[ad_1]

مردی که شب می دود

عکس: JLwarehouse (شاتر استوک)

ورزش در فضای باز زمستان معمولاً به معنای ورزش در تاریکی است ، چه قبل از طلوع صبح از خواب بیدار شوید و چه هنگام غروب خورشید بعد از کار ببندید. این مشکلی نیست تا زمانی که می دانید چگونه خود را ایمن نگه دارید.

سرد خواهد شد

شب ها از روزها سردتر است ، بنابراین انتظار نداشته باشید که دهلیزهای شما به اندازه ناهار گرم باشد. پیش بینی آب و هوای ساعتی را با برنامه ای مانند DarkSky بررسی کنید (حتماً به دما نیز نگاه کنید. سپس بردار توصیه ما لباس پوشیدن برای گرم ماندن در هنگام دویدن.

اگر دوچرخه سواری می کنید باید با باد کنار بیایید. عینک یا عینک می تواند از چشم شما محافظت کند و استفاده از دستکش را فراموش نکنید. برای دستکش یا دستکش لنت در نظر بگیرید.

چراغ قوه بردارید ، حتی اگر مطمئن نیستید که به آن احتیاج دارید

وقتی در مسیر بودم این را به سختی یاد گرفتم. اگر آفتاب باید ساعت 6 غروب می کرد ، مطمئن می شدم که اگر بعد از ساعت پنج در هر زمان در جنگل باشم ، چراغ قوه در جیبم بود.. کم کم قبل از هوای رسمی آفتابی و به لطف همه این تپه ها و درختان ، نور شروع به کمرنگ شدن می کند sگاهی اوقات من بیش از آنچه انتظار داشتم بیرون می رفتم. و وقتی حتی کمی نور را از دست دادم ، ناگهان ضربه انگشتم به ریشه ها و سنگهای مسیر خیلی راحت تر شد. nزیرا من همیشه یک چراغ قوه حمل می کنم ، حتی اگر فکر نکنم به آن احتیاج داشته باشم.

حتی اگر فقط در اطراف محله خود قدم می زنید ، این همان روش است دیدن خوب است من به پارک های تاریکی رفته ام که متوجه نمی شدم دویدن دیگری وجود دارد تا اینکه درست جلوی من قرار گرفتند. استفاده از مقداری نور می تواند به شما در دیدن مردم کمک کند ، اما همچنین می تواند از ترساندن دیگران جلوگیری کند.

در صورت دوچرخه سواری نور نیز مهم است. شما مخصوصاً می خواهید مطمئن شوید که اتومبیل ها می توانند ببینند شما، بنابراین چراغ های جلو و عقب خود را قرار دهید حتی اگر هنوز کاملا تاریک نشده است. قرارداد (که در بسیاری از زمینه ها نیز یک شرط قانونی است) قرار دادن یک چراغ سفید روشن در جلوی دوچرخه و یک چراغ قرمز در عقب است. این چراغ دم را می توان روی دوچرخه یا مکان مناسب دیگری مانند اتصال به ژاکت یا کلاه ایمنی نصب کرد.

اگر دونده هستید ، یک چراغ قوه قابل حمل عالی است ، اما چراغ جلو اغلب مفیدتر است. از هرچه استفاده می کنید ، عمر باتری را بدانید و مطمئن شوید که لامپ شما کاملاً شارژ شده است قبل از ترک آن.

لباس بازتابنده بپوشید

رنگهای روشن بیشتر از رنگهای تیره و رنگهای نئون بیشتر دیده می شوندپارچه های دید به شما کمک می کند هنگام غروب خورشید روشن تر به نظر برسید. اما هیچ کدام جایگزین آن نمی شوند بازتابنده دنده ای که مستقیماً به سمت منبع روشنایی مانند چراغ های جلو اتومبیل می درخشد.

اگر دوچرخه سواری می کنید ، ممکن است چرخ ها و پدال های شما از قبل بازتابنده داشته باشند. در غیر این صورت ، می توانید مقداری از آنها را در یک فروشگاه دوچرخه خریداری کنید.

کفش ها و کت های مخصوص دویدن اغلب لهجه های انعکاسی دارند اما اغلب کوچک هستند. با استفاده از چراغ قوه متوجه شوید که تجهیزات شما تا چه اندازه منعکس کننده است.

نیازی نیست کت یا شلوار کاملاً بازتابنده بخرید ، اگرچه این گزینه خوبی است. نقاط منعکس کننده روی سر ، بدن و پاها می تواند به رانندگان کمک کند اعتراف کنید که شما انسان هستیدشی object شکلی که نباید برخورد کند. شما می توانید یک نوار انعکاسی بخرید تا به آنچه در حال حاضر دارید اضافه کنید یا لوازم جانبی مانند کلاه بازتابنده و بندهای مچ پا یا مچ دست را بخرید. همچنین می توانید جلیقه انعکاسی با دید بالا را به هر چیزی که می پوشید آویزان کنید.

برحذر بودن

وقتی می روید ، به محیط اطراف خود بیشتر توجه کنید. این چراغ قوه به شما کمک خواهد کرد و بهتر است بدون هدفون کار کنید و یا میزان صدا را بسیار کم کنید.

اگر می توانید دوستی بیاورید. در “Before Times” پیشنهاد می کنم با یک گروه دوچرخه سواری یا یک گروه دویدن بیرون بروید. در حالی که شیوع COVID در حال سوختن است ، احتمالاً بهتر است به دوستان خانواده خود بچسبید. اگر سگ دارید ، احتمالاً می توانید آنها را آموزش دهید تا با شما بدونداما به خاطر داشته باشید که برای ادامه کار ممکن است لازم باشد به مرور زمان تناسب اندام خود را بهبود ببخشید.

در سمت راست جاده (سمت چپ ، روبه روی ترافیک) بدوید و نسبت به محیط هوشیار باشید. قبل از رفتن مسیر خود را برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید به جایی نمی روید که احساس راحتی نمی کنید. دویدن در شب بهترین زمان برای گم شدن در یک محله ناآشنا یا اطمینان از وجود یک گذرگاه ایمن در یک جاده شلوغ نیست.

برای اطمینان بیشتر ، اطمینان حاصل کنید که کسی می داند شما کجا هستید. هر بار که به مکانی جدید یا دنباله ای می دویدم ، از اشتراک موقعیت مکانی در Google Maps استفاده می کنم تا شوهرم بتواند مرا در مواقع اضطراری پیدا کند. .

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir