چگونه در نهایت (تقریبا) هر متنی را در iOS 15 ترجمه کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه در نهایت (تقریبا) هر متنی را در iOS 15 ترجمه کنیم

با نزدیک شدن نسخه پاییزی iOS 15 در سال 2021 بیشتر و بیشتر ویژگی های بیشتر به نسخه های بتا اضافه می شوند یکی از جدیدترین افزودنی ها ، قابلیت جدید ترجمه در سطح سیستم است که می تواند تقریباً هر متنی را روی صفحه نمایش iPhone شما ترجمه کند.

هنگامی که بروزرسانی در ماه های آینده ظاهر می شود ، ابزار ترجمه جدید برای همه دستگاه های iOS 15 در دسترس خواهد بود ، اما این موارد با نسخه بتا iOS 15 می توانید بلافاصله آن را آزمایش کنید:

  1. یک کلمه ، جمله یا پاراگراف را لمس کنید تا متن با رنگ آبی مشخص شود. برای تغییر میزان انتخاب متن می توانید انگشت خود را بکشید.
  2. جدید را لمس کنید “ترجمه” گزینه را از منوی بازشو انتخاب کنید. در صورت عدم مشاهده فلش ، جهت پیمایش آن را لمس کنید.
  3. متن ترجمه شده در پنجره کوچکی در بالای هر برنامه ظاهر می شودs باز دارید پنجره همچنین گزینه هایی برای کپی و به اشتراک گذاری متن ترجمه شده خواهد داشت.

ترجمه ها از راه دور در سرورهای پیش فرض اپل انجام می شود ، بنابراین تلفن شما کلمات را به طور خودکار تشخیص داده و تفسیر می کند. این مفید است ، اما همه نمی خواهند این داده ها را با اپل به اشتراک بگذارند. خوشبختانه ، اولین بار که از ویژگی ترجمه استفاده می کنید ، دستگاه شما به شما هشدار می دهد ، و می توانید انتخاب کنید که ترجمه به صورت محلی در دستگاه شما انجام شود.

برای فعال کردن ترجمه آفلاین در iOS 15:

  • قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> ترجمه و تعویض “ترجمه دستگاه”.

جبران این است که شما باید داده های زبان را بارگیری کنید هر کس زبانی را که می خواهید ترجمه کنید ، بخشی از فضای ذخیره سازی دستگاه شما را اشغال می کند. همچنین برای بارگیری فایل های لازم باید آنلاین باشید. با این حال ، اگر همیشه از اتصالات wifi و تلفن همراه استفاده نکنید و هیچ یک از ترجمه های آفلاین خود را با Apple به اشتراک نگذارید ، حالت آفلاین مفید خواهد بود.

خوشبختانه ، ترجمه متن iOS 15 یک ویژگی در کل سیستم است و باید در اکثر برنامه ها و صفحات وب-اعم از آنلاین یا آفلاین-استفاده شود. این بدان معناست که نمی تواند متن را از تصاویر ترجمه کند و در برنامه ها و بازی هایی که کار می کنند کار نخواهد کردn ‘هیچ متنی انتخاب نشده است برخی از برنامه های دیگر مانند Google Translate ، من میتوانم متن را به عکس و سایر رسانه ها ترجمه می کند اگر این چیزی است که شما نیاز دارید

[Macworld]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes