[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه به فرزندان خود کمک کنیم در مواقع ضروری آدرس خود را پیدا کنند

عکس: هیکل (Shutterstock)

اگر تا به حال با 911 تماس گرفته اید ، می دانید که این یکی از اولین چیزهایی است که از شما می پرسند– اغلب قبل از اینکه حتی بگویید چرا تماس می گیرید – محل شما است. بنابراین هنگام آموزش نحوه شماره گیری شماره های اضطراری با فرزندان خود ، مطمئن شوید که آدرس آنها را نیز می دانند. برچسب می تواند کمک کند.

CDC توییتی کرد که آدرس آن روز دیگر هک شد: یکی از برچسب ها را در آدرس برگشت تلفن خود بچسبانید. من برچسب های آدرس روزهای تلفن ثابت را به خاطر دارم و هنوز راحت است که برچسبی با آدرس تلفن مشاهده کنید که ممکن است مجبور شوید هنگام سفارش پیتزا از دفتر از آن استفاده کنید. اما می توانید از این توصیه برای تلفن های همراه استفاده کنید ، هم.

کافی است آدرس خود را روی برچسب چاپ یا بنویسید یا از یکی از این برچسب های آدرس که به طور تصادفی در نامه دریافت می کنید استفاده کنید و آن را در پشت تلفن همراه خود قرار دهید. (نمی خواهید آدرس خود را به جهان نشان دهید؟ قاب گوشی خود را باز کرده و داخل آن قرار دهید. فقط مطمئن شوید که بچه ها از آن مطلع هستند.)

اگر در مورد نحوه و زمان تماس با آمبولانس با فرزند خود صحبت نکرده اید ، ما در این مورد صحبت کرده ایم یک راهنمای کامل برای این در اینجابه

در حال حاضر ممکن است احمقانه به نظر برسد که انتظار داشته باشیم کودکی که آنقدر بزرگ است که برچسب آدرس را بخواند ، آدرس خود را به خاطر نیاورد ، اما این اتفاق می افتد ، به خصوص اگر نیازی نباشد آدرس خود را اغلب به مردم بگوید و نه در عمل.

در حالی که در این مکان هستید ، از پدربزرگ و مادربزرگ و سایر مراقبین بخواهید که از برچسب آدرس خود استفاده کنند – یا تلفنی یا با ارسال آدرس آنها در منطقه خاصی از خانه. بدین ترتیب، اگر کودکی مجبور شود فوراً به خانه مادربزرگ خود زنگ بزند ، اگر آدرس را از حافظه به خاطر بسپارند ، می دانند کجا پیدا کنند.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir