[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان آیا شما باید فرزندتان را با نمره نگه دارید؟

عکس: محصولات Syda (شاتر استوک)

با نزدیک شدن به پایان یک سال تحصیلی ، ممکن است با ما باشد بسیاری از ما استرس زا ترین در تاریخ برای دانش آموزان ، معلمان ، کارکنان مدرسه و والدین است با اثرات جدی بر سلامت عاطفی ما مبارزه کنیم فرزندان و در بعضی موارد ما می ترسد که یادگیری مجازی این کار را انجام دهد باعث از دست دادن آموزش بیش از حد طبیعی در تابستان می شود.

برای خانواده هایی که بیشتر به جنبه علمی توجه دارند ، همیشه یک گزینه وجود دارد نگه داشتن یک به دانش آموز برگردید و اگر والدین یا معلمان هستند آنها را به کلاس بعدی منتقل نکنید احساس می کنم برگشته اند. مطالعات دقیق و غالباً متفاوتی درمورد اینکه آیا بازداشت دانشجو همیشه اثر مورد نظر را دارد ، وجود دارد اجازه می دهد آنها را به عقب. در برخی موارد ، کارشناسان می گویند بازداشت نیز م worksثر است وجود ندارد تأثیر منفی بلند مدت به ازای هر دانش آموز ثروت یا دستاورد دیگران بحث می کنند اینکه دانش آموزان را به کلاس بعدی منتقل کنید و سپس با منابع اضافی یادگیری کلاس خود را تکمیل کنید ، گزینه بهتری است که به آنها امکان می دهد از نظر تحصیلی بدون عقب افتادن از نظر اجتماعی عقب بیفتند.

بیماری همه گیر چندین لایه از عوارض را به این راه حل دشوار اضافه کرده است. برای کودکانی که قبلاً احساس انزوا کرده اند و یا دچار مشکلات بهداشتی عاطفی شده اند ، فشار اضافی ناشی از تکرار کلاس می تواند بر احساس آنها تأثیر بگذارد تندرستی.

لوری دن یک مشاور آموزشی است که برای جهت گیری در تصمیم گیری های آموزشی با دانش آموزان و خانواده ها کار می کند. دان خاطرنشان می کند که والدین قبل از تصمیم گیری برای نگه داشتن دانش آموز خود در این سال یا هر سال ، باید چندین عامل را در نظر بگیرند.، از جمله سن ، بلوغ اجتماعی و عاطفی آنها و احساس کودکان در هنگام بازداشت.

دی می گوید: “کلاله برای کودکان بزرگتر از بزرگترها بدتر است ، به خصوص وقتی که تکرار کودک را بسیار بزرگتر از همسالان خود کند.”

در اینجا ملاحظات و گفتگوهای دیگری وجود دارد که والدین هنگام تلاش برای تصمیم گیری باید با آنها گفتگو کنند.

استراحت و تفریح ​​را برای کودکان در اولویت قرار دهید همین الان

هیچ کس به یادآوری احتیاج ندارد ، اما بیماری همه گیر غم انگیز و شدید است. این برای کودکان دو برابر می شود که از دوستان منزوی شده است و قادر به شرکت در فعالیتهای فوق برنامه نیستند عزیزان بالقوه خود را از دست داده و داشته باشند رفاه آنها در گفتگوهایی درباره زمان و چگونگی بازگشت آنها به دستورالعمل های رو در رو سیاسی شده است. دان به والدین توصیه می کند که این هزینه را برای فرزندان خود در نظر داشته باشند و به آنها مهلت دهند تا تابستان امسال شارژ کنند.

دن گفت: “من فکر می کنم والدین باید سلامت روان فرزندان خود را در اولویت قرار دهند زیرا ما به تابستان می رویم.” “بگذارید بازی کنند ، به اردو بروند ، تاریخ بازی داشته باشند و اوقات ساختاری ندارند ، ترجیحاً خارج از صفحه.”

دی همچنین یادآور می شود که تشخیص این نکته مهم است که تا حدی بیشتر کودکانی که در پاییز به تمرینات رو در رو برمی گردند چهره خواهند داشت. درجه از دست دادن آموزش و نیاز به عقب. “مگر اینکه دلیل پیچیده ای علاوه بر از دست دادن زمینه های دانشگاهی به دلیل همه گیری و آموزش از راه دور وجود داشته باشد ، من توصیه می کنم وی گفت: “والدین فرزندان خود را نگه نمی دارند.”

نواحی مدارس از این چالش آگاه هستند و سازوكارهایی را برای ارائه كمك های اضافی در اختیار دارند. معلمان و کارکنان آماده خواهند شد تا با پیش بینی دانش آموزانی که در پاییز به حمایت بیشتری نیاز دارند ، با این چالش ها روبرو شوند.

دی می گوید: “معلمان آگاه هستند که دانش آموزان در طول یک سال گذشته چه خود و چه فرزندان خود با مشکل روبرو شده اند.” “سال واقعا سختی بود. اعتماد کنید که معلمان در ماه سپتامبر هجوم دانش آموزانی را برنامه ریزی می کنند که دقیقاً در بزرگنمایی رشد نکردند. آنها آنها را ارزیابی می کنند و مهارت های آنها را ارزیابی می کنند و برنامه درسی را متناسب با آن تنظیم می کنند. ”

احتمال جذب دانش آموزان در دروس مانند ریاضیات یا خواندن راحت تر از اندازه گیری مکان کودکان است احساسی

دی می گوید: “من امیدوارم که مدارس بتوانند خدمات مشاوره ای بیشتری نسبت به گذشته ارائه دهند ، زیرا کودکان به آن نیاز خواهند داشت و مشاوره خصوصی غالباً گران است و یافتن آن دشوار است.”

استفان مریل ، مدیر عامل محتوا برای ادوتوپیا، سازمانی که نوآوری در آموزش K-12 را ترویج می کند ، می نویسد که بیش از آنکه بر سلامت عاطفی دانش آموزان هنگام بازگشت به کلاس درس ، بیش از حد بر روی یادگیری تمرکز داشته باشد این یک “اشتباه تاریخی است”:

نیاز به بازسازی بافت فرسوده اجتماعی جوامع یادگیری ما ، که پس از مطالعه نشان می دهد در قلب یادگیری واقعی است ، باید یک نگرانی اساسی باشد.

عواقب اشتباه در اولویت های ما و قرار دادن مطالب در مقابل کودک جدی و طولانی مدت است.

بدون کمک دانشجو تصمیم نگیرید

بعید است که کودکان به طور داوطلبانه مانع شوند ، به ویژه با توجه به ننگ ناشی از افت تحصیلی و چشم انداز حرکت همسالان و دوستان به جلو. والدین نه تنها باید كودكان را به روشهای متناسب با سن در بحث گنجانند ، بلكه باید گفتگو را نیز به طور مثبت تعریف كنند. به طوری که دانش آموز آن را به عنوان ابزاری برای مفید بودن درک کند ، نه به عنوان مجازات.

دی می گوید: “كودكان در پایان دوره ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان باید در تصمیم گیری مشاركت داشته باشند.” “آنها باید احساس کنند که صدا دارند و باید سرمایه گذاری کنند ، زیرا در غیر این صورت در صورت عصبانیت ، نارضایتی یا مجازات شدن ، می توانند دستاوردهای خود را خراب کنند.”

دی همچنین خاطرنشان می کند که اگر کودک مدرسه را نیز تغییر دهد تصمیم گیری در مورد تکرار کلاس آسان تر است که باعث می شود کمتر مورد توجه همسالان قرار بگیرند.

او می گوید: “ماندن در همان مدرسه و تماشای رفتن دوستان به كلاس بعدی بدون شما برای كودكان بزرگتر درد آور است.” “اگر امکان تغییر یا تغییر مدرسه وجود ندارد – و حتی چنین است – والدین باید تصمیم را به عنوان بهترین مصلحت کودک تشخیص دهند و نه به عنوان تأمل در هوش یا توانایی های او.”

از منابع موجود استفاده کنید

والدین باید بدانند که آنها تنها مسئولیت فرزندان برای غلبه بر افت یادگیری در طی یک بیماری همه گیر را ندارند. معلمان همچنین می توانند تفاوت فاحشی ایجاد کنند. مریل خاطرنشان می کند که حرکات ساده معلمان برای خوشامدگویی به دانش آموزان درب منزل می تواند میزان درگیری علمی در کلاس را تا 20 درصد افزایش دهد. معلمانی که درک می کنند بهزیستی عاطفی در حال حاضر از پیشرفت تحصیلی مهم تر است ، عامل مهمی در کمک به کودکانی است که سال تحصیلی آینده را شروع می کنند.

این که از والدین ، ​​معلمان یا سایر سیستم های پشتیبانی باشد ، فقط نشان دادن کودکان وجود بزرگسالانی که از آنها مراقبت می کنند در حال حاضر حیاتی است. تحقیقات دانشگاه هاروارد نشان می دهد اگر كودكان در زندگی خود حداقل یك بزرگسال پایدار و حامی داشته باشند ، بسیار مقاوم هستند و می توانند از پس مشكلات شدید برآیند.

اتصال کودکان با فعالیتهای سرگرم کننده به عنوان اردوهای تابستانی در فضای باز که یادگیری را جذاب و سرگرم کننده می کند همچنین می تواند راهی برای اتصال مجدد آنها و تقویت پیشرفت تحصیلی هنگام بازگشت به مدرسه باشد. اکثر جوامع همچنین خدمات یادگیری فردی یا گروهی را ارائه می دهند ، اگرچه دن به والدین هشدار می دهد که خیلی سریع این تصمیم را نگیرند. کودکان با ترس والدین خود مقابله می کنند ، بنابراین اگر والدین دائماً نگران عقب افتادن دانش آموز خود باشند ، او می تواند با این مسئله کنار بیاید.

دی گفت: “این باعث حساسیت بیشتر نسبت به اضطراب و افسردگی در حال حاضر به ویژه در این سال همه گیر غیر معمول و استرس زا می شود.” “من می خواهم تأکید کنم که پیشرفت تحصیلی در حال حاضر مهمترین چیز نیست. حال این بچه ها خوب خواهد شد. آنها در اکثر موارد عقب خواهند افتاد و با بسیاری از کودکان ، اگر نه اکثر آنها ، در یک قایق باشند. ”

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir