چگونه جعل کنیم ، انگار می دانید در المپیک چه اتفاقی می افتد


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه جعل کنیم ، گویی می دانید در المپیک چه می گذرد

عکس: Городенков (شاتر استوک)

آیا می دانید بازی های المپیک تابستانی شامل قایقرانی ، BMX ، هندبال ، ترامپولین و جودو است؟ شاید شما نیستید، ولی علاقه مندان به این ورزش ها قطعاً انجام دادن،، و شاید این مغزهای بزرگ را ملاقات کنید و ما باید با هم بازی کنیم

پیگیری همه رویدادها و بازیکنان اصلی در یک رویداد بزرگ که هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد – یا در این مورد ، بسیار دشوار است. پنج سالها پس از آخرین – اما sتا کنون ، این موضوع داغ چند روز آینده است ، بنابراین حداقل باید سعی کنید آن را جعل کنید. در اینجا نحوه ادعا کردن اینکه می دانید در المپیک چه خبر است –یا برخی از مسابقات بزرگ ورزشی که تماشا نکرده اید.

تبدیل به یک فرد تلویزیونی صبحگاهی شوید

هزاره ها و نسل Z-ers کابل های کابل هستند که ما قبلاً می شناسیم ، اما ایده خوبی این است که کسی باشید که تلویزیون صبح را تماشا می کند در حالی که المپیک ادامه دارد: NBC’s امروز تحت پوشش کامل است زیرا NBC حقوق ایالات متحده در مورد آن را دارد.

از آنجایی که المپیک در ژاپن برگزار می شود و تفاوت زمانی قابل توجهی وجود دارد ، نمایش صبحگاهی موظف است همه رویدادها را در یک شب نشان دهد. این را به سود خود استفاده کن. تلویزیون صبحگاهی در مورد روحیه خوب است ، بنابراین به روزرسانی مدال و مصاحبه با والدین ورزشکاران آمریکایی را دریافت خواهید کرد ، حتی اگر چند صبح با ارزش خود را وقف کنید. لحظات این ماموریت مصاحبه با والدین به ویژه درصورتی که می خواهید مجموعه ای از حقایق بیوگرافی مربوط به یک ورزشکار را که اخیراً از او شنیده اید ، مفید باشد. با نگاهی به تنها بخشی از این پوشش ، می توانید بفهمید که آنها اهل کجا هستند ، چگونه در ورزش خود دخیل شده اند و علاوه بر آموزش و به طور کلی حیوان در رینگ یا زمین یا … دوست دارند چه کاری انجام دهند. هر چه.

از توییتر به نفع خود استفاده کنید

در طول هر رویداد بزرگ ، به روندهای موجود در توییتر – از جمله wهنگامی که یک تریلر فیلم منتشر می شود ، هنگامی که جوایز موسیقی ویدیویی شامل می شود و بله ، زمانی که المپیک برگزار می شود ، کجا لیست روند به شما اصول اولیه آنچه را که باید برای ادامه گفتگو بدانید ، می گوید.

وقتی یک ورزشکار آمریکایی خوب یا ضعیف عمل می کند ، پیشرفت می کند. واقعاً به همین سادگی است. در بیشتر موارد ، یک روح مهربان در توییتر یادداشت کوچکی در مورد این روند می نویسد ، بنابراین شما مجبور نیستید روی نام کسی کلیک کنید تا دریابید چه ورزشی انجام می دهد یا چرا اینقدر سر و صدا ایجاد می کند.

گاهی اوقات ورزشکاران به دلایلی غیر از نمایش خود هدایت می شوند. صفر را در این موارد قرار دهید – به عنوان مثال وقتی امسال از شعری کاریچارد ریچاردسون جلوگیری شد زیرا تست THC یا زمان آن مثبت بود سیمون بیلز این هفته از سمت خود کناره گیری کرد و نگرانی های مربوط به سلامت روان را ذکر می کند – زیرا نیازی به دانستن آنها ندارید جزئیات مهم ورزشی که باید در آن شرکت کنید فرهنگی گفتمان اگر در مورد علفهای هرز یا سلامت روانی نظری دارید ، می توانید در مورد این موارد به راحتی صحبت کنید ، حتی اگر نمی دانید ریچاردسون با چه سرعت می دود یا بیلز با چه فعالیت های ژیمناستیکی بیشتر شناخته می شود.

در المپیک به شیوه قدیمی تمرین کنید

اگر در حال رفتن به یک بار ورزشی هستید تا با دوستان وسواس خود در المپیا دیدار کنید همین الان و به راهنمایی فوری نیاز دارید ، به روندهای توییتر پایبند باشید. اگر زمانی برای اطلاع از رویداد دارید …خواندن.

دلیلی وجود دارد که مردم هر چهار سال یکبار دیوانه می شوند: المپیک جالب و سرگرم کننده است. ورزشکاران می توانند زیبا یا ترسناک باشند ، آمار می تواند شما را خرد کند و یادگیری موضوعاتی که معمولاً تقریباً نیم دهه است که بدون فکر در آنها شرکت می کنید بسیار جالب است. در طی چهار سالی که به هیچ ورزش مبهمی فکر نکردید ، تعداد انگشت شماری از ورزشکاران در مورد آن فکر کردند بدون وقفه. آنها برای این کار بسیار زحمت می کشند ، بنابراین شما می توانید از تمام تلاش های آنها یک یا دو چیز یاد بگیرید.

چون المپیک است چنین مهم این است که رسانه ها ماه ها پیش پوشش خبری را آماده می کنند و آنها از روشن ترین ذهن خود برای این کار می خواهند. به صفحه اصلی هر فروشگاهی که دوست دارید بروید و وارد شوید

داکوتا اشمید می گوید: “توصیه من این است که توییت ها یا کارهای افراد باهوش را بخوانید.” نویسنده بسکتبال اشمید از ویسکانسین اذعان می کند که اطلاعات چندانی از المپیک ندارد ، “منهای وضعیت سیمون بیلز و بسکتبال و فوتبال زنان که کمی مبارزه می کنند.”

ما به شما کمک می کنیم تا با Schmid آشنا شوید و سفر آموزشی خود را آغاز کنید. تحلیل تصمیم Beals را بخوانید اینجا، تیم بسکتبال مردان اینجاو تیم فوتبال زنان اینجا.

به آنچه می دانید پایبند باشید

اشمید به شوخی گفت: “روش قدیمی را دنبال کنید و بگویید که یک تیم یا ورزشکار خاص بیش از حد یا GOAT است.” اگر به اندازه کافی کار کنید ، می توانید در تلویزیون به شما نشان داده شود. “

این برنامه دارای چیزی است ، اگرچه احتمالاً به صفحه کوچک آن نمی رسید: اگرچه متخصصان زیادی در تلویزیون و رسانه ها تجزیه و تحلیل های خوب ارائه می دهند ، اما تعداد کمی نیز هستند که نظرات اولیه کاملی ارائه می دهند. Punditria ، چه در هوا و چه روی چهارپایه تحویل داده شود ، در اصل یک ابزار زمانبر بین اقدامات است. برای بازنشستگی لازم نیست همه جزئیات هر رشته ورزشی را بدانید ، چند توپ سریع را تماشا کنید و زمان مدال جدید کشور خود را در نظر بگیرید. شما فقط می توانید با ارائه نظرات و بینش های استاندارد مانند “وای ، او سریع است” ، استراحت کرده و از نمایش لذت ببرید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes