[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه در مورد تاریخ خانه خود تحقیق کنید

عکس: عکسهای متفاوت (Shutterstock)

این که آیا شما در یک خانه قدیمی زندگی می کنید یا فقط از آنها قدردانی می کنید (و می توانید ساعت ها را در جستجوی خود تلف کنید خانه های قدیمی ارزان حساب اینستاگرام)، ممکن است به خانه ای نگاه کرده باشید و درباره تاریخ آن س wondال کرده باشید: چند سال سن دارد ، چه کسانی در آنجا زندگی کرده و در آنجا مرده اند و چه اتفاقات دیگری در این سالها در آنجا رخ داده است.

خوشبختانه ، چند روش نسبتاً ساده برای یافتن تاریخچه خانه یا خانه ای در همسایگی شما وجود دارد که همیشه درباره آن کنجکاو بوده اید. در اینجا مواردی است که باید بدانید و از کجا شروع کنید.

آدرس خانه را در گوگل سرچ کنید

مانند هر نوع تحقیق دیگری ، ساده ترین راه برای شروع جستجوی Google در آدرس خانه شما است. این ممکن است مفید باشد یا نباشد ، اما شما همچنین می تواند با کمترین میوه آویزان شروع شود.

اگر این خانه در چند سال گذشته در بازار بوده یا بوده است ، احتمالاً با آگهی در Zillow یا Realtor.com برخورد خواهید کرد ، که اگر چیز دیگری نباشد ، باید به شما بگوید که در چه سالی ساخته شده است. علاوه بر این ، اگر در خانه زندگی نمی کنید ، ممکن است شامل عکسهای داخلی باشد که دیدن آنها جالب خواهد بود. هر چیز دیگری که یک جستجوی سریع در گوگل پیدا می کند یک امتیاز است.

به دنبال سرنخ باشید

اگر در خانه ای که در حال تحقیق هستید زندگی می کنید و نمی دانید در چه سالی ساخته شده است ، به دنبال سرنخ هایی باشید. مطابق با اعتماد ملی برای حفظ تاریخ، گنجه ها شروع خوبی هستند زیرا می توانید کاغذ دیواری یا رنگهای قدیمی با الگوها و / یا طرح های رنگی خاص یک دوره خاص را پیدا کنید. یا تیرها یا آجرهای نمایان شده در خانه را از نظر خرما یا تمبرهای باقی مانده از سازنده بازرسی کنید.

نظرسنجی با استفاده از سوابق عمومی

در اینجا مواردی است که ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. مقدار زیادی وجود دارد پرونده های عمومی وجود دارد ، اما همه چیز به طور کامل دیجیتالی نیست ، بنابراین ممکن است لازم باشد نسخه های خطی (دیجیتالی) را ورق بزنید ، به عنوان مثال ، برای پیدا کردن کسانی که قبلاً در خانه زندگی می کردند.

معمولاً در دسترس ترین سوابق عمومی عناوین ، اسناد ، مالیات مالیاتی ، کارت های پرداختو سایر اسناد تاریخی محلی که ممکن است از طریق وب سایت حسابرس شهرستان شما ، کتابخانه محلی یا انجمن تاریخی محلی موجود باشد. همچنین، نقشه های بیمه آتش سوزی سندبورن به طور گسترده در دسترس هستند و حاوی اطلاعاتی در مورد ساخت خانه هستند.

با همسایگان خود صحبت کنید

بسته به محل زندگی شما ، خانه شما می تواند بسیار شبیه به خانه همسایه شما باشد ، بنابراین اگر در مورد تاریخچه خانه خود س questionsالی دارید – به عنوان مثال ، زمان ساخت آن یا کارکرد اصلی آن –شاید جواب را بداند. اگر در یک شهر کوچک زندگی می کنید ، احتمالاً برخی از ساکنان مادام العمر هستند که می توانند شما را با تاریخچه خانه آشنا کنند ، از جمله صاحبان قبلی و آنچه که از آن زندگی می کردند.

با تاریخ شهر یا محله خود آشنا شوید

آیا ابتدا ویلاهای خیابان شما برای اسکان کارکنان راه آهن ساخته شده بود؟ آیا آن زمان زمین کشاورزی روستایی در نظر گرفته می شد ، جایی که مزارع به چندین قسمت تقسیم می شد؟ آیا در دوره ای که خانه شما ساخته شد مهاجرت زیادی از نقاط خاصی از جهان وجود داشت؟ حتی اگر نتوانید چیز خاصی در مورد خانه خود پیدا کنید ، دریافت اطلاعات کلی تاریخی می تواند مفید باشد.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir