[ad_1]

تصویری برای مقاله با عنوان ساده ترین (و طبیعی ترین) راه برای از بین بردن بوی زباله

عکس: شوس (شاتر استوک)

دفع زباله می تواند یکی از شگفتی های زندگی مدرن باشد ، اما همچنین منبع بوی نامطبوع است. پس از وجود بوها ، این می تواند یک چالش باشد برای خلاص شدن از شر آنها به طور کامل –و نه فقط آنها را بپوشانید. اما چند لیمو و آهک (به علاوه سرکه) می توانید راه طولانی را طی کنید – اگر آنها را نزدیک بگیرید و به راحتی در دسترس هستند.

درجه سانتیگرادتعبیه کردن ناچیز بوی دفع زباله

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، پس انداز کنید تحویل لیمو و لیمو خرد شده در یخچال شما ، بنابراین شما می توانید پرتاب کنید چند قطعه در دسترس شما هر چند بار استفاده. رایحه میوه های مرکبات یک محلول موقتی برای نرم کردن بو ارائه می دهد ، در حالی که فرکانس به حفظ طراوت کمک می کند.

سپس ، برای یک محلول پایدارتر ، می خواهید از یک اسید قوی برای از بین بردن کامل بو استفاده کنید. برای انجام این کار ، هر ماه یک بار یک لیوان سرکه سفید در فاضلاب ریخته ، نیم ساعت بگذارید و سپس بشویید. فریب عطر خام سرکه را نخورید: اسید سرکه به از بین بردن تمام باکتری های ایجاد کننده بو در آنجا کمک می کند.

با بوی اصلی دفع زباله مبارزه کنید

اگر در زمانی که ناامید هستید و می توانید بوی متعفن ناشی از دفع زباله را از بین ببرید ، راه حل قوی تر این است تکه های مرکبات مانند لیمو یا لیموترش را در تکه های یخ با سرکه منجمد کنید. برای کمی گیج کردن همه چیز ، می توانید اضافه کنید پوست رزماری یا سایر مرکبات، مانند یک پرتقال ، به تکه های یخ با سرکه. سپس ، هر چند بار استفاده ، چند قطعه یخ را در محل زباله بیندازید.

در حالی که حلقه آسیاب ، تکه های یخ را به قطعات کوچک پاشش می کند ، رایحه مرکبات بوی تعفن را تازه می کند ، در حالی که اسید خام سرکه باعث نابودی هر چیزی آنجا رشد می کند بسته به میزان بد بو بودن ، ممکن است لازم باشد این کار را بطور منظم ، حداقل تا کاملاً آلوده شده است.

راه حل های دیگر برای از بین بردن بو در هنگام دفع زباله عبارتند از: استفاده كردن یخ و نمک، یا جوش شیرین و سرکه. یک ترفند دیگر بله است کمی آب جوش را داخل دور انداختن بریزید، اگرچه باید مراقب باشید که آب برای چند دقیقه خنک شود ، زیرا آب بسیار گرم می تواند به فاضلاب خانگی آسیب برساند (و مقدار کمی بریزید ، نه عرق زیادی هزینه می کند). همچنین برای اطمینان از ایده خوبی است شما هستید محافظ پاشش سینک ظرفشویی را تمیز کنیدزیرا این می تواند منبعی غافل از بوهای مرموز باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir