[ad_1]

پس از جدایی ، ممکن است مجبور شوید به Instagram (یا Facebook) سابق خود نگاه کنید یا Venmo یا LinkedIn …). در حالت ایده آل ، می بینید که آنها عملکرد ضعیفی دارند و ممکن است احساس پیروزی کنید ، حتی اگر می دانید این درست نیست: اکثر مردم پایین های خود را به صورت آنلاین ارسال نمی کنند.

به احتمال زیاد می بینید که آنها خوب عمل می کنند – یا تظاهر می کنند – و این می تواند صدمه بزند. علاوه بر این ، شما نباید سعی کنید در برابر آنها “پیروز شوید”. شما باید سعی کنید خود را شفا دهید و به نفع خود پیش بروید. بنابراین ، وقت آن است که دیگر از خزیدن بر روی سابق خود جلوگیری کنید. در اینجا برخی از موارد را امتحان کنید.

چرا باید سابق خود را در رسانه های اجتماعی مسدود کنید

این حقیقت سخت است: نه تنها لازم نیست پست های این شخص را ببینید ، بلکه لازم نیست پست های شما را نیز ببینید. اگر می خواهید همسر سابق خود را مسدود کنید زیرا فکر می کنید می خواهید آنها بتوانند رشد شما را ببینند یا زیبا به نظر برسند ، با خود واقعی شوید. بهانه می گیرید که قطع کردن آنها را از زندگی خود به تعویق انداختید.

به قول جاودانه های میزبان واقعی از آتلانتاسینتیا بیلی ، “حذف کنید. حذف می شود ردیابی را متوقف کنید. به هر حال “آنها را از اخبار اجتماعی خود حذف کنید.

البته ، این اساسی ترین مرحله تضمینی نیست که دیگر به دنبال حساب آنها نخواهید رفت. کلزی ویدمن ، که برای فرهنگ اینترنت ، رسانه های اجتماعی و ژنرال Z برای Verizon Media می نویسد ، به Lifehacker گفت که پس از یک بلوک نمادین ، ​​بسیاری از افراد به استفاده از مشعل ها یا حساب های ثانویه خود می پردازند تا دزدکی حرکت در یک سابق شوند. او به روندی از TikTok اشاره می کند که در آن سازندگان اعتراف می کنند که این کار را انجام داده اند ، در میان دیگر رفتارهای “سمی” پس از فروپاشی. تو تنها نیستی.

برای از بین بردن عادت خزیدن ، برای تهیه نسخه پشتیبان تماس بگیرید

Weekman پیشنهاد کرد که در نظر بگیرد برنامه هایی که استفاده شما از رسانه های اجتماعی را مسدود می کنند به طور کلی ، اما او همچنین اشاره کرد که دوستان خود شما نیز می توانند وظیفه مشابهی را انجام دهند.

کاترین ، 29 ساله در غرب میانه غرب که از اعلام نام خانوادگی خود امتناع ورزید ، زیرا نمی خواست همسران سابقش که مسدود شده اند اطلاعات جدیدی در مورد او دریافت کنند ، گفت که دوستانش به او کمک کرده اند تا عادت خزیدن خود را ترک کند. وی طی دو هفته اول پس از جدایی گفت که دوست پسر سابق خود را توییتر ، اینستاگرام و فیس بوک حداقل یک بار در روز و گاهی بیشتر بررسی می کند.

“خیلی عجیب بود که با او ارتباط برقرار نکنم و بدانم که او دائماً چه کاری انجام می دهد. من این احساس را داشتم که تماشای ارتباطات اجتماعی او خلا in در ارسال پیام را پر می کند. ” “من همچنین نگران بودم که عکس های او را با دختران دیگر ببینم.”

این ترکیب تنهایی و اضطراب او را وادار می کند که حسابهای خود را آنقدر چک کند که حتی وقتی در بیرون از خانه با دوستانش بود این کار را انجام می داد ، یکی از آنها سرانجام هنگامی که مشغول صرف شام بودند بر روی آنها کلیک کرد و کاترین را مجبور کرد تا وی را در محل مسدود کند. وی گفت این “قطعاً مفید” بود.

تصمیمی بگیرید و خود را مسئول بدانید

ترک هر عادت مستلزم تعیین سرنوشت است. دوستان شما ممکن است به شما بگویند که همسر سابق خود را تنها بگذارید ، جویدن ناخن خود را ترک کنید و یا سیگار را ترک کنید و شما می توانید محصولاتی را خریداری کنید که به شما کمک می کند این رفتار را متوقف کنید. با این حال ، به همان روشی که می توانید صمغ نیکوتین خود را کنار بگذارید و بدون اینکه دوستان گزارش دهند سیگار را فرو کنید ، می توانید یک بلوک را دور بزنید و به عادت بد خزیدن خود برگردید.

شما باید تصمیم بگیرید که متوقف شوید. درک کنید که خوب نیست شما به جای خودتان روی این شخص دیگر تمرکز کنید. به یک دلیل از هم جدا شدید. در این رابطه مشکلاتی وجود داشت. شما به آنها وقت و انرژی کافی دادید. وقت آن است که دیگر تمرکز روی آنها را متوقف کرده و در عوض به درون خود بپیچید.

علاوه بر این ، درست است واقعاً برای شما خوب نخواهد بود وقتی آنها شریک جدیدی پیدا کنند و شما دیگر از دستکاری های خود در جدایی از کار خود استفاده نکنید و مقایسه خود را با فرد جدید شروع کنید.

“شما باید تصمیم بگیرید که خودتان می خواهید با شخص صحبت نکنید. ویكمن ، كه در مورد “اوضاع در حال فروپاشی TikTok” و اینكه چگونه این آهنگ اخیراً بهبودی خود را به یك اجرا یا از نظر عمومی تبدیل كرده است ، گفت: “من می خواهم آنچه را كه قرار است انجام دهم تا سرانجام احساس شود ، انجام دهم.” سمیت توسط ترغیب می شود که در پروفایل سابق کمین کند. “اگر واقعاً بیش از آنها هستید ، می خواهید آنها را مسدود کنید.”

دعوا نکن

اما وقتی هستی چه خواهی گفت نه واقعا بیش از آنها – هنوز نه؟

اگرچه شما باید مسئولیت پذیر باشید ، قفل شوید و چرخه جستجوی تند و زننده را در مشخصات آنها برای یافتن سرنخ یا سرنخ جدیدی از هویت وارث اجتناب ناپذیر خود متوقف کنید ، اما همچنین باید به یاد داشته باشید که بهبودی زمان می برد و برای همه متفاوت است. کمی به خود لطف کنید. اگر به Insta آنها نگاه کنید ، حتی بعد از یک سری مکالمه بدون احساس ، احساس بدی ندارید.

یا همانطور که ویکمن پیشنهاد کرد ، از احساس ناخوشایند به عنوان سدی در برابر تکرار نکردن آن استفاده کنید.

وی گفت: “شرمندگی می تواند یک انگیزه واقعا خوب باشد ، اما هرگز احساس بهتری در شما ایجاد نخواهد کرد.” بنابراین بله ، اعتراف کنید که اشتباه می کنید ، اما در این جا متوقف نشوید.

کاترین موافقت کرد و گفت: “البته گفتن این کار آسان تر است ، اما سعی کنید احساس گناه نکنید زیرا به معنای واقعی کلمه هستید همه چيز انجام دهید. همه روی سابق خود می خزند. “

سپس او در وهله اول به ما گفت: “اما اگر ناسالم شد یا صدمه دید ، مطمئناً جلوی آنها را بگیرید.” منتظر چه چیزی هستید؟

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir