[ad_1]

ممکن است باور داشته باشید که آموزش گربه ها غیرممکن است ، اما شما تقریباً نیمی صاف هستید. در حالی که برخی از گربه ها ترجیح می دهند زندگی خود را بدون هیچ وظیفه و وظیفه ای از هر نوع زندگی سنگین زندگی کنند ، بعضی دیگر کمی چالش را دوست دارند – به خصوص در مورد معالجه.

اگر گربه شما در گروه دوم قرار می گیرد – و بیشتر گربه ها چنین می شوند – می توانید کاملاً برخی از ترفندها را به آنها بیاموزید. همانطور که توسط رابرت دولوت و گربه رکورددار خود دیدا ثابت شده است در فیلم زیر، گربه ها می توانند طیف وسیعی از آنها را انجام دهند ، از دست دادن های اساسی گرفته تا اسکیت بورد:

علاوه بر برخی الهامات جدی از ترفندهای گربه ، این ویدئو نکات بسیار خوبی در مورد اصول آموزش گربه ارائه می دهد. اگر شما علاقه مند هستید که به گربه خود یاد دهید چگونه کارهای بزرگی انجام دهد ، این همان چیزی است که باید بدانید.

اصول آموزش گربه ها

آموزش گربه بسیار شبیه است آموزش سگ– بالاتر از همه ، شما باید ثابت قدم و مثبت باشید. از این اشاره گرها استفاده کنید تا از تمرینات خود بیشترین بهره را ببرید:

  • صبور باش: عجله نکنید و سعی کنید یک باره ترفند کامل را به گربه خود بیاموزید – هر دو ناامید خواهید شد. در عوض ، آن را به پله های کوچک تقسیم کرده و به سمت بالا حرکت کنید.
  • بگذارید وقت گربه شما ارزش آن را داشته باشد: استفاده کنید واقعاً رفتار خوب به عنوان پاداش. غذای مرطوب ، ماهی کنسرو شده یا لیوفیلیزه یا آن لوله های کوچک گوشت برای اکثر گربه ها خوب کار می کند. اگر انگیزه شما مخصوصاً غذا نیست ، حیوانات خانگی اضافی یا زمان بازی با یک اسباب بازی خاص ممکن است انگیزه بهتری باشد.
  • کلیک کنید: یک کلیک مکانیکی به گربه شما یاد می دهد که با شنیدن صدای خاصی صدای پاداش را دریافت کند. هنگامی که آنها ترفند را به درستی انجام دادند ، روی کلیک کننده کلیک کنید ، به آنها لطف کنید و از آنها تعریف کنید. Cat School فیلم خوبی در یوتیوب دارد برای شروع آموزش کلیک.
  • پاداش ، مجازات نکنید: اعم از معالجه یا اسباب بازی ، در حین آموزش فقط به گربه خود پاداش ویژه بدهید تا تجربه مثبتی شود که آنها با انجام یک عمل خاص مرتبط می کنند. و هرگز حوصله خود را از دست ندهید – مجازات شما را به جایی نمی رساند.
  • به آرامی بروید: شاید بخواهید فقط پنج دقیقه در روز را به آموزش اختصاص دهید تا از توجه گربه خود در برابر سرگردانی محافظت کنید. بله ، این بدان معناست که ممکن است ماهها طول بکشد تا گربه شما این ترفند را یاد بگیرد. برای جلوگیری از ساییدگی ، تمرین خود را حداکثر به 15 دقیقه محدود کنید.
  • نامزد کن: روند آموزش به زمان و حوصله نیاز دارد ، بنابراین آماده باشید تا اگر می خواهید موفق شوید به آن پایبند باشید.

به یاد داشته باشید که یادگیری باید برای شما سرگرم کننده باشد و گربه شما اگر احساس می شود کار خسته کننده ای است یا یک معما منطقی غیرممکن است ، یک قدم عقب بروید و استراتژی خود را دوباره ارزیابی کنید.

ترفندهایی برای آموزش گربه خود

اگر مطمئن نیستید که می خواهید به گربه خود چه چیزی را آموزش دهید ، در اینجا چند گزینه محبوب برای شروع وجود دارد. (تک به تک ترفندها را کار کنید تا گربه شما قبل از اینکه به سراغ کار دیگری بروید کاملاً بر آنها مهارت کسب کند.)

  • مهار و بند: گربه داخلی خود را به بند و بند ببندید تا بتوانید آنها را برای کاوش بیرون ببرید.
  • میلرزم: به گربه خود بیاموزید تا با شما “دست بدهد”.
  • تشخیص نام: اگر گربه از طریق در یا پنجره باز بیرون بیاید ، آموزش اینکه گربه شما تماس بگیرد بسیار مفید است.
  • پریدن از طریق حلقه: می توانید بازوهای مدور خود را جایگزین حلقه کنید.

هر گربه ای متفاوت است ، اما به طور کلی ، هرچه انگیزه آنها از غذا ، اسباب بازی و / یا دلبستگی بیشتر باشد ، آموزش آنها راحت تر خواهد بود. (آموزش به خصوص برای کسانی که با آن سرگرم می شویم) گربه های فعال و بی نظم.) اما بعضی از گربه ها واقعاً علاقه ای به پاداش ندارند که این امر آموزش را بسیار دشوار می کند. شما گربه خود را به بهترین وجه می دانید – اگر گربه شما بیش از آنچه مایل به دادن هستید ، به وقت و صبر احتیاج دارد ، از ترک آن نترسید.

این مقاله در ابتدا در تاریخ 27 سپتامبر 2017 منتشر شد و در تاریخ 4 ژوئن 2021 با پیوندهای جدید ، اطلاعات به روز شده و عکس جلد جدید به روز شد. همچنین برای انعکاس رهنمودهای سبک فعلی Lifehacker ویرایش شده است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir