چگونه به کوزه های ماسونی خود جوش بزنید


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه به کوزه های ماسونی خود چرخه بزنید

عکس: rblfmr (Shutterstock)

ممکن است اغلب به آن فکر نکنید ، اما این ظرف نمک مقوایی در آشپزخانه شما (آن که دارای دهانه فلزی مفید است) بسیار مفید است. نه تنها به شما این امکان را می دهد که راحت تر این همه نمک خوب (بدون استفاده از قاشق که می تواند رطوبت ناخواسته را وارد کند) بریزید ، بلکه می توانید حتی پس از خالی بودن قابل استفاده است– با پیکربندی مجدد آن روی جلد Mason Jar. این نه تنها به چیزی که در غیر این صورت دور انداخته می شود ، زندگی بیشتری می بخشد ، بلکه راهی برای لذت بردن از سهولت ریختن سایر مواد مانند ادویه جات ، چاشنی ها یا آرد ذرت است.

چگونه می توان یک شیشه مخصوص شیشه ماسون ساخت

ساخت یک دستگاه پخش شیشه میسون با یک ظرف نمک خالی بسیار آسان است. علاوه بر ظرف نمک خالی ، به یک شیشه ماسون و یک قیچی یا یک چاقوی X-Acto نیاز دارید. برای شروع ، بالای ظرف نمکی را که می برید تا حلقه شیشه میسون را برش دهید ، بردارید. من استفاده از قیچی را انتخاب کردم زیرا در طول این سالها آسیب های زیادی با چاقوی X-Acto دیده ام. (این اتفاق زمانی می افتد که شما یک برادر معمار داشته باشید ؛ تمام شب و بریدن مومیایی با چاقوی X-Acto ترکیب خوبی نیست. اما شما انجام می دهید.)

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه به کوزه های ماسونی خود چرخه بزنید

عکس: راشل فیربانک

اگر درب نوار پهن دارید ، درب ظرف نمک تقریباً مناسب است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که لبه ها را کمی کوتاه کنید. اگر همه شما دارای کلاهک کوچک هستید ، به طرح کلی درپوش کمک می کند تا بتوانید درب نمک را به اندازه برش دهید. مهم است که مطمئن شوید که مناسب است ، حلقه ای که کل حلقه را می پوشاند – در غیر این صورت هنگام تلاش برای ریختن ، مواد شما نشت می کند ، بنابراین هدف را نقض می کند.

هنگامی که من یک دستگاه پخش شیشه Mason ساختم ، از آن برای شکر خام که به صورت عمده در Costco خریداری می کردم ، استفاده کردم. خرید شکر توربینادو در این مقدار به طور قابل توجهی ارزان تر از خرید یک جعبه کوچکتر با دهانه فلزی است ، اما نه چندان مناسب. در گذشته ، من سعی می کردم شکر شل را در یکی از جعبه های خالی بریزم ، اما هیچ وقت روش خوبی برای باز و بسته شدن درب وجود نداشت. در عوض ، من مجبور شدم چسب را دوباره چسباندم ، که دردآور بود ، و همچنین استفاده مجدد از جعبه را چندین بار مشکل کرد.

معلوم شد که تنظیم مجدد یک ظرف نمک قدیمی راه حل مناسبی برای مشکلات قند من بود – اما می توانید از آن برای ادویه جات ترشی جات یا چاشنی هایی که می خواهید به مقدار کم بریزید استفاده کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes