[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: میکائلا هک / آنجلیکا آلزونا

این هفته ، ما با دن وایسمن ، روزنامه نگار تحقیقی و تهیه کننده رادیو ، در مورد چگونگی دور زدن تمام هزینه های رسوایی ناشی از هزینه های مراقبت های بهداشتی صحبت می کنیم. از قبض های شگفت انگیز پزشکی گرفته تا انتخاب از بین برنامه های گیج کننده بیمه درمانی ، ما همه چیز را پوشش می دهیم و استراتژی های شگفت انگیز کاهش هزینه را کشف می کنیم.

دن مجری پادکست است دست و پا، که هزینه مراقبت های بهداشتی را بررسی می کند و راه های مبارزه با سیستم ناکافی ما را بررسی می کند. دان همچنین به عنوان گزارشگر شخصی در Marketplace و WBEZ در شیکاگو کار کرده است و برای گزارش تحقیقی ، نویسندگی فیلم های بلند ، تهیه کنندگی رادیو و کار مجری جوایزی دریافت کرده است.

به ارتقا در بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول که پادکست ها در آن سرو می شوند ، پیدا کنید ، از جمله پادکست های اپل،، Google Play،، Spotify،، iHeartRadio، و خیاطبه

نکات مهم قسمت این هفته

از مصاحبه دان ویسمن

درباره نحوه تماس با شرکت بیمه درمانی خود:

مفیدترین فردی که با او صحبت کردم یک متخصص دفاع شخصی در مورد چگونگی حفظ خونسردی در شرایط سخت بود زیرا شما با تلفن تماس می گرفتید و سعی می کردید مذاکره کنید. و بسیار مشکل است. منظورم این است که شما با تلفن تماس می گیرید و نه بار از ده ، خوب ، یکی ، مدت زیادی درنگ می کنید ، عصبانی می شوید و به ساعت نگاه می کنید و تعجب می کنید که کجا باید باشید. و سپس در نهایت با شخصی صحبت می کنید که چندان برای شما مفید نخواهد بود ، تا حدی به این دلیل که شاید او چیزهای زیادی را نمی داند ، شاید کار آنها فقط این است که شما را از تلفن دور کنند. این بسیار ناامید کننده خواهد بود و شما به اندازه کافی با هم خواهید ماند تا آن را تجربه کنید … و بنابراین متوجه شدم که مهمترین چیز داشتن یک استراتژی است … این کلیدی است. و متخصص دفاع شخصی ، زیرا دفاع شخصی فقط ضربه زدن و لگد زدن نیست ، بلکه نوعی یادگیری است که به خود و در هر شرایطی پایبند باشید. و آنچه او گفت ، استراتژی شما این است ، من از او نقل قول می کنم: در حالی که بسیار پیگیر و پیگیر هستید ، آرام و مطمئن باشید.

در مورد یکی از راهکارهایی که می توانید هنگام دریافت این صورتحساب پزشکی بزرگ انجام دهید:

اگر در بیمارستان معاینه شده اید ، می توانید سیاست خیریه آنها را مرور کنید. اگر این بیمارستان یک بیمارستان غیر انتفاعی است ، آنها از نظر قانونی ملزم به داشتن یک سیاست مراقبت خیریه هستند که در آن می گویند ما می توانیم در مقیاس کشویی کمک های مالی دریافت کنیم. و یک نکته جالب توجه این است که منظور من این است که بیمارستان ها در سرتاسر نقشه قرار دارند که چه افرادی برای چه مراقبت هایی واجد شرایط هستند. برخی از آنها بسیار خسیس هستند. برخی از آنها دریافت سیاست مراقبت خیریه را برای شما دشوار می کند ، و برخی دیگر آینده نگرانه تر و سخاوتمندتر هستند. و در برخی از آنها ، در برخی از نقاط ، سیاست های مراقبت خیریه شامل محدوده ای از درآمد است که ممکن است انتظار نداشته باشید.

برای استفاده از “کلمات جادویی” قبل از امضای اسناد بیمارستان:

“من موافق پرداخت هزینه های معقول تا دو برابر نرخ Medicare هستم.” Medicare نرخ هایی را که دولت تعیین کرده است می پردازد. آنها معمولاً کمتر از مواردی هستند که توسط BlueCross BlueShield گرفته شده است ، اما این استانداردی است که بیمارستان همیشه قبول دارد. بنابراین شما می گویید من دوبار هزینه Medicare را پرداخت می کنم؟ این یک استاندارد منطقی است. این خبر خوبی است …[I]اگر نشان می دهید [up] در محل و یک برگه کاغذی به شما می دهند که دارای یک پاراگراف است ، مانند این که “من موافقت می کنم که بیمه ای که از من دریافت می کنید به من پرداخت نمی شود” بپردازم ، سپس آن را کنار بگذارید و کلمات جادویی را بنویسید و علامت و اولیه … آنها ممکن است مانند ، لعنت به شما. ما این را نمی پذیریم مگر اینکه شما این کار را کرده اید. تو سعی کردی. شما شوت خود را زده اید ، روی آن نوشته اید. منظورم این است که شما می توانید … حتی قبل از اینکه آن را برگردانید ، از سوابق خود عکس بگیرید. دقیقا. انگار من این پیشنهاد را داده بودم. این خوبه. این گامی است که می توانید بردارید.

برای شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی های دان برای کاهش یا اجتناب از هزینه های مراقبت های بهداشتی ، شما را تشویق می کنیم که به کل قسمت گوش دهید.

رونوشت قسمت

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir