[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: Archdeaphoto (شاتر استوک)

زندگی در خانه ای مسن تر ، انواع و اقسام چالش ها را به همراه دارد. چیدمان ممکن است بسته تر باشد ، سیم کشی ممکن است نیاز به به روزرسانی داشته باشد ، ممکن است در کمد فضای خالی وجود نداشته باشد – و سیستم های گرمایشی قدیمی هستند. خانه های قدیمی اغلب از دیگ بخار و رادیاتور استفاده می کنند سیستم گرمایش خانگی ، که شامل بخار افزایش یافته از طریق سیستم لوله کشی برای انتقال گرما به اتاق از طریق رادیاتور است. رادیاتورهای چدنی در خانه های قدیمی معمول است ، معمولاً در زیر پنجره ها قرار می گیرند و فضای زیادی از دیوار را اشغال می کنند. اما چون اینها 90 کیلوگرم بخاری ها قابل جابجایی نیستند ، چرا سعی نمی کنید آنها را در دکوراسیون خود مخلوط کنید؟

چگونه رادیاتورهای قدیمی خود را به روز کنیم

رادیاتورهای قدیمی می توانند به چشم تبدیل شوند. پس از فرسودگی پایان اولیه ، آنها می توانند زنگ زده یا تغییر رنگ دهند ، اما شما می توانید لیفت صورت را با برگرداندن آن به رنگ اصلی نقره ای یا رنگ آمیزی آن برای مطابقت با دیوارها و صدای اتاق انجام دهید. مطابق با بهترین مرکز مشاوره گرمایشیرنگ آمیزی رادیاتور به اندازه کافی آسان است که خودتان انجام دهید و حدوداً دو ساعت طول می کشد.

علاوه بر رنگی که می خواهید استفاده کنید ، به مقداری پاک کننده ، سنباده و مقداری آغازگر رادیاتور نیز نیاز خواهید داشت. تهیه یک حوله رسمی برای رنگ آمیزی و مقداری مقوا برای محافظت از اطراف رادیاتور در برابر قطره قطره خوب است. ابتدا باید رادیاتور را کاملاً تمیز کنید (برای این کار به دفترچه راهنمای Lifehacker مراجعه کنید) شوفاژ خود را تمیز کنید) ، سپس هرگونه زبری یا دست انداز را سنباده بزنید. شما اکنون برای آغازگر آماده هستید. اگر با یک رادیاتور زنگ زده سر و کار دارید ، حتما آن را تهیه کنید آغازگر مهار کننده زنگ زدگی برای رنگ زیرپوش خود. پس از خشک شدن کامل آغازگر ، می توانید اولین لایه رنگی رنگ خود را بزنید. بهترین نکات مربوط به گرمایش پیشنهاد می کند که “برای بهترین نتیجه ، شما باید رادیاتور را به صورت مرحله ای رنگ آمیزی کنید – ابتدا لبه ها را قبل از حرکت به سمت صفحه دستگاه رنگ کنید.”

چگونه رادیاتور خود را در قفسه بسازیم

برای ساخت رادیاتور عملکردی، می توانید تخته سنگ مرمر ، سنگ یا کوارتز را در بالا قرار دهید تا یک قفسه ایجاد کنید. این ایده بهتر در ماه های گرمتر است که رادیاتور شما استفاده نمی کند. آپارتمان درمانی فرض می کند یک زین مرمر، که بشقاب نازک تری است و کاملا ارزان است و تنها 22 دلار قیمت دارد. اجاق گاز را در ماه های سردتر کاملاً بردارید یا وسایل تزئینی را بردارید و بگذارید در زمستان دستکش و جوراب گرم کند. تو می توانی همچنین نصب (و لنگر) در طول سال چند اینچ بالاتر از رادیاتور قفسه بزنید.

رادیاتور خود را به عنوان مبلمان در اتاق مخلوط کنید

یکی از بهترین ها روش های جذاب تزئین رادیاتور مخفی کردن آن در پشت مبلمان کاربردی است. آسان-به-درپوش های رادیاتور مونتاژ شده در اشکال و اندازه های مختلف با لت های جلو یا جلو پنجره مشبک فلزی برای پنهان کردن سیم پیچ ها وجود دارد اما اجازه می دهد گرما از آن خارج شود. آنها اغلب شبیه کابینت هستند و قفسه ای در بالای آن برای قاب عکس یا گیاهان (به ویژه گیاهانی که دما و رطوبت بالا دارند) دارند. بسته به اندازه ، شکل ظاهری و نمایندگی فروش ، پوشش رادیاتور در هر جایی ممکن است باشد 70 دلار به 250 دلار.

یشما همچنین می توانید امتحان کنید ساختمان یکی خود – الفتمام آنچه شما نیاز دارید چوب ، روکش فلزی ، یک مشبک فلزی ، ساق ، ناخن و ابزار مناسب است. به نظر می رسد خیلی زیاد است ، اما شما در اصل سازندگی می کنید جعبه شکوهمند اطراف رادیاتور. سایت ساخت و طراحی این خانه قدیمی دارای دستورالعمل های دقیق برای پوشش رادیاتور خود را بسازید برای 50 تا 100 دلار. آنها استفاده از اره مدور را توصیه می كنند ، اما اگر ابعاد آن را می دانید ، فروشگاه سخت افزار محلی شما باید بتواند چوب را برای شما برش دهد ، بنابراین تمام کاری كه شما باید انجام دهید جمع آوری قطعات است.

اگرچه این کاورها گزینه ساده ای هستند ، حتی می توانید یکی از آنها را تهیه کنید بیشتر خلاقانه طراح ماری پرولر هوستون s سایت بهسازی منزل باب ویلا دیگران را ارائه می دهد پیشنهادات برای دگرگونی رادیاتور خود را در مبلمان مفید. برای بخاری هایی که پایین زمین هستند اما فضای زیادی از دیوار را اشغال می کنند ، Hueston یک نیمکت کم ساخته شده از آن ارائه می دهد تخته های چوبی و ملافه های درمان شده رادیاتورهای بالای آشپزخانه را می توان تبدیل کرد فضای پیشخوان گسترده – منn علاوه بر یک پوشش رادیاتور ساده ، میزهای پیشخوان متناسب را قرار دهید بالای رادیاتور برای فضای بیشتر برای آماده سازی. آپارتمان درمانی هشدار می دهد که از چوب در رادیاتورها استفاده نکنید ، زیرا با تغییر دما می تواند ترک بخورد و تاب بخورد ، بنابراین باید مطمئن باشید اطمینان حاصل کنید که چوب تصفیه شده است و توانایی کنترل گرما را دارد.

خودتان آن را انجام دهید پناه از یک میز عتیقه برش خورده به نصف رادیاتور برای نمای پرنعمت استفاده می کند-sآن را به دیواره بالای بخاری متصل کنید و مکانهای اضافی برای غذا خوردن دارید هنگامی که بخاری استفاده نمی شود (و اضافی قفسه برای چه زمانی و).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir