چگونه جوجه خود را بچرخانید


تصویری برای مقاله با عنوان چرا مرغ خود را گرد نمی کنید؟

عکس: سام بیتون

در اوج بیماری همه گیر سال گذشته ، بسیاری از ما به دنبال آشپزخانه های خود بودیم تا تجربیات بسیار خوبی را که پیش از بستن مکان های محلی مورد علاقه خود برای خود بدست آورده بودیم ، دوباره بسازیم. تعصب مخمر باعث کمبود آرد و مخمر شد ، در حالی که تولید گوشت به یک خزش کاهش یافت (و ما هنوز از کمبود رنج می بریم). تنها چیزی که سریعتر از هر چیز ناپدید شد – حداقل در جنگل فوقانی من – گرم و فروتنانه بودو-گوشت مرغ آماده

مرغ یکی از بزرگترین پس اندازهای آشپزخانه در قرن بیست و یکم می تواند به تنهایی یک غذای ساده باشد ، یا می تواند فردا باشد سالاد مرغ، سوپ مرغ با رشته فرنگی یا سریعتر شیرینی با نودل مرغ. اما لازم نیست به Costco یا فروشگاه مواد غذایی محلی خود اعتماد کنید. چرخش خود آسان تر از آن است که فکر می کنید.

تصویری برای مقاله با عنوان چرا مرغ خود را گرد نمی کنید؟

عکس: سام بیتون

چرا شما باید مرغ خود را بپزید

تهیه مرغ خود در خانه تقریباً 90 دقیقه پخت کم تلاش است ، که با هر نوع مالش یا مارینادی که آرزوی آن را دارید کار می کند. به جای فروشگاه های پرندگان با طعم کم ، شما در اینجا کنترل کاملی دارید.

آنجا است یک نیاز کوچک: برای کوره خود به یک کوره نیاز دارید. البته این به بسته به نوع ساخت و مدل کوره شما بستگی دارد کیت های جهانی وجود دارد و برای شما یک دست ، پا نخواهد بود ، یا بال اگر متوجه شدید که این چیزی است که به شما علاقه مند است ، می توانید اضافه کردن بر روی سبد برای بال ، سبزیجات ، و حتی ماهی کامل.

در اینجا کارهای بیشتری می توان انجام داد تا اینکه فقط یک میله فولادی از طریق مرغ عبور دهید. اول چیزهای اول: Y.شما باید طناب ها را یاد بگیرید

موضوع اعتماد

Rotissery وقتی به درستی متعادل باشد بهترین عملکرد را دارد. اگر برای اولین بار از یکی استفاده می کنید ، پیشنهاد می کنم فقط با چنگال آن را روی کوره خود قرار دهید و یک آزمایش آزمایشی انجام دهید تا با عملکرد آن آشنا شوید. میله را وارد کنید ، سوئیچ کنید. چیز زیادی برای فکر کردن نیست –تا شروع به اضافه کردن وزن به این میله کنید.

اگر میله به درستی متعادل نباشد ، صدای جیر جیر و ناله اجزا را در سراسر آشپز می شنوید. این امر می تواند بر روی موتور قروچه شما تأثیر منفی بگذارد و نیاز به گشتاور بیشتر از میزان لازم برای چرخاندن میله دارد. از آنجا که کوکتل برای لرزش ساخته نشده است ، می تواند منجر به شکستگی قطعات و مرگ زودرس برای دستگاه جدید شما شود.

برای تسکیناگر به این روی آوریم ، به اعتماد اعتماد می کنیم. بستن اندام و شکل دادن به شیککن در همان اندازه چرخش چرخشی را بهینه نگه می دارد و همیشه مهم بودن حتی پخت را تضمین می کند. برای بهترین راهنمای صحافی ، نگاهی بیندازید این ویدیو توسط آلتون براون.

قلاب های خود را بردارید

قلاب های گوشت ، چنگال های جوندگان ، پنجه گرگ ها ، هرچه باشد“اکنون آنها را عمیق و ایمن حفاری کنید ، زیرا مرغ هنگام پخت کوچک می شود.” و نمی خواهید برای کشیدن میله فولادی 400 cooking پخت و پز را متوقف کنید ، گیره ها را باز کنید ، و سعی کنید همه چیز را حرکت دهید.

از آنجا که اندازه پرندگان متفاوت است ، تمام تلاش خود را بکنید تا چنگال ها را به عمق سینه و ران متصل کنید. مرغ موجود در این تصاویر حدود پنج پوند است. نکته ای که من توصیه می کنم این است که سعی کنید چنگال جلو را روی جناغ قرار دهید و در هنگام چرخش بزاق در سخت ترین قسمت پشتیبانی کنید.

در صورت نیاز به مرجع ، در واقع تصویری از این روی جعبه وجود دارد!

در صورت نیاز به مرجع ، در واقع تصویری از این روی جعبه وجود دارد!
عکس: سام بیتون

گریل خود را آماده کنید

تنظیمات شما بسته به کوره و رستورانی که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود ، اما در بیشتر موارد ، فرآیند استاندارد است: جلو پنجره ها را بردارید (و برای مدل های وبر ، طعم ها را در جای خود بگذارید).

تصویری برای مقاله با عنوان چرا مرغ خود را روتیسری نکنید؟

عکس: سام بیتون

یکی از مهمترین اجزای مورد نیاز قطره چکان است. ظرف آلومینیومی یکبار مصرف بهترین عملکرد را دارد اما سعی کنید نصف آن را بگیریدقد درجه – tتابه های بالاتر می توانند در هنگام چرخش مرغ تداخل کنند و باعث شوند پرنده به آن برخورد کند و حتی آن را زمین بیندازد. پایان دنیا نیست ، اما پر از چربی مرغ و آتش خواهد بود ، و ما قبلاً تجربه کرده ایم که چرا این یک چیز بد است.

مشعلهای خود را روی دمای متوسط ​​و متوسط ​​تنظیم کنید ، 375-400 ing ، و دستکشها را به اجاق برسانید. این لحظه حقیقت است. خوب ، اولین وجود دارد هنوز چند کار برای انجام

چرخش برای برنده شدن

این قسمت مورد علاقه من است! مهمانی بخشی است که در آن تف را داخل دوچرخه قرار می دهید و کاملا می چرخد. دستکش مقاوم در برابر حرارت بردارید ، درب کوره را بلند کنید ، و تف را در موتور قفل کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کلید را فشار دهید و منتظر بمانید.

اگر مرغ شما در لبه ها خیلی سریع تیره شد ، موتور را خاموش کرده و به طور موقت حرارت را کم کنید. سیخ را از موتور خارج کرده و روی یک سطح صاف و گرم قرار دهید (ترجیحاً یک سینی قطره دیگر یا تخته برش با سینی آب میوه). در انتها یک مربع از فویل آلومینیوم بچسبانید که به آن نیاز دارد تا به عنوان بازدارنده کار کند ، همان کاری که با پوسته پای انجام می دهید ، و همه چیز را روی کوره با دقت جمع کنید.

هنگام آشپزی پرندگان ، مهم است که هر زمان که می خواهید در همه توقف کنید تا دما را بررسی کنید. زمان پخت بسته به اندازه مرغ و روش پخت متفاوت خواهد بود ، اما چهار زمان یا پنج-کیلوگرم مرغ باید فقط 90 دقیقه طول بکشد. این الگوی خاص بعد از یک ساعت و بیست دقیقه برای یک وقفه کوتاه آماده بود ، اما من بعد از 30 ، 60 و 90 دقیقه بررسی کردم تا مطمئن شوم که آیا این روند را ادامه می دهم. وقتی به دمای مورد نظر رسیدید ، موتور موتور را خاموش کرده و درب کوره را باز بگذارید. راحت تر کردن مرغ در اینجا آسانتر از تلاش برای جدا کردن آن روی یک میز یا میز است.

تصویری برای مقاله با عنوان چرا مرغ خود را روتیسری نکنید؟

عکس: سام بیتون

اکنون کار زیادی باقی مانده است ، اما تصمیم بگیرید که با پرنده زیبای خود چه کار کنید. با این همه دست-به مرور زمان ، شما یک سرعت آرام آرام خواهید داشت kikas vinaigrette درست کنید برای کاهو ، یک سری لیموناد را خرد کنید، یا سالاد کلم خود را به 11 ثانیه تبدیل کنید شات ژله فلفل. همه آنها کاملاً با میوه های تقریباً هیچ کاری شما جفت می شوند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes