[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه قبل از هزینه کردن بفهمید که چند گیاه می توانند در باغ شما قرار بگیرند

عکس: نویسنده ایرینا کولوسوتوا (Shutterstock)

فاصله گرفتن گیاهان شما مهم هستند برای آنها بذر برای جوانه زنی و ریشه ها رشد کنند، ولی هبسته به میزان فضای شما و گیاهانی که دارید ‘در جستجوی رشد ، نمی توان گفت که آنها چقدر باید فاصله داشته باشندبه خوشبختانه ، ابزارهایی وجود دارد که به شما کمک می کند قبل از شروع پروژه باغ بعدی ، همه چیز را درک کنید. در اینجا نحوه محاسبه فاصله ایده آل برای ردیف گیاهان جدید است.

چرا فاصله گیاهان مهم است؟

اتاق رشد ” یک ضرب المثل رایج است به این دلیل: نه فقط درست ریشه ها نیاز به مکانی برای کشش دارند، اما جریان هوا در اطراف گیاهان برای جلوگیری از گسترش بیماریهای گیاهی و قارچی بسیار مهم است.

فاصله بسیار مهم است ، به ویژه در ماه های مرطوب و مرطوب ، همانطور که در بر سقوط در جایی که قارچ دوست دارد پخش شود باغ موشک توضیح می دهد که چگونه جریان هوا برای “بیماریهای منتقله از طریق اسپور مانند کپک و کپک و مواردی مانند لکه شکلات روی لوبیا” بسیار مهم است. فاصله صحیح نیز اجازه می دهد برگ برای رشد و تا آنجا که ممکن است آفتاب بگیرید.

چطوری پیدا کنم فاصله مناسب برای باغ شما

فضای مورد نیاز شما بین دانه ها بستگی به نوع گیاه دارد و است انتظار می رود مبلغ سررسید که معمولاً تشخیص داده می شود از گیاه شما بسته های راهنما و دانه ها به طور کلی ، شما می خواهید گیاهان را تا شعاع کامل گیاه تا زمان بلوغ تکثیر کنید.

به عنوان مثال ، مانند من دوست دارم بدانم توضیح می دهد:

آ این درخت ، که انتظار می رود 40 فوت عرض داشته باشد ، در فاصله 40 فوت از درخت بعدی از همان گونه کاشته می شود.

اگر این کار را بکنید پیچیده تر می شود مخلوط کردن انواع مختلف تا جایی که باید اختلاف شعاع هر گیاه را تقسیم کنید ، اما باغبانی چگونه می دانند راهنمای راه دور برای سبزیجات و خانه ها و باغ های بهتر خوب وجود دارد راهنمای فاصله برای گیاهان چند سالهبه وقتی فاصله مناسب را بدانید ، بهتر می توانید تصمیم بگیرید چند گیاه می خواهید خریدن.

چگونه می توان تعداد گیاهان قطعه خود را محاسبه کرد

این سایت اومنی ارائه می دهد 1940 ویژگی های ماشین حساب و یکی از آنها عالی است کمک فاصله کاملی را برای باغ خود پیدا خواهید کردبه این ماشین حساب فاصله کارخانه با پیکربندی مورد نظر شما مطابقت دارد ، wشما هستیدکاشت مجدد در مثلث، کاشت ردیف یا کاشت گل در یک جعبه – yفقط خواهد شما باید قبل از استفاده از محدوده اندازه ، طول و عرض گیاه را بدانیدبه با این حال ، هنگامی که داده ها را وارد می کنید، ماشين حساب به تو خواهد داد تعداد دقیق گیاهان مورد نیاز شما برای فاصله کامل

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir