چگونه جلوی هدر دادن پول با ترفندهای بهداشتی را بگیریم


تصویری برای مقاله ای با عنوان

عکس: خطوط چشم انداز (شاتر استوک)

هر زمان که تبلیغات جذابی را برای یک محصول جدید سلامتی یا تناسب اندام می بینم یا روند هیجان انگیزی را می شنوم ، مجبورم اعتراف کنم که مانند دیگران وسوسه می شوم. گاهی اوقات همه چیز جالب به نظر می رسد! تصور می کنم که مردم را در تبلیغات دوست دارم ، از مزایای وعده داده شده استفاده می کنم – و سپس از آن جدا می شوم و از خودم دو سوال می پرسم.

 1. آیا این یک مشکل واقعی را حل می کند؟
 2. این همان است بهترین راهی برای حل این مشکل؟

هر دو س questionsال خیلی سریع مزخرفات را فیلتر می کنند ، اما سوال دوم ارزش افزوده دارد و به شما کمک می کند تا بهترین راه حل را برای هر یک از مشکلات خود پیدا کنید. ممکن است در نهایت به هیچ وجه آن چیز را از طریق تبلیغات خریداری نکنید ، اما تحقیقات شما نتیجه بهتر یا ارزان تر یا در غیر این صورت مناسب تر است.

مثالی در اینجا: شرکتی وجود دارد که پودر الکترولیت را می فروشد و می توانید آن را در بطری آب قرار دهید. نسخه تبلیغاتی ادعا می کند که این محصول می تواند “سریعتر و کارآمدتر از آب فقط به بدن شما آبرسانی کند”. بنابراین بیایید دو سوال خود را بپرسیم:

 1. آیا نگران مشکل هیدراتاسیون خون بودم؟ ناکارآمد؟ نه واقعا.
 2. ما حتی به سوال دوم هم احتیاج نداریم.

آیا این به معنای بی فایده بودن تمام پودرهای الکترولیت است؟ نه دقیقا. این فقط به این بستگی دارد که آنها می خواهند چه مشکلی را حل کنند. اگر من برای یک ماراتن تمرین می کنم و دویدن های بسیار طولانی و عرق کرده را انجام می دهم ، می خواهم مطمئن شوم که سدیمی را که عرق می کنم جایگزین کرده ام. بنابراین می توانم به همان محصول نگاه کنم ، اما با یک سوال دیگر شروع می کنم:

 1. آیا با این کار مشکل من به میزان کافی الکترولیت در حین دویدن حل می شود؟ تا زمانی که برچسب بررسی شود ، بله.
 2. آیا این بهترین راه برای حل این مشکل است؟ خوب شاید. من چندین گزینه دارم

چندین قرص و پودر الکترولیت در بازار وجود دارد. آنها راحت هستند زیرا می توانید آنها را خشک پوشیده و در طول راه به بطری آب اضافه کنید. گزینه دیگر نوشیدن Gatorade خیس خورده است. نکته دیگر این است که برای اطمینان از دوباره پر شدن الکترولیت ، با آب بدن را هیدراته کرده و بعد از غذا ترک کنم. اکنون که لیستی از گزینه ها به دست من رسیده است ، می توانم نکات مثبت و منفی هر یک را بررسی کنم. شاید من سرانجام تصمیم بگیرم چیزی را که در ابتدا از طریق این روند فکری برای من ارسال شده است ، خریداری کنم یا شاید متوجه شوم که گزینه دیگری مشکل من را بهتر حل می کند.

بیایید چند مورد دیگر را امتحان کنیم. (اینها همه مواردی است که اخیراً در تبلیغات تجاری دیده ام.)

تقویت کننده های ایمنی:

 1. آیا آنها یک مشکل واقعی را حل می کنند؟ من نمی خواهم بیمار شوم ، بنابراین از این نظر بله.
 2. آیا آنها بهترین راه برای حل این مشکل هستند؟ نه ، تقویت سیستم ایمنی بدن شما یک دارو نیست. اگر نگران ابتلا به COVID هستم ، بهترین گزینه من این است که تا آنجا که ممکن است در خانه بمانم و وقتی بیرون هستم ماسک بزنم.

میله های پلاستیکی سبک:

 1. آیا آنها یک مشکل واقعی را حل می کنند؟ بله ، اگر من دیگر در خانه وزنه ندارم ، خوشحال می شوم که چیزی را بتوانم بدون سرمایه گذاری در کل یک سالن ورزشی خانگی بلند کنم.
 2. آیا آنها بهترین راه برای حل این مشکل هستند؟ خوب ، همه اینها (چندین مارک برای من تبلیغ شده است) گران هستند و در واقع وزن زیادی ندارند. بنابراین ، اگر اکنون آموزش با آنها را شروع کنم ، به سرعت مجبورم چیز سنگین تری را جایگزین آنها کنم. بهتر است چیزهای متنوع تری مثل تسمه های مقاومت در برابر سنگین یا یک یا دو دمبل بخرم یا برای هالتر و بشقاب های واقعی پس انداز کنم.

گوه با جیب:

 1. آیا آنها یک مشکل واقعی را حل می کنند؟ آره. لباس بی جیب نفرین وجود من است.
 2. آیا آنها بهترین راه برای حل این مشکل هستند؟ به عنوان یک مفهوم ، بله. در مورد محصول خاص ، برخی از مارک های گوه بهتر و بیشتر از بقیه دوام دارند. من از دوستان توصیه خواستم و اکنون چند جفت شلوار چسبان جیبی دارم که کاملاً دوستشان دارم.

پاسخ به هر دو سوال شخصی خواهد بود ، زیرا آنها به این مسئله مربوط می شوند که آیا محصول مشکلی را حل می کند. شما. ادامه دهید و دفعه بعدی که با یک محصول یا گرایش (یا حتی سبک تمرین روبرو شدید) سعی کنید این صحبت شما باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes