چگونه بفهمیم سگ یا گربه شما مبتلا به آرتریت است (و در مورد آن چه باید کرد)


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه بفهمیم سگ یا گربه شما مبتلا به آرتریت است (و در مورد آن چه باید کرد)

عکس: تصاویر کاوان (Shutterstock)

درست مانند انسان ها ، حیوانات خانگی ما نیز می توانند دچار آرتریت شوند ، که در صورت عدم وجود آنها می تواند تأثیر قابل توجهی بر کیفیت زندگی آنها داشته باشد. به درستی مدیریت کند اگرچه تأخیر با سن حیوان خانگی شما اجتناب ناپذیر است ، برخی از نشانه هایی که ما معمولاً با افزایش سن مرتبط می کنیم عبارتند از ، در حقیقت، به دلیل آرتروز همچنین به عنوان بیماری دژنراتیو مفصل شناخته می شود ، آرتروز زمانی ایجاد می شود که غضروف مفصل دچار فرسایش می شود، که منجر به می شود حالت دردناک اصطکاک استخوان در استخوان.

پیری اجتناب ناپذیر است – دتوسعه آرتروز نیست در حالی که برخی از حیوانات خانگی ما دچار آرتروز می شوند ، درمان می تواند به مقابله با وضعیت آنها کمک کند. چرت زدنقبل از رد برخی از علائم آنها به عنوان بخشی از حالت عادی روند پیری ، رفتار آنها را به دقت زیر نظر داشته باشید تا می توانید به آنها کمک مورد نیاز خود را ارائه دهید.

این هفت نشانه نشان می دهد که حیوان خانگی شما ممکن است مبتلا به آرتریت باشد

متأسفانه ، حیوانات خانگی ما نمی توانند به ما بگویند چه اتفاقی می افتد ، چه معنی دارد ما باید به ویژه مراقب تغییرات رفتاری باشیم که نشان می دهد مشکلی وجود دارد. در مورد آرتروز ، این بدان معناست که حیوان خانگی خود را برای علائم نشان دهید که او مانند قبل به راحتی حرکت نمی کند یا ممکن است درد داشته باشد. این امر به ویژه برای گربه هایی که تمایل دارند طوری رفتار کنند که انگار خوب هستند تا زمانی که خوب شوند واقعا به طور مشخص آنها نیستند.

به گفته PetMD ، هفت شخصیت گربه یا سگ شما ممکن است آرتریت داشته باشد عبارتند از:

  • الهل دادن
  • همشکل در حرکت
  • جمشکلات ستون فقرات ، به عنوان یک وضعیت غیر طبیعی
  • هخستگی بیش از حد
  • منتحریک پذیری که در صورت نوازش یا برخورد به نحوی که به آنها آسیب برساند افزایش می یابد
  • ماختلال طحال
  • الیخ زدن ، جویدن یا گاز گرفتن نواحی درد

برای گربه ها دیگری علامت می تواند باشد ادرار یا مدفوع خارج از سطل زبالهزیرا درد مفاصل ورود به داخل را بسیار دشوار می کند.

راههای پیشگیری از آرتروز در حیوانات خانگی

بهترین راه پیشگیری از آرتروز این است حیوان خانگی خود را در وزن سالم نگه داریدزیرا باعث کاهش فشار بر مفاصل می شود. اگر توجه کردید حیوان خانگی شما کمی غرق می شود ، در مورد بهترین روش قرار دادن آن با دامپزشک صحبت کنید سگ یا گربه (s) در یک رژیم غذایی. این شامل شناسایی وزن سالم ، بهترین غذا برای رژیم غذایی مناسب و راهکارهایی برای مقاومت در برابر چشم های بسیار رقت انگیز آنها خواهد بود.

برای بزرگ-پرورش سگ هایی که به ویژه مستعد ابتلا به آرتریت هستند برای آنها بسیار مهم است در طول رشد به آنها رژیم غذایی مناسب بدهید،، برای اطمینان از رشد صحیح استخوان ها و مفاصل آنها.

نحوه درمان آرتروز در حیوانات خانگی

درمان آرتروز حیوان خانگی شما به تعدادی استراتژی متفاوت نیاز دارد که شامل مدیریت درد و کاهش درد برای مقابله با درد ، دامپزشک ممکن است آن را برای شما تجویز کند مسکن ها مانند داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs)،، که مخصوص حیوان خانگی شما طراحی شده است. (این است توجه به این نکته ضروری است که NSAID های بدون نسخه که برای درد خود مصرف می کنیم می توانند برای حیوان خانگی شما بسیار خطرناک باشند.)

برای کاهش درد حیوان خانگی خود ، که می تواند به کاهش وابستگی او به داروهای مسکن کمک کند ، می خواهید وزن خود را مدیریت کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی ورزش می کنید برای رژیم غذایی ، دامپزشک شما ممکن است غذاهای خاصی برای کمک به کاهش وزن به شما ارائه دهد برخی مکمل های مفصلی می توانند به کاهش درد کمک کنند. برای ورزش ، شما می خواهید از فعالیت های با تأثیر زیاد اجتناب کنید ، مانند دویدن یا پریدن و به جای تسلیم شدن برای فعالیت های ملایم که دارای مزایای مضاعف از ساختن ماهیچه هایی است که از مفاصل آنها حمایت می کند در حالی که از کاهش وزن پشتیبانی می کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes