چگونه حساب Venmo خود را خصوصی و ایمن نگه داریم [Updated]


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه حساب Venmo خود را خصوصی و ایمن نگه داریم [Updated]

Venmo مفید است ، اما اگر برنامه به درستی تنظیم نشود ، خطرات مربوط به حریم خصوصی را به همراه دارد. خوشبختانه ونمو است طراحی جدیدی را برای برنامه موبایل خود راه اندازی می کند این مسئله باعث می شود که استفاده از برنامه کمتر باعث نگرانی درباره حریم خصوصی شود.

قابل توجه ترین تغییر در نمایش معروف جهانی است: ونمو آن را کاملاً اصلاح کرد. درست است – هنگام باز کردن برنامه ، دیگر لیست طولانی از معاملات تصادفی بین غریبه ها را نمی بینید. هنوز یک خبرخوان “اجتماعی” وجود دارد که تمام معاملات عمومی اخیری را که دوستان شما انجام داده اند لیست می کند ، اما کمتر از خبرخوان جهانی سرزده است.

عکس صفحه اصلی ، صفحه اصلی برنامه Venmo جهانی.

از دست دادن میزان انتشار گازهای گلخانه ای برای مصرف كنندگانی كه به حریم خصوصی اهمیت می دهند ، اما همچنان با مشکلات دیگری در زمینه بازیافت روبرو هستند نه نشانی.

به عنوان مثال ، برنامه جدید هنوز به طور خودکار به مخاطبین و تلفن فیس بوک شما متصل می شود. و کاربران می توانند پروفایل های Venmo دیگر را جستجو و مشاهده کنند ، حتی اگر در لیست دوستانشان نباشند. اگر کسی با شما تماس بگیرد ، همه دوستان و سابقه معاملات عمومی شما را مشاهده خواهد کرد. حتی رئیس جمهور بایدن نیز از این مصونیت برخوردار نیست.

اطلاعات عمومی شما باعث می شود کلاهبرداران ، سارقان و سایر گونه های زننده به راحتی شما را راهنمایی کنند ، اما با روشن کردن قوی ترین تنظیمات حریم خصوصی Venmo می توانید به راحتی از (بیشتر) توجه ناخواسته جلوگیری کنید.

 1. برنامه را باز کنید و روی نماد منوی سه خطی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
 2. انتخاب کنید تنظیمات> حریم خصوصیو تنظیم حریم خصوصی پیش فرض خود را بر روی تنظیم کنید “خصوصی.” این باعث می شود که کلیه معاملات آتی بین شما و شخص مقابل خصوصی باشد ، مگر اینکه تنظیمات را به صورت دستی هنگام مبادله تغییر دهید.
 3. سپس ضربه بزنید “معاملات گذشته” و انتخاب کنید “همه را به خصوصی تغییر دهید.” “تغییر دوستان” گزینه بهتر از آن است که معاملات گذشته در معرض دید عموم قرار گیرد ، اما تغییر همه موارد به خصوصی امن ترین حالت است.
 4. سپس برو به تنظیمات> دوستان و اجتماعی.
 5. همه گزینه های ایجاد خودکار دوست را که نمی خواهید استفاده کنید غیرفعال کنید. همچنین می توانید اتصال خود را به یک حساب فیس بوک غیرفعال کنید.

مخاطبین Venmo را حذف و مسدود کنید

در حالی که تبدیل نمایه شخصی ، لیست دوستان و سابقه معاملات شما به افرادی که نمی شناسید کمک می کند ، شما را جستجو می کنند یا با شما ارتباط برقرار می کنند ، اما در جلوگیری از توجه ناخواسته کاربران در لیست دوستان خود کمک چندانی نخواهد کرد. از Venmo. خوشبختانه ، شما می توانید به سرعت شخصی را از لیست دوستان خود حذف کنید:

 1. به نمایه Venmo در مخاطب خود بروید.
 2. انتخاب کنید “دوستان” سپس ضربه بزنید “من یک دوست خود را از دست می دهم.”

اگر فرد همچنان با شما تماس می گیرد یا یک کاربر تصادفی به اسپم شما ادامه می دهد ، می توانید فرد را در برنامه Venmo مسدود کنید. کاربران مسدود شده نمی توانند شما را در نتایج جستجو پیدا کنند ، شما را در خبرمایه خود ببینند یا از شما پول بخواهند. اینگونه است:

 1. به صفحه نمایه در برنامه Venmo بروید.
 2. ضربه زدن “…” در گوشه بالا سمت راست
 3. انتخاب کنید “مسدود کردن”.
 4. برنامه را برای تأیید واحد ببندید و دوباره راه اندازی کنید.
 5. می توانید حساب های مسدود شده را (یا رفع انسداد آنها) در لیست مسدود کردن خود در زیر مشاهده کنید تنظیمات> کاربران را مسدود کنید.

چگونه اطلاعات نمایه Venmo خود را تغییر دهیم

اگر واقعاً می خواهید ناشناس شوید ، می توانید اطلاعات حساب خود – مانند نام ، نام کاربری حساب و ایمیل تماس – را در زیر تغییر دهید تنظیمات> ویرایش نمایه. در زیر می توانید شماره تلفن خود را به روز کنید تنظیمات> تغییر شماره تلفن فقط بخاطر داشته باشید که این تغییرات پیدا کردن شما را برای دوستان و خانواده دشوار خواهد کرد.

نحوه محافظت از دستگاه و اطلاعات ورود به سیستم

این تغییرات باعث شخصی تر شدن حساب و سابقه معاملات شما می شود ، اما در صورت مشاهده اطلاعات ورود به سیستم ، شخصی مانع استفاده از این برنامه نمی شود. خوشبختانه ، منوی تنظیمات Venmo چندین گزینه امنیتی برای امنیت بیشتر حساب شما دارد. بهترین گزینه ایجاد پین برای معاملات Venmo و سایر اقدامات زیر است تنظیمات> کد پین و باز کردن قفل بایومتریک. همچنین می توانید چک بیومتریک معاملات PayPal را در این فهرست تنظیم کنید.

اگر مشکوک هستید شخص دیگری از حساب شما استفاده می کند ، می توانید لیستی از دستگاه های دیگر را با استفاده از حساب Venmo خود مشاهده کنید – و از مکانهای ناخواسته خارج شوید – در زیر تنظیمات> دستگاههای ذخیره شده همچنین باید رمز ورود خود را تغییر دهید تنظیمات> تغییر رمز ورود

این تغییرات تنظیمات به ایمن نگه داشتن حساب Venmo شما کمک می کند ، اما حتی لباسهای کاملاً ناشناس نیز در معرض رهگیری هکرهای جاسوسی در شبکه های عمومی قرار دارند. مثل همیشه در ارتباطات وای فای عمومی معامله نکنید بدون امنیت و به راحتی قابل استفاده است. VPN همراه می تواند کمک کند ، اما شما کمک می کنید باید مراقب باشی برای اونها هم.

این پست در ابتدا در تاریخ 18.05.2021 منتشر شد و پس از حذف برنامه Venmo از فید عمومی جهانی و افزودن اطلاعات اضافی برای مسدود کردن و حذف کاربران از لیست دوستان Venmo ، در تاریخ 27.07.2021 به روز شد.

[CNET]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes