتقاد سازنده. در حالی که یک شریک سالم از صداقت شما برای ارائه نظر سازنده و خوب شما قدردانی می کند ، یک خودشیفته آسیب پذیر حتی کوچکترین سهم صادقانه را یک حمله تلقی می کند.

منt می تواند باشد به سختی می توانید در موقعیتی قرار بگیرید که بتوانید متهم شوید که عمداً به خود صدمه زده اید برای بیان احساسات خود آs شرمن می گوید “کارهایی که باید انجام دهید محدودیت هایی را تعیین می کنند ، نیازها و احساسات خود را برآورده می کنند و در صورت تصمیم به ماندن در رابطه ، احتمالاً آنها را درمان می کنند. شما همچنین می توانید در صورت احساس سمی بودن محل را ترک کنید. ”

روابط با افراد خودشیفته به ندرت ، حتی اگر خوب باشد ، به نظر می رسد. تلاش برای مقابله با روندها ممکن است بی فایده باشد ، بنابراین همیشه درک کنید که کمک حرفه ای احتمالاً بهترین راه شما است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes