[ad_1]

آخرین به روزرسانی برنامه Google ، نسخه 12.23.16.23 ، ناپایدار است. بسیاری از کاربران گزارش می دهند که این برنامه هر چند دقیقه در دستگاه های Pixel ، Motorolla و Samsung خراب می شود. این یک مشکل است ، با توجه به اینکه برنامه همه چیز از جستجوی Google گرفته تا لنزهای Google تا Discover را کنترل می کند و با Android Auto ، Google Podcasts و دستیار Google ارتباط برقرار می کند ، اگر دستگاه شما تحت تأثیر قرار گیرد ، هیچ یک از آنها به درستی کار نمی کنند.

معمولاً قبل از رسیدن به روزرسانی به کانال پایدار ، چنین خطاهای فاحشی رخ می دهد ، اما به دلایلی آزمایش کنندگان در دوره بتا با این مورد مواجه نشدند و توانستند دزدکی حرکت کنند. خوشبختانه ، دو راه حل وجود دارد: شما می توانید به نسخه بتا برنامه Google بپیوندید و نسخه اولیه fix 12.24 را بارگیری کنید ، یا به نسخه پایدار برنامه Google برگردید.

با این حال ، هر دو اصلاحیه با هشدارهایی همراه است. همانطور که اغلب هشدار می دهیم، نرم افزار بتا می تواند خطاهای پیش بینی نشده و مشکلات پایداری را معرفی کند ، در حالی که بازگشت به نسخه قبلی برنامه Google نیاز به نگهداری دستگاه دارد. به عنوان مثال ، این برنامه تمام قسمت های Google Podcasts را حذف می کند و شما باید دستیار Google را دوباره در دستگاه خود پیکربندی کنید.

اگر هیچ یک از گزینه ها خوشایند نیستند و شما آماده تحمل چند روز شکست دیگر هستید ، به زودی وصله 12.24 از طریق کانال پایدار در دسترس خواهد بود. خوشبختانه نسخه پایدار را نصب کنید نیاز نخواهد داشت دستیار Google ، Google Podcasts یا سایر برنامه ها را دوباره پیکربندی کنید.

اما اگر خسته هستید و می خواهید اکنون برنامه Google را برطرف کنید ، یکی از این گزینه ها را امتحان کنید. تصمیم گیری در مورد روش مناسب شما را به شما واگذار می کنیم ، اما نحوه انجام هر دو روش در اینجا است:

نحوه عضویت در برنامه Google Beta

  1. قابل اعتماد و متخصص صفحه بتا Google Apps.
  2. به پایین بروید و انتخاب کنید “پیوستن.” (این کار را می توان از طریق تلفن یا دسک تاپ انجام داد.)
  3. برنامه Google Play را در تلفن خود باز کنید.
  4. روی حساب Google خود ضربه بزنید ، سپس بروید برنامه ها و دستگاه ها را مدیریت کنید> مشاهده آخرین به روزرسانی ها> به روزرسانی های موجود> بررسی به روزرسانی ها.
  5. برنامه Google را پیدا کنید و روی ضربه بزنید “به روز رسانی.” منتظر بمانید تا به روزرسانی نصب شود.

توجه داشته باشید که خروج از برنامه Google Beta و بازگشت به نسخه پایدار همان اثری را خواهد داشت که نصب به روزرسانی ها را حذف می کنید ، بنابراین اگر تصمیم دارید پس از اعمال سریع رفع مشکل دوباره از نسخه بتا خارج شوید ، باید دستیار Google را دوباره پیکربندی کنید.

آخرین به روزرسانی برنامه Google را حذف نصب کنید

  1. در برنامه تنظیمات در دستگاه Android خود ، به بروید برنامه ها و اعلان ها> مشاهده همه برنامه ها
  2. پیدا کنید و ضربه بزنید برنامه Google از لیست.
  3. روی دکمه سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید ، سپس را انتخاب کنید “به روزرسانی ها را حذف نصب کنید.”
  4. صبر کنید تا روند کامل شود. پس از پایان کار ، باید Google Assistant را دوباره تنظیم کرده و دوباره کتابخانه Google Podcasts خود را بارگیری کنید.

[9to5Google]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir