چگونه بهترین کروتون ها را در سرخ کن عمیق خود درست کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: نوه ها (شاتر استوک)

پختن کروتون در سرخ کن عمیقا غیرممکن است ، پاراگرافگرچه نمی دانم به درستی می توانیم آن را “پخت و پز” بنامیم. “نان تست تهاجمی” احتمالاً دقیق ترین توصیف است ، اگرچه “ساختن” نیز م worksثر است. برای توصیف روند تبدیل نان به کروتون از کدام فعل استفاده می کنید ، برای این کار باید از سرخ کن عمیق استفاده کنید.

این امر به ویژه در حال حاضر حداقل در پورتلند که در آن یکشنبه به دمای 111 خواهد رسید ، بسیار صدق می کند. الان زمان فر نیست ، اما وقت سالاد است و من خیلی دوست دارم نان را روی سالادم بگذارم.

کروتون های سرخ شده در هوا چالشی نیستند. بدون راهنمایی من احتمالاً می توانید بفهمید که چگونه آنها را انجام دهید. اما من بسیاری از آنها را انجام دادم و چند پیشنهاد ، چند نکته و برخی از بهترین اقدامات

ادامه دهید و ظرف را از سرخ کن خارج کنید

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کلر پایین

شما به این سینی کوچک نیازی ندارید و برداشتن آن به شما امکان می دهد نان بیشتری در سبد قرار دهید و فضای بیشتری برای تکان دادن نان به شما می دهد. (اگر سرخ کن با اجاق گاز توست ، همه چیز را در همان جایی که هست بگذارید) مقداری نان پاره کرده و در سبد بیندازید.

عروس های همبرگر بهترین کروتون ها را درست می کنند

بیایید در اینجا کاملاً صادق باشیم: اکثر کروتونها خیلی دردناک هستند. کروتون هایی که با نان ترد تهیه می شوند ، خیلی تیز و خیلی جونده هستند و من دوست ندارم هنگام خوردن سالاد با چالش روبرو شوم. تجاری تولید شده همبرگر و نان هات داگ نرم و کرکی هستند ، در نتیجه کروتونهایی سبک ، ترد و هوای مطبوع ایجاد می کنند ، اما هنوز هم اندکی جویدن دفعه بعدی که کباب باقیمانده داشتید ، کیسه را باز بگذارید تا روند رکود تسریع شود ، سپس آن را به قطعات لقمه پاره کرده و در سبد سرخ کن خود بیندازید. (من همچنین کروتون هایی با رول های تازه درست کردم و هنوز هم خیلی خوب بودند.)

تقسیم عروس نیز بسیار آسان است. یک آشپز (یا هات داگ یا همبرگر) به اندازه کافی کروتون برای یک نفر درست می کند اگر آن شخص واقعاً مشتاق کروتون باشد (یا دو نفر اگر آنها فقط عاشق کروتون هستند اما شیفته آنها نیستند)

خودتان را از قبل با گرم كردن سرخ كن ناراحت نكنيد

روش دیگر برای تهیه کروتون بدون روشن کردن اجاق گاز این است که آنها را در کره یا روغن قهوه ای و ترد کنید و این خوب جواب می دهد ، اما سریع و سریع ساخت آن در دستگاه سرخ کن نیست.

من به جای اینکه سرخ کن خود را تا 400 heating گرم کنم و سپس نان را در سبد بیندازم ، نان را در سبد سرد قرار داده و اجازه دادم با سرخ کن گرم شوند. اگر فقط کروتون را با کروتون بپزم – برای سالاد شخصی – تا زمان رسیدن سرخ کن به دما آماده می شوند. اگر کروتون را در چند مکعب درست کنم ، فقط یک یا دو دقیقه دیگر طول می کشد.

بیایید چند کروتون درست کنیم

برای تهیه کروتون های سرخ شده در هوا ، به موارد زیر احتیاج دارید:

  • همبرگر راکد یا کلوچه با هات داگ (1 عدد در هر سالاد خوار)
  • روغن زیتون (1 قاشق غذاخوری در هر نان)
  • مخلوط ادویه مورد علاقه شما حاوی نمک (من در Lawry هستم – هم نمک سیر و هم نمک فصلی آنها).

سرخ کن خود را باز کنید و ظرف کوچک را بردارید. نانها را به قطعات لقمه پاره کرده و در سبد بریزید. با نیمی از روغن زیتون بپاشید ، آن را پرتاب کنید ، سبد را تکان دهید ، و با بقیه کره تکرار کنید. از دست خود برای پرتاب کردن در صورت لزوم استفاده کنید و مطمئن شوید که هر تکه نان به طرز افسانه ای از کره اشباع شده است – می خواهید رنگ نان تغییر کند (زرد ، زیتونی).

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کلر پایین

نان های روغنی را با نمک چاشنی خود مزه دار کنید. به یاد داشته باشید ، یک کروتون باید به عنوان یک علامت تعجب در سالاد شما عمل کند. اگر به شدت چاشنی و شور باشد همه چیز خوب است. (اگر سرخ کن شما از نوع توستر است ، همه کارها را در یک کاسه انجام دهید.)

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کلر پایین

سبد را ببندید ، دما را روی 400 set تنظیم کنید و آن را روشن کنید. بعد از حدود یک دقیقه آن را باز کرده و تکان دهید. سپس بگذارید گرم شود. هنگامی که به 400 ℉ رسید ، آن را باز کنید و ببینید با چه کاری سر و کار دارید. اگر کروتونهای شما قهوه ای و ترد است ، آنها را دور بریزید و بگذارید تا خنک شوند. اگر کمی کمرنگ هستند ، آنها را بپزید برای دیگری دقیقه. سپس آنها را روی سالادها – سالادهای خنک و تازه قرار دهید – و آنها را بخورید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes