چگونه جلوی تعریق در توالت خود را بگیریم


تصویر مقاله با عنوان

عکس: BiroZsolt (شاتر استوک)

در کنار تمام سرگرمی های زیر آفتاب و استفاده از نور روز طولانی عصر ، تابستان نیز به معنای عرق است. البته ، تعریق فقط به ژوئن ، جولای و آگوست محدود نمی شود ، اما وقتی دما افزایش می یابد ، تمایل نیز به یک تعارض عرق تبدیل می شود.

و فقط به دلیل طبیعی بودن ، باعث ناراحتی آن نمی شود. وقتی مردم تعریق بیش از حد را می بینند ، ممکن است تعجب کنند که آیا مشکلات عمده ای وجود دارد که بعداً به عنوان مشکلات جدی تری بروز کند.. علاوه بر این ، مرطوب بودن مدام سرگرم کننده نیست. ما البته در مورد مخازن توالت صحبت می کنیم. در اینجا آنچه باید تعریق کنید ، زیاد تعریق کرد.

چرا مخازن توالت عرق می کند؟

قبل از اینکه تصمیمی بگیریم ، بیایید در مورد آنچه باعث ایجاد تراکم در خارج می شود صحبت کنیم. مخازن توالت در وهله اول مرل هنکنیوس اینگونه توضیح می دهد مقاله ای برای ThisOldHouse.com:

وقتی هوا گرم و مرطوب می شود ، رطوبت زیادی در هوا وجود دارد. در همان زمان ، آب ورودی به توالت نسبتاً سرد است – حدود 50 تا 60 درجه فارنهایت وقتی هوای مرطوب گرم به سطوح خنک توالت چینی برخورد کند ، هوا متراکم شده ، تبدیل به آب شده و به زودی به کف زمین می ریزد.

اگرچه توالت فقط در روزهای گرم و مرطوب عرق می کند ، اما می تواند در مدت زمان بسیار کمی مقدار زیادی آب نشت کند.

چندین تولید کننده عایق مخازن توالت را تولید می کنند ، که ادعا می کنند توالت های عرق کرده را درمان می کنند ، اما اکثر آنها عملکرد خوبی ندارند.

چگونه جلوی تعریق در مخزن توالت را بگیریم

به گفته هنکنیوس ، دو راه حل ممکن برای مشکل تعریق در مخزن توالت وجود دارد.

حمام خود را خشک و خنک نگه دارید

قبل از اینکه وقت و انرژی خود را برای یک لوله کشی کامل صرف کنید ، می توانید با کنترل رطوبت و درجه حرارت در حمام خود با استفاده از دستگاه رطوبت گیر و تهویه هوا شروع کنید.، گفته های هنکن. اما همه این وسایل را دور هم نشسته اند و حتی اگر چنین باشد ، پوشیدن آنها در تابستان گران است.

شیر تعریق نصب کنید

برای یک راه حل با دوام و پایدارتر ، Henkenius پیشنهاد می کند یک شیر ضد تعریق در خط لوله آبرسانی منتهی به توالت نصب کند. و این چه کاری انجام خواهد داد؟ برای هنکن:

یک دریچه ضد تعریق کمی آب گرم به خط آب توالت اضافه می کند که باعث می شود دمای آب توالت بالا برود تا مخزن و کاسه گرم شود. اینها همه برای جلوگیری از تراکم ، حتی در گرمترین هوا است.

نصب می تواند کمی فرایند باشد ، بنابراین اگر تصمیم دارید خودتان آن را انجام دهید ، Henkenius در اینجا هر مرحله شما را راهنمایی می کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes