چگونه در نهایت از گذرواژه های iCloud خود در Windows استفاده کنید


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بالاخره استفاده از گذرواژه های iCloud در Windows

عکس: استودیو کسارپ (Shutterstock)

برنامه iCloud برای ویندوز به شما امکان می دهد در رایانه Windows خود به عکس ها ، نامه ، تقویم و موارد دیگر iCloud دسترسی داشته باشید.یکی از مواردی که وجود ندارد ، کلیدواژه iCloud است. اگر بیشتر از محصولات اپل استفاده می کنید ولی شما یک رایانه ویندوزی در خانه برای بازی یا دسکتاپ دارید، این کسی است که واقعاً نیش می زند.

iCloud Keychain احتمالاً یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای همگام سازی رمزهای عبور بین دستگاه ها است ،nd nav می توانید به تمام گذرواژه های iCloud keychain خود در رایانه Windows خود دسترسی پیدا کنید. Yحتی می توانید رمزهای عبور را به صورت خودکار با استفاده از برنامه های افزودنی مرورگر پر کنید.

نحوه تنظیم گذرواژه های iCloud در ویندوز

برای شروع ، باید بارگیری کنید برنامه iCloud برای ویندوز (مطمئن شوید که از نسخه 12.5 یا بالاتر استفاده می کنید). برنامه را باز کنید و با حساب iCloud خود وارد سیستم شوید.

برای استفاده از ویژگی گذرواژه iCloud ، به آن نیاز دارید احراز هویت دو مرحله ای را در حساب iCloud خود فعال کنید، و رایانه ویندوز شما نیز به نوعی قفل نیاز دارد. از Windows Hello Biometrics Lock می توان استفاده کرد یا فقط قفل گذرواژه (اگر این تنظیم را ندارید ، برنامه شما را راهنمایی می کند).

اکنون برنامه iCloud را برای Windows راه اندازی کنید و مطمئن شوید “رمزهای عبور“فعال شده. اگر نه ، آن را فعال کرده و روی “کلیک کنید”درخواست دادن”برای ذخیره تنظیمات.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه استفاده نهایی از گذرواژه های iCloud در Windows

اسکرین شات: هموش پاتک

سپس به عملکرد جستجوی Windows بروید و “را باز کنیدگذرواژه های ICloud“کاربرد. پس از تأیید صحت با Windows Hello ، برنامه باز می شود و همه ورود و رمزهای عبور ذخیره شده در حساب iCloud خود را مشاهده خواهید کرد.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بالاخره استفاده از گذرواژه های iCloud در Windows

اسکرین شات: هموش پاتک

می توانید گذرواژه ها را مشاهده کنید ، آنها را کپی کنید یا حتی یک ورود جدید در اینجا اضافه کنید.

نحوه پر کردن رمزهای عبور iCloud در مرورگرهای ویندوز |

دسترسی به کلید ورود و رمز ورود iCloud در ویندوز مفید است ، اما تنها در صورتی که بتوانید کاری در این زمینه انجام دهید. فقط یک لیست از اطلاعات ورود به سیستم شما را به این اندازه نمی رساند. خوشبختانه ، اپل مجموعه ای از برنامه های افزودنی رمز عبور را برای این برنامه ایجاد کرده است گوگل کروم و مایکروسافت اج که مستقیماً با برنامه iCloud کار می کنند.

پس از نصب برنامه افزودنی ، روی نماد نوار ابزار کلیک کنید. کد احراز هویت شش رقمی را از برنامه iCloud برای Windows وارد کنید و کار تمام است.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه استفاده نهایی از گذرواژه های iCloud در Windows

اسکرین شات: هموش پاتک

دفعه بعد که وارد صفحه ورود به سیستم می شوید و می خواهید به طور خودکار از کلیدواژه iCloud آن را پر کنید ، روی افزونه iCloud Passwords کلیک کرده و اطلاعات ورود را انتخاب کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه استفاده نهایی از گذرواژه های iCloud در Windows

اسکرین شات: هموش پاتک

برنامه افزودنی بلافاصله نام کاربری و رمز عبور را در قسمت های مناسب پر می کند. این عملکرد به دو صورت عمل می کند – wهنگامی که با استفاده از مرورگر یک ورود جدید ایجاد می کنید ، پسورد iCloud می تواند آن را در جاکلیدی iCloud شما ذخیره کند تا در همه دستگاه های Apple شما در دسترس باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes