[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: GaudiLab (شاتر استوک)

آیا دوست صمیمی شما عاشق است؟ در یک زمان ، بهترین دوست شما با یک الاغ بیرون می آید. اینها واقعیت ها هستند ، مگر اینکه خیلی خوش شانس باشید و این حقایق تند و زننده باشند. دیدن کسی که دوست دارید با او قرار بگذارید بسیار ترسناک است ، مخصوصاً اگر هنوز او را ندیده اید ، دردناک است.

چه کاری می توانی انجام بدهی؟ ما می دانیم که شما چه فكر می كنید: اگر با ارزیابی خود از اشتباه آنها به آنها نزدیک شوید و آنها را به حسادت متهم كنند ، چه می كنید؟ اگر عصبانی شوند چه؟ اگر آنها آن را به طور کامل دور بیندازند – و در این روند نسبت به آن بوی متعفن بیشتر می شوند؟ بیایید سعی کنیم از این سناریوهای فاجعه بار جلوگیری کنیم ، درست است؟

در واقع مطمئن شوید آنها نیستند حسود

قبل از اینکه ادامه بدیم ، غیرت داری؟ در ذهن خود یک حسابرسی خودکار صادقانه انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که عصبانیت خود را پیش بینی نمی کنید ، که ناگهان نیمه دیگر مهمترین رابطه در زندگی بهترین دوست خود نیستید.

این ممکن است اولین چیزی باشد که دوست شما در صورت مواجه شدن با آن شما را متهم می کند ، بنابراین قبل از تلاش برای اقناع دوست خود باید اطمینان حاصل کنید که به بی گناهی خود متقاعد شده اید.

نمونه های واضح رفتار بد را علامت گذاری کنید

یکی از راه های اطمینان از اینکه از روی حسادت یا کینه اقدام نمی کنید و وقتی این مورد را با دوست خود به اشتراک می گذارید با تهیه یک لیست از امتیازات خود پشتیبانی کنید. آیا دوست پسر دوست شما در بخش های نظر در زیر تله های تشنگی زنان دیگر در اینستاگرام نامناسب است؟ آیا دوست دختر جدید یک دوست دائماً پول قرض می کند و هرگز آن را پس نمی دهم؟ آیا شما ثابت می کنید که دوست دختر دوست شما در حال خیانت است یا در غیر این صورت رفتار بدی دارد؟

متن هایی را که با شکایت یا نگرانی از رفتار بد برای شما ارسال شده اند ، نمایش دهید و از کلمات خود استفاده کنید تا به آنها نشان دهید که چه چیزی را تجربه می کنند. افراد در روابط بد عادت خارق العاده ای دارند که قسمت های ناخوشایند را می درخشند ، می بخشند ، فراموش می کنند و به عینک صورتی می چسبند. غیرممکن است که شخصی جمعه شب به دلیل عدم علاقه یکی از دوستان به او گریه کند ، و سپس ارسال عکس از آنها در وعده نهار روز بعد. همه به طرق مختلف کنار می آیند ، اما اگر دوست شما مجبور شود با واقعیت اظهارنظرهای ناراحت کننده خود از شما روبرو شود ، ممکن است دستیابی به موفقیت بزرگ داشته باشید.

اگر شواهد دیگری مبنی بر بدرفتاری یا رفتار پرخاشگرانه وجود دارد که می توانید دست خود را بر آن بگذارید ، این کار را انجام دهید. این یک گفتگوی احساسی خواهد بود و شواهد عینی می تواند آن را زمینه ساز کند و از یک گام وحشیانه به سمت اتهامات و سو mis تفاهم ها محافظت کند.

تنها راه نروید

راکسی آر ، مادر دو فرزند از اواسط میانه غرب ، در سال های والدین خود چیزهای زیادی دیده است. او مشاوره خوبی ارائه داد: به دنبال این سبک مداخله باشید.

اگر چندین نفر با نگرانی در مورد شریک زندگی خود به دوست خود روی بیاورند ، ممکن است او متوجه شود که این مشکل بزرگتر از آن است که فکر می کردند. اگر فقط شما هستید ، دوست می تواند این را به صورت زیر بنویسد شما مشکل ، اما اگر آرا more بیشتری درگیر باشد ، ممکن است دوست مجبور شود اعتراف کند که بله ، این مشکلی است که برای همه غیر از آنها کاملاً واضح است. (و البته احتمالاً است واضح است که برای آنها ، پس مهربان باشید ممکن است سخت کار کنند تا پرچم های قرمز شریک زندگی خود را نادیده بگیرند ، اما آنها خیلی گنگ نیستند.)

به شریک زندگی بد نزدیک نشوید

احتمالاً شریک بد دوست شما نیست و جای شما برای آموزش آنها نیست. اگر این مسیر را طی کنید ، آنها راهی ساده برای برطرف کردن نگرانی شما در مقابل دوست شما دارند و می گویند شما پشت دوست خود رفته اید تا خود را در مقابل شریک زندگی خود پرتاب کنید.

انجامش نده. آنها را تنها بگذارید. اگر این کار را از محل مراقبت و نگرانی انجام می دهید ، تمرکز شما باید بر روی دوست شما باشد ، آن هم در شرایط بدی. هر چقدر می خواهید سر شریکی که دوست شما را تقلب می کند یا کلاهبرداری می کند فریاد بزنید ، خیلی حل نمی شود.

صادق و صمیمی باشید

برای انجام کاری که تهدیدآمیز نیست ، وقت و وقت بگذارید. ناهار خوبی بخورید یا به جایی بی طرف بروید. به عنوان مثال این کار را در خانه انجام ندهید ، زیرا در حالی که از مزیت حیاط خانه برخوردار هستید ، نمی خواهید مانند یک دوست مهاجم به نظر برسید. کافی شاپ یا کافی شاپ می تواند یک منطقه عالی و خنثی باشد.

کریسی پی ، 28 ساله ، از مینیاپولیس گفت: “به آنها بگویید که آنها را دوست دارید و روشن کنید که این از قلب ناشی می شود زیرا شما به آنها اهمیت می دهید.” “رابطه خود را در اولویت قرار دهید. بگویید که این حرف را به آنها می گویید به دلیل میزان اهمیت آنها – و رابطه ای که با شما برقرار می کنند. و این نکته را روشن کنید که نمی خواهید آنها را به خاطر آن از دست بدهید. “

برای این منظور ، با اصرار برای ترک مبارزه کنید. به ‘بسیار وحشتناک است که می بینید دوستی تحت رابطه ای مانند رابطه بد قرار می گیرد ، اما آنها ناگزیر به پایان رسیدن یک نفر – یا حتی قبل از آن ، در طول لکه های سخت و نبردها ، به کسی احتیاج دارند. اگر واقعاً به آنها اهمیت می دهید ، باید این موضوع را کاملاً درک کنید. کنار گذاشتن آنها فقط باعث می شود که یک شریک متوسط ​​در کنار آنها بماند و این باعث می شود احساس کنند کسی به آنها مراجعه نمی کند. ولی این فرد.

برای دوست خود باشید. نگرانی های خود را بیان کنید ، از شواهد برای حمایت از خود و مهربان بودن استفاده کنید. پس فقط امیدوارم که کارساز باشد ، اما برنامه ریزی کنید که به هر دو عمل کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir