چگونه در تبلیغ کسب و کار کوچک خود در رسانه های اجتماعی بهتر شویم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه در تبلیغ کسب و کار کوچک خود در رسانه های اجتماعی بهتر شویم

عکس: ناتی میپیان (Shutterstock)

این که آیا شما راضی به کنار گذاشتن عجله طرف خود هستید یا می خواهید آن را به یک شغل تمام وقت تبدیل کنید ، به مشتریان و استراتژی نیاز دارید. و می دانید که مشتریان کجا هستند: در Instagram حرکت کرده و TikToks را برای دوستان TikToks خود ارسال کنید. ولی چگونه توجه آنها را در رسانه های اجتماعی جلب می کنید؟

فکر کنید چگونه شما از رسانه های اجتماعی به عنوان مشتری استفاده کنید

شما فقط یک کارآفرین نیستید کلاهبردار ؛ شما همچنین یک کاربر رسانه های اجتماعی و خود مشتری هستید! چه باید کرد شما آیا به دنبال پست های مارک ها و شرکت ها در رسانه های اجتماعی هستید؟ به نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی و نحوه گذراندن زمان خود در جستجوی برنامه ها فکر کنید.

کاترین یانگ ، صاحب یک رستوران صبحانه آقای بیگل وستبروک با شوهرش همچنین شمع مدرن چندلر، استراتژی رسانه های اجتماعی خود را با Lifehacker به اشتراک گذاشت: “ما آقای بیگل را ایجاد نکرده ایم. ما آن را خریدیم. بنابراین ، اگرچه او تمام حساب های استاندارد رسانه های اجتماعی را داشت ، اما مالک قبلی هیچ کاری با آنها نکرد. جواقعا ، یکی از اولین کارهایی که کردم این بود که در مورد ملک جدید به صورت آنلاین صحبت کنم ، و رسانه های اجتماعی ما از آنجا سرچشمه می گیرند. “

یانگ به حساب های موجود در رسانه های اجتماعی برای تجارت جدید خود از منظر مشتری و کاربر رسانه های اجتماعی نگاه کرد و بلافاصله متوجه شد که آنها نیاز دارند تعمیرات اساسی جo او زمان و انرژی خود را برای ارتقاء تجارت آنلاین به نحوی که دوست دارد سرمایه گذاری کرده است او آنها به دنبال مکان جدیدی برای تهیه شیرینی بودند.

تمرکز بر الفحقیقت و سادگی در رسانه های اجتماعی

ممکن است بخواهید در رسانه های اجتماعی کمی جلو بروید و خود و کسب و کار خود را به صورت بسته معرفی کنید ، اما به یاد داشته باشید که مشتریان دوست دارند شما را واقعی ببینند. به همین دلیل است که برخی از شرکت ها افراد مentialثری را برای تبلیغ کسب و کار خود در کانال های تأثیرگذار رسانه های اجتماعی استخدام می کنند: دیدن افرادی که از محصول استفاده می کنند واقعاً مفید است – و برای مشتری بالقوه سرگرم کننده است. بیشتر روی صداقت تمرکز کنید تا روی زیباترین و بهترین ترکیب بندی.

“استراتژی اجتماعی من اصالت و سادگی است” یانگ گفت. “من وقت ندارم یک فرد جعلی اختراع کنم و زیبا هستم ‘Wآنچه می بینید همان چیزی است که دریافت می کنید. هربار که سعی می کنم زیبایی وب را داشته باشم ، چیزی را پیدا می کنم که واقعاً می خواهم آن را بنویسم و ​​در نهایت به هر حال آن را ارسال می کنم. در واقع ، من فکر می کنم مشتریان من به آن احترام می گذارند و آن را در مورد من دوست دارند. من دقیقاً همان چیزی هستم که شما می بینید و وانمود نمی کنم که چیز متفاوتی هستم. “

شما علایق و شخصیتی دارید ، بنابراین آنها را نشان دهید و به مردم دلیلی برای حمایت از خود بدهید شما، نه فقط محصول شما به همین ترتیب ، خریداران و مشتریان احتمالی شما دارای علایق و خصوصیاتی هستند ، بنابراین بر روی شناخت آنها کار کنید.

جوزف هلر ، مدیرعامل و موسس شرکت تحویل داده شده، گفت: “به عنوان یک فرد مشاغل آزاد ، مزیت اصلی شما اشتیاق شما ، شخصیت شما و درک شما از مشتری است. متأسفانه وب سایت یک رویکرد بسیار ایستا برای فروش آنلاین است ، اما اینطور نیستاجازه ندهید بر این مزایای کلیدی تأکید کنید. در حقیقت، شما در شرایط نامطلوبی قرار دارید زیرا رقبای بزرگتر شما می توانند کار بسیار بهتری در جهت جذب ترافیک به وب سایت یا داشتن وب سایت با تجربه بهتر انجام دهند. در رسانه های اجتماعی ، به ویژه در فیس بوک لایو ، این مزیت را دارید که مستقیماً با مشتریان خود صحبت کنید و به گونه ای با آنها ارتباط برقرار کنید که رقیب بزرگتر نتواند با آن رقابت کند. ”

وی با بیان اینکه بزرگترین اشتباه صاحبان مشاغل کوچک این است که نمی دانند مشتریانشان “واقعاً” چه می کنند ، افزود: “ما مشتریان خود را تشویق می کنیم که به مشتریان مورد نظر خود اعتماد کنند و مشاهده کرده ایم که تقریباً همه مشتریان ما با موفقیت از طریق فروش درآمد کسب می کنند. وی به Supplied ، یک بازار عمده فروشی که به solopreneurs اجازه می دهد از بین محصولات بدون حداقل الزامات سفارش ، انتخاب کنند ، گفت.

او توصیه می کند از Facebook Live برای برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه به اصیل ترین روش استفاده کنید ، اما با پلتفرم های مختلف بازی کنید تا ببینید مخاطبان مورد نظر بیشتر وقت خود را در کجا می گذرانند.

در مورد فراموش نکنید اجتماعی بخشی از رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی فقط این است: اجتماعی. شما نمی توانید فقط یک عکس از محصول خود را در استوری خود قرار دهید و یک روز آن را صدا کنید. حذف “اجتماعی” از رسانه های اجتماعی نیز برگها “سر و صدا” از آشفتگی جانبی شما.

“از درگیر شدن در پیامهای مستقیم افرادی که می خواهید با آنها کار کنید نترسید ، یا از گفتگو با افرادی که پیام یا پیام ارسال می کنند ، نترسید. “یانگ گفت.اگر کسی یکی از شیرینی های ما را در تاریخ خود علامت گذاری کند ، من فقط آن را بازنشر نمی دهم. از آنها برای کسب و کار تشکر کنید یا در مورد عکس نظر دهید. و نمی توانم به شما بگویم که چقدر ارتباطات تجاری برقرار کرده ام ، درست همانطور که پرحرف یا دوستانه هستم یا به تنهایی. من هرگز از این اجازه نمی دهم که مردم شخص پشت نمایه را ببینند و این همیشه به نفع من بوده است. ”

در حالی که او صاحب یک فروشگاه آجر و ملات است ، شرکت شمع سازی او دفتر مرکزی ندارد. تمام تبلیغات و فروش آن به صورت آنلاین انجام می شود ، اما Young اشاره می کند که رسانه های اجتماعی راهی است که همه حساب های عمده فروشی او در آن شرکت Chandler Candle Modern پیدا کرده اند. به لطف رسانه های اجتماعی ، شمع های Young در آدرس موجود است دیگران ویترین صاحبان مشاغل

او گفت: “رسانه های اجتماعی راه اصلی من برای برقراری ارتباط با مشتریان زیر نور شمع است ، بنابراین وقتی پست های خاصی را ارسال می کنم ، مطمئناً شاهد تبلیغات هستم.” “به عنوان مثال ، من برای سفارش مهمانی لیسانسه شمع هایی ساختم و وقتی آنها را پست کردم ، دو عروس دست خود را دراز کردند ، و من دو مهمانی لیسانس دیگر برای تابستان امسال رزرو کردم و عروسی. “

بهش بچسب

ممکن است شما بلافاصله شاهد مشارکت باورنکردنی یا هجوم سفارشات نباشید ، اما حضور قوی در رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا در دراز مدت با تصمیم گیری در مورد خرید به مشتریان بالقوه توجه کنید. این ضرب المثل قدیمی را می دانید: برای پول درآوردن باید پول خرج کنید ، بنابراین پستی را در اینستاگرام یا فیس بوک در اینجا یا آنجا تبلیغ کنید. پرداخت یک شخص تأثیرگذار را برای ژست گرفتن با محصولات خود در نظر بگیرید. به افرادی که در هنگام پرداخت یا پیگیری حساب شما به رسانه های اجتماعی شما مراجعه می کنند ، تخفیف ویژه دهید.

اما هر کاری که انجام می دهید ، هرگز پست خود را متوقف نکنید.

“بزرگترین توصیه من این است که تسلیم نشوید” هلر گفت. “همه مشتریان ما که به فروش آنلاین پایبند هستند و به طور فعال به دنبال دانش و پشتیبانی هستند ، در نهایت می توانند حداقل درآمد خود را تکمیل کنند و بسیاری از آنها می توانند آن را به یک کار تمام وقت تبدیل کنند.”
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes