چگونه تاریخ پخش را لغو کنیم و چرا ممکن است بخواهید


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: ESB حرفه ای (شاتر استوک)

آجهان به بهبود خود ادامه می دهدباز ، تلفن والدین در همه جا با دعوت نامه های فرزندانشان روشن می شود دوستان خوب داشته باشید ، تابستان به سبک قدیمی سرگرم کنندهکه برای بسیاری از کسانی که در تمام طول روز در کنار فرزندانشان محبوس شده اند ، تسکین دهنده استسال آستانه دبا وجود افزایش فعالیت اجتماعی در میان بزرگسالان ، واکسن کرونا ویروس برای کودکان زیر 12 سال احتمالاً اواخر امسال می رسد. به آن موارد غیر همه گیر عادی اضافه کنید دلایل احتیاط والدین گفتن بله از یک خاص تاریخ بازی و فرزندان ما می توان بیشتر اجتماعی است تابستان معمول را کنار بگذار. این خوب است – به شرطی که با مراقبت امتناع کنیم.

با اينكه هر چه اقدامات احتیاطی که خانواده ها دارند برای قرار دادن در تاریخ بازی، زمان هایی وجود خواهد داشت که خانواده دیگر ترک تحصیل می کنند –یا نه حتی جواب دادن به-دعوت که می تواند علل کودکی برای میزبانی برخی احساسات صدمه دیده ولی مانند مدیران ما فعالیتهای اجتماعی و ایمنی کودکان ، والدین این فرصت را دارند که نمونه ای از حسن نیت و مهربانی باشند وقتی که دعوت نامه ها با خیرخواهی آنها مغایرت داردبودن یا برنامه ها. همه در هر موقعیتی احساس راحتی نمی کنند ، اما شبح کوچولو دیگری است کودک هرگز باحال نیست

З.هم برخی هستند دلایل والدین از تاریخ بازی امتناع می کنند –و من امیدوارم) چگونه می توان آن را بدون ناشیانه ، احساس بد یا گریان.

چرا والدین از قرار بازی خودداری می کنند

تاریخ بازی ها هستند محبوب زیرا آنها میزبانی غیر میزبانی می کنند پدر و مادر یک فرصت کمی وقت بگذارم ، و آنها این فرصت را به کودکان بدهید که با دوستانشان خارج از ساختار مهدکودکها یا مدارس ، اجتماعی و مستقل باشند. اما گاهی اوقات والدین ممکن است از ترک فرزند خود احساس راحتی نکنند خانه یک خانواده دیگر.

آ 2019 نظرسنجی ملی بهداشت کودکان در بیمارستان کودکان CS Mott از والدین کودکانی که چهار تا نه ساله داشتند نحوه برخورد با دعوت نامه های تاریخ بازی را پرسیدند. وقتی Pleiades در خانه شخص دیگری بودند ، بیشتر از 41٪ پاسخ دهندگان گفتند نگران سطح نظارتی که فرزندانشان دریافت خواهند کرد ، که بالاتر از نگرانی در مورد سوگند خوردن ، قرار گرفتن در معرض مواد مضر یا آسیب دیدگی است – اگر خانواده دیگر استخر یا ترامپولین داشته باشند ، این نگرانی خصوصاً معتبر است.

اضافی ، 17 درصد والدین مورد بررسی قرار گرفتند گفت تصمیم آنها به تایید کنید تاریخ بازی بود تحت تأثیر خوب بودن كودكشان در میان غریبه ها ، بیش از 10 درصد نیز نگران ترس فرزندشان از حیوانات خانگی هستندو حدود هشت درصد نگران رژیم غذایی یا سلامتی فرزندان خود هستند.

اگر کودکان به اندازه کافی کوچک هستند که واکسینه نشوند (یا والدین نگران یا از وضعیت واکسیناسیون سایر اعضای خانواده آگاهی ندارند) ، این ممکن است دلیل کافی باشد تا بخواهید تابستان امسال باران در شطرنجی ها را بررسی کنید.

چه زمانی باید تاریخ پخش را لغو کنید؟

با اينكه ایمنی دلیل اصلی امتناع والدین از تاریخ بازی است ، همچنین این بررسی نشان داد کمتر از نیمی از والدین از والدین دیگری در این مورد س askedال کرده اند کنسرت ایمنیns قبل از تاریخ پخش و ساده است هر چهارم پدر و مادر بود او درخواست کرد خود این نوع س questionsالات برخی از خانواده ها می پذیرند که ارزشهای آنها در مورد ایمنی کودک مشترک است و بسیاری از والدین از بیان نگرانی های خود خجالت می کشند از ترس آسیب دیدن احساسات والدین دیگر یا زیر سوال بردن مهارت های والدین شما.

بهترین راهی برای فهمیدن اینکه آیا شما و والدین دیگر از مقادیر ایمنی یکسانی برخوردار هستید ، با اينكه، کاملاً واضح است: الفsk gi. این نظرسنجی نشان داد که اگر والدین دیگری قبل از تاریخ بازی در مورد این مسائل صحبت کنند ، اکثر والدین آزرده نخواهند شد. برخی از والدین نوشتن یک چک لیست برای اطمینان از همه موارد ایمنی (COVID یا موارد دیگر) را مفید دانسته اند قبل از اینکه کودک خود را رها کنید ، در مورد تمام نگرانی های مربوط به ایمنی غذا بحث و گفتگو کنید به خانه ای دیگر. اگر پاسخ آنها با رضایت شما مطابقت ندارد ، وقت آن فرا رسیده است که از این تاریخ پخش صرف نظر کنید –خوب.

چگونه با ادب از قرار ملاقات برای بازی امتناع کنیم

مطابق با لباس مخصوص، صداقت معمولاً است بهترین سیاست هنگام رد تاریخ بازی با لطف و درایت. ممکن است نخواهید به طور کامل دلیل دعوت خود را رد کنید –این که آیا مربوط به فاصله اجتماعی ، مشکلات سلامتی یا سایر مسائل است – ببیشتر والدین درک می کنند که ایمنی فرزند شما بیش از دیگران مهم است فعالیت اجتماعی و صداقت مطمئناً کتک می خورد ، گرفتار دروغ می شود.

اگر هم خطرات عادلانه توهین آمیز والد دیگر، شما همیشه می توانید به آنها اجازه دهید پایین با گفتن شما مشغول “وقت خانواده” هستید. (فقط جعلی پیشنهاد نکنید اگر نمی خواهید برای دریافت آینده در قلاب باشید ، باران را چک کنید –با یکدیگر.) منf می خواهید بله بگویید ، اما با تاریخ پخش در خانه آنها شما را به هر دلیلی مکث می کند، می توانید یک پیشنهاد دهید تغییر محل به خانه یا پارک نزدیک است. یشما زمانی را که آرزو کرده اید به دست نخواهید آورد ، اما فرزند خود را از وقت اجتماعی مورد نیاز محروم نخواهید کرد.

هرچه تصمیم گرفتید ، سریع و مودبانه پاسخ دهید تا اجازه ندهید کودک دیگر آویزان شود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes