[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه حمام خود را با هزینه کمتر از 100 دلار درست کنیم

عکس: آرتازوم (شاتر استوک)

حمام یکی از آنها معروف است گران ترین اتاق در یک خانه برای نوسازی. بین کاشی کاری ، لوله کشی ، انبار و روشنایی ، هزینه ها می توانند سریعتر از آنچه شما می خواهید افزایش پیدا کنند. با این حال ، اگر می خواهید ظاهر حمام خود را بهتر کنید بدون با صرف هزینه های کلان در یک تعمیرات اساسی ، چند پیشرفت کوچک می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. برای تعمیر سرویس بهداشتی خود از پرده حمام و تشک حمام جدید خارج شوید – با کمتر از 100 دلار.

شروع کن با تازه کردن دیوارهای حمام را بالا ببرید

دیوارها اولین هستند یک توقف منطقی در تلاش برای مدرن کردن حمام ارزان است. این ارتقا به آسانی خرید یک جعبه رنگ یا رول کاغذ دیواری است. اگرچه برنگ و کاغذ دیواری دیگر من میتوانم عزیز شما می توانید گزینه های مقرون به صرفه را با لذت پیدا کنید اگر این کار را انجام دهید ، رنگ ها و طرح ها را انتخاب کنید پژوهش.

می توانید w را وارد کنیدتمام کاغذی آنلاین فقط برای 7.99 دلار باد کردن و ، هنگامی که از یک قسمت به دیوار اعمال می شود ، شروع می شود ریل صندلی (3.99 دلار)، شما می توانید اضافه کنید سرگرم کننده کانونی اشاره به حمام شما فقط ممطمئن شوید تصویر زمینه است وینیل تا بتوانید بخار و رطوبت حمام خود را تحمل کنید.

(اگر مجبورید کمی بیشتر هزینه کنید ، می توانید رنگ جدیدی را انتخاب کنید که باید باشد رنگ نیمه براق یا براق برای مقاومت در برابر آب ، کپک و کپک. آ گالن رنگ خواهد شد برای شما حدود 33 دلار هزینه دارد، بستگی به مارک دارد.) من برای ارزانترین و ساده ترین گزینه ، تصاویر پس زمینه را ارائه می دهم ، این یک دیوار کاربردی اضافه می کند و به فضای شما شخصیت می بخشد. برای پوشاندن منطقه احتمالاً به بیش از یک رول نیاز خواهید داشت ، بنابراین برای اطمینان یک جفت بخرید.

هزینه کاغذ دیواری (دو غلتک) و ریل صندلی: 19.97 دلار

نحوه به روزرسانی فضای ذخیره سازی در دستشویی ارزان

یکی از نقاط کانونی سرویس بهداشتی جعبه کمک های اولیه است و احتمالاً نیاز به به روزرسانی دارد. متأسفانه ، کابینت های پزشکی می توانند بسیار گران شوند ، اما اگر کمی حفاری کنید ، می توانید عملکردی پیدا کنید (و موجود) گزینه ها. به عنوان مثال این دیوار کلاسیک یک کابینت آینه کاری فقط 38.80 دلار است در eBay ، c 50 تا 100 دلار کمتر از خرده فروشان متوسط.

یکی دیگر در دسترس ایده ذخیره سازی حمام ملحفه میخ شده است سبدهای بافته شده به دیوارها به سوی خانه حوله ها و حوله های خود را – اینجا یکی از ایکیا با قیمت 9.99 دلار.

قیمت کابینت و سبد: 48.79 دلار

کف حمام خود را با بودجه بازیابی کنید

اگر کف شما به تازه سازی نیاز دارد شما بودجه ای برای استفاده ندارید ، می توانید برای سرمایه های جدید درخواست کنید ورقه ورقه بالاتر از طبقات موجود شما. کمی لمینت تابلوها وارد می شوند “پوست و چسب“تنوع ، و دیگران برای نصب آسان “کلیک کرده و قفل می شوند”. وجود دارد وسیع تنوع رنگ و مدل ها گزینه های انتخاب ، ج مقداری شبیه سرامیک، سنگ مرمر، یا چوب تیبا این وجود می توان هزینه هر متر مربع را اضافه کرد ، بنابراین می خواهید هنگام اندازه گیری اتاق و انتخاب کاشی ورقه ورقه این نکته را در ذهن داشته باشید. با این حال ، این یکی فوق العاده است و فقط شما را به عقب بازمی گرداند 99 سنت در فوت مربع، یا فقط زیر 20 دلار منحرفمورد.

هزینه یک جعبه با کف لمینت: 19.80 دلار

قبل از مالیات و حمل و نقل ، شما فقط حمام خود را برای آن ارتقا دادید در کل 88.56 دلار.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir