چگونه به عنوان یک خانواده ماه غرور را جشن بگیریم


تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس: تصاویر کاوان (گتی ایماژ)

وقتی به یک ماه افتخار فکر می کنید ، احتمالاً به تصاویر رنگارنگ از رنگین کمان ها ، موکب ها و مهمانی ها فکر می کنید ، زیرا ماه ژوئن زمان جامعه LGBTQ است که آزادی خود بودن را جشن بگیرد. وقت آن است که از فعالان همجنسگرا ، لزبین و تراجنسیتی که این جشن ها را با مبارزه برای حقوق LGBTQ – مخصوصاً از طریق حوادثی نظیر آشوب در Stonewall Inn.

برای خانواده ها ، این ماه فرصت های مختلفی را برای گفتگو با فرزندانمان در مورد ارزشهای اصلی شامل شدن که جامعه LGBTQ مخفف آن است – و تجلیل از آنها ارائه می دهد.

در مورد معنای شناسایی LGBTQ صحبت کنید

اگر هنوز شروع نکرده اید با فرزندان خود صحبت کنید در مورد موضوعاتی که مردم جامعه LGBTQ با آن روبرو هستند ، اکنون زمان آن فرا رسیده است – یا زمان آن است که تمام بحث هایی را که قبلاً انجام داده اید ، بسازید. (این یک نامه برای شروع است.) این ویدیو از جانب مرکز ملی برابری جنسیتی شامل کودکان و بزرگسالان تراجنسیتی است که در مورد تجربیات خود صحبت می کنند ، و این روش خوبی برای کودکان برای ارتباط مفهوم با افراد واقعی است که می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

می توانید کتاب های کودکانه را با موضوع ، مانند هم بخوانید پراید: داستان هاروی میلک و پرچم رنگین کمان؛ Stonewall: ساختمان ، قیام ، انقلاب؛ و من و دو مادر من.. یهمچنین می توانید بررسی کنید این لیست از نمایش های تلویزیونی با شخصیت های LGBTQ، حسن نیت ارائه می دهد از رسانه مشترک حس.

به دنبال رویدادهای غرور محلی باشید

سال گذشته ما مجبور بودیم تقریباً همه چیز را جشن بگیریم ، از جمله ماه غرور ، چه از لحاظ خصوصی و چه از نظر اجتماعی. امسال اگر واکسینه شوید یا تمام اقدامات احتیاطی را که قبلاً با آن آشنا شده ایم انجام دهید ، می توانید در اجتماع جشن بگیرید. به دنبال رژه های محلی غرور ، جشنواره ها ، آهنگ های 5K یا نمایش های درگ باشید و بچه ها را تحویل بگیرید.

همچنین ممکن است شهر شما شامل املاک محلی LGBTQ یا شرکتهای دوستانه LGBTQ در وب سایت خود باشد که می توانید این ماه (و هر ماه) از آنها حمایت کنید.

به ساعت داستان Drag Story بروید

ما در گذشته توصیه می کنیم که فرزندان خود را به محلی برسانید ساعت داستان ملکه را بکشید، و ما دوباره آن را توصیه می کنیم:

Drag Queen Story Hour (DQSH) دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – ملکه هایی را که داستان های کودکان را در کتابخانه ها ، مدارس و کتابفروشی ها می خوانند ، بکشید. DQSH تخیل و بازی تسلط جنسی در دوران کودکی را به تصویر می کشد و به کودکان الگوهای عجیب و غریب جذاب ، مثبت و بی شرمانه می دهد. در فضاهایی از این دست ، کودکان می توانند افرادی را ببینند که با محدودیت های شدید جنسیتی مخالف هستند و جهانی را تصور می کنند که در آن مردم می توانند خود را همانطور که می خواهند نشان دهند ، جایی که لباس پوشیدن واقعی است.

تو می توانی یک رویداد نزدیک خود را اینجا پیدا کنید (یا خودتان را سازماندهی کنید).

جشن افتخار خود را برگزار کنید

یک روز کامل (یا یک آخر هفته کامل!) را در مهمانی غرور شخصی خانوادگی خود بگذرانید. یک محله را سازماندهی کنیدپیاده روی گچ رنگین کمان”- یا در خیابان خود قدم بزنید ، هنگامی که برای یافتن دیگران می روید ، رنگین کمان های خود را وام دهید. یک محله ایجاد کنیدشکار شکارچی رنگین کمانجایی که کودکان محله پنجره ها یا حیاط های خود را با رنگین کمان تزئین می کنند تا همه پیدا کنند. یا یک مهمانی بلوکی ترتیب دهید که همه افراد غذا و نوشیدنی با موضوع رنگین کمان به همراه داشته باشند (خوراکی های ترد رنگین کمان، کسی؟).

اینگونه صنایع دستی با موضوع رنگین کمان را تشویق کنید پرچم افتخار یا دستبند رنگین کمان. با پنجره های خانه یا وسیله نقلیه خود قوس بکشید نشانگرهای پاک کردن خشک. اگر یکی از اعضای خانواده یا عزیز خاصی وجود دارد که می خواهید در این ماه از او تجلیل کرده و از او حمایت کنید ، از کودکان بخواهید کارت یا عکس مخصوصی بگیرند.

در حالی که در مورد تاریخچه جشن ها و اهمیت ورود به برنامه صحبت می کنید ، آن را یک روز بسیار پر رنگ و سرگرم کننده قرار دهید.


این مقاله در ابتدا در سال 2020 منتشر شد و برای ارائه اطلاعات به روز در 3 ژوئن 2021 به روز شد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes