[ad_1]

مرغ مگس خوار به یک فیدر پر از شربت شفاف نزدیک می شود

عکس: آنت شاف (شاتر استوک)

فیدر مرغ مگس خوار که در ایوان آویزان کردم است یکی از شادی های غیر منتظره من در زندگی است. من در ابتدا آن را قلاب کردم زیرا مرغ مگس خوار مرتباً مکان خاصی را بررسی می کردند – مطمئنم که صاحبان قبلی خانه من یک فیدر در آنجا آویزان کرده بودند – و آنها هر تابستان دوباره ظاهر می شوند و اصرار به تغذیه آنها دارند. اینگونه است که من این کار را می کنم.

فروشگاه باغ بطری های غذای مرغ مگس خوار را در کنار فیدرها ، شفاف و قرمز به فروش می رساند. (گلهای قرمز برای جذب مرغ مگس خوار شناخته شده اند.) اما شما به گونه ای احتیاج ندارید. ساخت پرندگان راحت تر ، ارزان تر و بهتر است.

حتی جامعه در Audubon توصیه شده شربت خانگی به جای چیزهای بطری شده و همچنین نشان می دهد که رنگ قرمز لازم نیست. حدس و گمان هایی وجود دارد که رنگ قرمز می تواند برای مرغ مگس خوار مضر باشدو در هر صورت به طور خاص برای تأثیرات طولانی مدت آن بر مرغ مگس خوار آزمایش نشده است.

احتمالاً افراد سعی کرده اند غذای مرغ مگس خوار را از مواد دیگر تهیه کنند ، زیرا صفحه Audubon توصیه می کند که آن را با عسل ، ملاس ، شیرین کننده های مصنوعی درست نکنید. فقط آب قندو بنابراین ، پدرکای ، لو کمی آب قند درست کنید.

نحوه انجام این کار به شرح زیر است:

  1. 1/4 فنجان شکر را به یک ظرف شیشه ماسون یا ظرف مشابه اضافه کنید.
  2. 1 فنجان آب سرد یا آب دمای اتاق اضافه کنید.
  3. درب را پیچ کرده و تکان دهید.

یعنی – نیازی به گرم کردن یا افزودن سایر مواد نیست. قند فقط با کمی تکان دادن یا هم زدن حل می شود. (اگر با آن آشنا هستید تهیه یک شربت سادهکه بیشتر از آب قند استفاده می کند و برای حل کردن همه چیز به کمی کمک بیشتری نیاز دارد.)

پس از تهیه شربت ، فیدر مرغ مگس خوار را به داخل می آورم و آن را با آب گرم می شستم. سپس تقریباً نیمی از قسمت را – که تقریباً نصف لیوان مایع است – می ریزم و بقیه را برای اواخر هفته در یخچال می گذارم. مطمئن شوید که فیدر را هفته ای دو بار شسته و دوباره پر می کنید تا بچه های خود را سالم نگه دارید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir