[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه جدیدترین اشکالات ChromeOS را برطرف کنیم (و از آنها جلوگیری می کنیم)

کاربران سیستم عامل Chrome دارند گزارش ها خطای جدی در آخرین به روزرسانی سیستم که آنها را از Chromebook خود قفل می کند. بنا به دلایلی ، سیستم عامل Chrome پس از نصب نسخه 91.0.4462.165 ، گذرواژه حسابهای کاربری Google را نمی شناسد. تیاو نیز به روزرسانی نکرد باعث خطاهای جدی دیگر می شود ، به عنوان چرخه شارژ

مطابق با 9to5 گوگل، به نظر می رسد که بروزرسانی 91.0.4462.165 دیگر در دسترس نیست و Google در حال رفع اشکال برای رفع خطاهای ایجاد شده در آن است. امیدوارم که به زودی راه اندازی شود که گفت ، بله از این مشکلات جلوگیری کنید به روزرسانی های جدید سیستم عامل Chrome را بارگیری یا نصب نکنید تا زمانی که تأیید رفع مشکل جدید Google به درستی کار کند. اگر به روزرسانی قبلاً بارگیری شده است ، اما هنوز بارگیری نشده است نصب شده ، خود را دوباره راه اندازی نکنید دستگاه

اگر شما شما از قبل سیستم عامل Chrome نسخه 91.0.4462.165 را نصب کرده اید و یک خطای رمزعبور شناسایی نشده را تجربه می کنید باید منتظر ظاهر شدن به روزرسانی جدید باشید ، اما پس از دسترسی به آن ، باید دوباره با خیال راحت وارد سیستم شوید. خوشبختانه آقایتو خواهی توانست به عنوان مهمان وارد سیستم Chromebook خود شوید و فایلهای بروزرسانی را بارگیری کنید ، حتی اگر حساب کاربری اصلی شما خراب باشد.

نحوه نصب به روزرسانی های سیستم عامل Chrome در حالت مهمان

  1. در صفحه ورود Chromebook ، کلیک کنید “مشاهده به عنوان مهمان.”
  2. پس از ورود به سیستم ، به اینجا بروید تنظیمات> درباره سیستم عامل Chrome.
  3. کلیک “برای به روزرسانی ها بررسی کنید.”
  4. در صورت رفع مشکل بروزرسانی به صورت خودکار شروع می شود.

همچنین منتظر رسیدن وصله هستید ممکن است همچنان از Chromebook خود به عنوان مهمان استفاده کنید. این استعالی نیست طولانیراه حل همانطور که قادر نخواهید بود انجام وظایف خاص در سطح مدیر و کلیه اطلاعات حساب مهمان – از جمله سابقه مرور و بارگیری – دریافت می شود هنگام خروج از حالت مهمان حذف شد. هنوز هم در حالی که Google برای رفع آن تلاش می کند بهتر از استفاده از Chromebook به عنوان وزن کاغذ است. خطاهای حلقه در سیستم عامل Chrome.

با این حال ، می توانید برای بازگرداندن دسترسی کامل به حساب Google خود در خود ، یک تنظیم مجدد کارخانه را نیز انجام دهید Chromebook در حال حاضر. با این روش حذف می کنید همه چيز پرونده ها و برنامه های ذخیره شده در دستگاه شما ، حساب های Google شما را برداشته و تنظیمات پیش فرض سیستم را بازیابی می کند. ما تنظیم مجدد کارخانه را توصیه نمی کنیم مگر اینکه کاملاً باشید باید بلافاصله دسترسی به یک حساب Google را در Chromebook خود بازیابی کنید.

نحوه بازیابی Chromebook به تنظیمات کارخانه

  1. در صفحه ورود به سیستم ، فشار دهید و نگه دارید کلیدهای Ctrl + Alt + Shift + r.
  2. کلیک “من دوباره راه اندازی می کنم.”
  3. انتخاب کنید پاورواش
  4. کلیک “ادامه دادن.”
  5. صبر کنید تا روند بازنشانی به پایان برسد ، و همه را دنبال کنیدهنگام نمایش دستورالعمل های روی صفحه.
  6. در صورت درخواست ، وارد حساب Google خود شوید.

استفاده کنید ابزار بازیابی برای بازیابی Chromebook گیر افتاده در چرخه راه اندازی

متأسفانه ، هیچ یک از این راه حل ها در مورد کاربرانی که یک مورد را تجربه می کنند اعمال نمی شود چرخه شارژ در عوض این کار را خواهید کرد شما باید با استفاده از Chromebook یا رایانه جداگانه ، درایو انگشت USB و سایر موارد ، بازیابی USB برای ChromeOS ایجاد کنید نرم افزار بازیابی Chromebook. این برنامه را بارگیری کنید ، دستورالعمل ها را دنبال کنید ، سپس آن را به Chromebook آسیب دیده متصل کنید تا سیستم عامل Chrome دوباره نصب شود. این دستگاه درست مانند تنظیم مجدد کارخانه ، دستگاه شما را پاک می کنداما اگر می خواهید Chromebook خود را به صورت منظم بازگردانید ، این تنها گزینه شماست.

[Android Central]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir